Новини Ужгорода

Віфлеємський вогонь і благодійний аукціон: третій день Закарпатського фестивалю пряників

Сьогодні, 16 грудня, на найдобрішому передсвятковому заході – Закарпатському фестивалі пряників – продовжуються творчі майстер-класи для дітей, діє новорічна фотозона, можна спробувати чудові смаколики від Руху підтримки закарпатських військових у кафе «У Ферка», купити запашних пряників і подарунки до свят.

Творчі локації, світлове шоу і смачнючі пряники: другий день Фестивалю пряників в Ужгороді

Сьогодні, 15 грудня, другий день Закарпатського фестивалю пряників, що відбувається в культурно-історичному центрі «Совине гніздо».

Юрій Фатула у «Кобзарі» представив унікальні книги про закарпатців у Першій світовій війні

Сьогодні, 14 грудня, в Ужгороді, у книгарні «Кобзар, в рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» із читачами спілкувався відомий лікар-хріруг і автор кількох книг Юрій Фатула.

В Ужгороді збудували казкове пряникове містечко. ФОТО

Будиночки, магазини, собор і навіть залізниця, – у «Совиному гнізді» в Ужгороді збудували справжнє пряникове містечко. Сьогодні, 14 грудня, тут стартував найдобріший передсвятковий захід – Закарпатський фестиваль пряників.

Депутати схвалили бюджет Ужгорода на 2019 рік

Сьогодні, 13 грудня, під час сесії Ужгородської міської ради, депутати схвалили бюджет міста на наступний рік.

Хірург і письменник Йосиф Турак представив у "Кобзарі" свої книги

Сьогодні, 12 грудня, в Ужгороді, у книгарні «Кобзар», в рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» із читачами і відвідувачами спілкувався відомий хірург і автор кількох книг Йосиф Турак.

Андрій Любка у «Кобзарі» спілкувався із читачами і роздавав автографи

Сьогодні, 11 грудня, в Ужгороді, у книгарні «Кобзар», у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» із читачами спілкувався Андрій Любка. Організатори акції та літературного конкурсу «Книга на Миколая» вирішили відкрити секрет і вже розповіли, що у номінації «Краща книга 2018» перемогу отримав роман «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан» Андрія Любки» та, з огляду на те, що на урочистому оголошенні результатів автор не може бути присутнім, нагороду вручили сьогодні.

«Твій погляд, Чіо-Чіо-сан» Андрія Любки на Закарпатті стала кращою книгою 2018 року

У рамках щорічного літературного конкурсу  «Книга на Миколая» у номінації «Краща книга 2018» перемогу отримала «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан» Андрія Любки. Це вже третя поспіль нагорода письменника у цьому конкурсі.  

На фестивалі пряників в Ужгороді діятиме творча локація, де діти малюватимуть листівки до свят

14-16 грудня в Ужгороді, під час найдобрішого передсвяткового заходу – Закарпатського фестивалю пряників, що відбуватиметься в історико-культурному комплексі «Совине гніздо» діятиме творча локація, де всі охочі діти зможуть взяти участь у майстер-класі з малювання. Усі роботи учасників будуть відправлені на конкурс «Різдвяна листівка з Ужгорода» та, якщо увійдуть в число переможців, стануть справжніми листівками до свят.

Сергій Федака представив читачам п’ять своїх нових книг

Сьогодні, 10 грудня, в ужгородській книгарні «Кобзар» у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» доктор історичних наук, професор Ужгородського національного університету, відомий письменник і журналіст представив читачам 5 своїх книг, що вийшли друком цьогоріч.