Новини

Життя по-закарпатськи

Закарпатський курорт перший в Україні вийшов на європейський ринок медичних послуг

  «Деренівську купіль», закарпатський курорт, який перший та єдиний в Україні отримав сертифікат якості від Європейської асоціації курортів. Цей факт відкриває закарпатському курорту двері на європейський ринок з надання медичних послуг та дозволяє позиціонувати себе на рівні з відомими курортами Європи.

Мистецтво - найпотужніша зброя

У Рокосові на Хустщині відбувся пленер образотворчого мистецтва, а відтак – благодійний аукціон «Мистецтво – найпотужніша зброя». Діти (значна частина яких – переселенці) намалювали свої картини, потім благодійники придбали їх на аукціоні, а далі організатори заходу – ЗОБФ «Срібний Дзвін» – передали зібрані кошти на потреби ЗСУ. Символічно, що ця допомога – для частини, де служить воїн з села Рокосово, дитина та дружина якого також взяли участь в пленері. 

Не медитуйте на унітазі та обмежте "закарпатську дієту". Радить лікар Кондратенко

Лікар-хірург Андрій Кондратенко до війни працював у престижних клініках Києва, зараз приймає та оперує пацієнтів на Закарпатті. Його спеціалізація – проктологія, урологія та флебологія. Наше місто для лікаря не нове, він тут вчився. З Донецька до Ужгорода переїхав після 2014 року, коли почалися бойові дії на сході. Тут закінчив медичний факультет, а інтернатуру та аспірантуру проходив у найкращих хірургічних вишах країни: Інститут загальної невідкладної хірургії ім.

На Закарпатті стартувала ініціатива з безкоштовного протезування дітей, які постраждали від війни

 В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація масштабного проекту «Рухайся. Живи» з безкоштовного протезування дітей, які постраждали від війни та втратили кінцівки. Проект розпочинається на Закарпатті і об’єднає найкращих фахівців в Україні та закордоном.