Новини

Життя по-закарпатськи

Школярі Ясіня отримали доступ до сучасної формальної та неформальної освіти

Цифровий Освітній Центр працює у приміщенні ЗОШ №1 завдяки спільному проєкту "Реагування на надзвичайні ситуації та підтримка доступу до якісної освіти для постраждалих від конфлікту та переміщених дітей в Україні в центрах цифрової освіти"  Благодійного фонду «Посмішка ЮА» та міжнародної організації Save the Children.

Сержант «Балу»: ужгородця Олександра Пристаю шанували солдати і командири

Олександр Пристая народився 18 жовтня 1975 році в Ужгороді в звичайній закарпатській родині. Дитинство його складалося непросто. Батьки виїхали до Зміївки на Херсонщину, де завели велике господарство, але згодом розійшлися. 

9 закарпатських громад готові розвивати малу авіацію спільно з івано-франківськими

Перелетіти, а не перейти чи переїхати кордон. Добратися з однієї громади до іншої на невеличкому літачку, а не чекати рейсового автобуса. Звучить фантастично, але не для європейських держав. В українських умовах це теж реально. Щоправда, після того, як закінчиться війна.

Мала авіація та невеликі інфраструктурні проєкти - перспективні напрямки розвитку закарпатських громад

Закарпатські журналісти у рамках престуру Ужгородського прес-клубу «Туризм та інфраструктура під час війни: розвиток у співпраці з транскордонними проектами» відвідали Берегівську громаду та с. Петерфолво, де впроваджуються інфраструктурні проекти для розвитку громади та її туристичної привабливості.