Новини

Життя по-закарпатськи

Уроки в YouTube, Instagram та Telegram: як вчителі зацікавлюють дітей навчанням через соціальні мережі

 

Використовувати соціальні мережі, як майданчик для передачі знань, – це один із сучасних освітніх трендів. Часом це допомагає в боротьбі за увагу учнів. Щоправда, для того, аби діти зацікавилися предметом й, головне, вчилися, треба добряче попрацювати, кажуть освітяни, які вже активно застосовують соціальні мережі для навчання дітей.


Як перетворити YouTube, Instagram та Telegram з місць відпочинку на ресурси для ефективного вчителювання, розповімо в новому матеріалі.

На Закарпатті жінкам з віддалених сіл допомагають Мобільні гінекологічні бригади

У жовтні минулого року на Закарпатті розпочала роботу Мобільна бригада сексуально-репродуктивного здоров'я (мобільна гінекологічна бригада), яка безкоштовно надає послуги якісної медичної допомоги з питань сексуального та репродуктивного здоров'я для мешканців віддалених куточків області. Детальніше про цей корисний проєкт розповіли на пресконференції в Ужгородському прес-клубі.

Отруєння бузиновим напоєм у Мукачеві: нові подробиці від прокуратури та виробника

 В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція, головною темою якої став інцидент, який трапився нещодавно в кафе «Фігля» у Мукачеві, де дівчина, випивши напій, з опіками потрапила до реанімації. Поліція відкрила провадження.

“Міст з паперу” об‘єднає українських та німецьких письменників в Ужгороді

 В Ужгороді 27-29 вересня проведуть українсько-німецьку зустріч письменників «Міст з паперу». Автори читатимуть свої нові твори, які зачіпають тему війни та її наслідків. Серед учасників з України – Юрій Андрухович, Андрій Любка, Мар’яна Прохасько, письменники-військові  Артем Чапай, Богдан Коломійчук, Артем Чех.  Усі заходи зустрічі будуть відкриті для публіки.

На Закарпатті єдиний готель Verkhovyna Resort Medical & Wellness отримав пʼять зірок

На Закарпатті цими днями перший туристичний комплекс отримав 5 зірок. Визнання найвищого рівня сервісу здобув готель Verkhovyna Resort Medical & Wellness, розташований поблизу старовинного Невицького замку.