Новини

Життя по-закарпатськи

Закарпатська обласна лікарня та лікарня Любліна розпочали спільний проєкт на майже 3 млн. євро

Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. А. Новака та Регіональна спеціалізована лікарня ім. Стефана Кардинала Вишинськего, м. Люблін розпочали спільний проект. Загальний бюджет проекту: 2 894 289,86 євро, з них бюджет українського партнера:1 422 400 євро, у тому числі власні кошти партнера з України:  284 480 євро. Проект триватиме 18 місяців і передбачає закупівлю медичного та діагностичного лабораторного обладнання, а також обладнання, а також підвищення знань та навичок медичного персоналу і обмін найкращими практиками.

Патрульна Закарпаття набирає кандидатів до нового підрозділу: умови

  В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція, темою якої стало створення в рамках управління   нового відділу. Йшлося також про набір до патрульної поліції Закарпатської області. Патрульні розказали про умови вступу на службу в поліцію, про своїх колег патрульних поліцейських на війні та переваги роботи в системі органів внутрішніх справ. 

Для Ужгорода розробили транспортну модель, а для Закарпаття - стратегію адаптації до змін клімату

  В Ужгорода та його околиць тепер є транспортна модель, яка допоможе оцінювати ефективність змін у транспортній системі та дозволить покращити планування за рахунок того, що будь-яку ідею можна попередньо протестувати на моделі.  Її розробили з використанням досвіду Кошицького самоврядного краю українські та словацькі фахівці у проекті міжнародної технічної допомоги «Стратегія адаптації до зміни клімату та кроки щодо пом’якшення наслідків для транскордонного регіону SK - UA (CLIMADAM)», що реалізується за рахунок Норвезького фінансового механізму.

Як прокачувати мозок на уроках літератури й математики: поради від ужгородських учителів

У 2016 році Україна вперше долучилася до дослідження PISA. Нагадаємо, що PISA вимірює рівень грамотності з математики, читання, природничих дисциплін у 15-річних школярів та школярок із різних країн світу. Особливістю цього дослідження є вимірювання не власне академічних знань, а вміння застосовувати їх на практиці.

В Ужгороді випустили серію сувенірів з популярними мініскульптурами 

В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція, головною темою якої став розвиток туристичних маршрутів в Ужгороді, пов’язаних з мініскульптурками. 

П’ять бомб – п’ять уламків в одній нозі

Розкажемо сьогодні історію, мабуть, наймолодшого солдата роти охорони одного з РТЦК та СП Закарпатської області. Він молодий за віком, але міцний як титан. Титан, що у нього в нозі.