Новини

Перечин

На Закарпатті розквітла Лавандова гора. ФОТО

У Перечині, що за 20 кілометрів від Ужгорода, розквітла плантація лаванди. Понад 320 тисяч кущів лаванди різних сортів розташувалися на більш, ніж на 10 гектарах фермерського господарства «Лавандова гора». Пік цвітіння очікується через тиждень-півтора.

У Перечині вже проголосували 25% виборців

Жителі Перечина досить активно беруть участь  у голосуванні. Станом на зараз на дільницях Перечина  проголосувало 25 відсотків виборців.


Про це повідомляє кореспондент Zaholovok.com.ua.

За словами членів ДВК, активність перечинців – дуже на хорошому рівні. Після обіду, традиційно, очікується ще більше виборців на дільницях: люди повертатимуться із церков після служби.

У Перечині виборці стоять у черзі по півгодини, аби проголосувати

Перечинські виборці активно йдуть на дільниці. На вулиці, у коридорі, до кабінок – черги. Аби здійснити волевиявлення доводиться стояти у черзі щонайменше півгодини.  


Подейкують, що деякі кандидати та партії напередодні дали людям гроші і тепер вони мусять іти голосувати. Серед виборців багато людей похилого віку. Дехто спирається на ціпок, - повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу.

У Перечині на дільницях особливо активні пенсіонери, приходять навіть старенькі за 80

На одній із виборчих дільниць у Перечині проголосувало вже 12% виборців. Особливо активні – пенсіонери. Приходять навіть старенькі, яким за 80, і без супроводу сторонніх.


Про це повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу.

Виборці з підвищеною температурою голосують в окремих кабінках

На виборчих дільницях облаштовані  спеціальні кабінки для голосування для тих, у кого при вході в приміщення зафіксували підвищену температуру тіла.


У Перечині, на дільниці №210370, що розташована у будівлі «Комунальник», з початку роботи виборчої комісії вже зафіксували 4 випадки підвищеної температури у відвідувачів. Вони проголосували в окремій кабінці, як знаходиться на віддалі від загальних.

У Перечині у виборців зафіксували високу температуру, в однієї жінки – 38,6

На одній із дільниць у Перечині вже у чотирьох людей зафіксували підвищену температуру тіла. В одної з жінок, яка прийшла проголосувати, температура була 38,6. Виборці, у яких безконтактний термометр показав підвищену температуру тіла, голосують в окремій кабінці.


Про це повідомляє кореспондентка Ужгородського прес-клубу.

У Перечині проводять опитування від Президента. ФОТО

У Перечині на виборчих дільницях проводиться опитуванні від президента В.Зеленського, яке анонсували напередодні, - повідомляє власкор Zaholovok.com.ua.

До "червоної" зони ввійшов Перечинський район. Перелік обмежень 

Перечинський район потрапив до червоної зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19.


Обмеження, які встановлюють для Перечинського району із понеділка, 26 жовтня:

заборонено:

- відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);

На Закарпатті затримали 8 іноземців без документів (Фото)

На Перечинщині поліцейські відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Закарпаття спільно з місцевими правоохоронцями, затримали групу нелегалів.

Закарпатець до смерті побив свого батька. Потерпілий не доїхав до лікарні

За клопотанням слідчого, погодженим прокурором Перечинського відділу Ужгородської місцевої прокуратури, 31-річного мешканця с. Ворочево Перечинського району взято під варту за підозрою у заподіянні своєму батьку тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть.