Новини Ужгорода

Коронавірус у прикордонника не підтвердився

Прикордоннику, якого доставили в Ужгород із підозрою на COVID-19 зробили експрес-тест - результат негативний.

В Ужгороді оприлюднили графік роботи маршруток для медиків

27 березня Ужгородська міська рада оприлюднила графік роботи маршрутних автобусів, які призначені для медичного персоналу. 

Графік на 28 - 29березня (субота - неділя)2020

18 А.
1 рейс - 18 А епіцентр - через пл. Ш. Петефі та пл. Корятовича- УМЦКЛ- спецперевезення-7:05 У зворотньому напрямку - 8:00

Ужгородець попався на шахрайстві

34-річний житель Ужгорода, працюючи торговим представником, заволодів грошима підприємства на суму 30 тисяч гривень. Чоловіку доведено 13 фактів шахрайств, коли зловживаючи довірою, він незаконно заволодів коштами фірми. У справі триває досудове розслідування.

Поляк розповів, як потрібно використовувати швидкі тести на виявлення коронавірусу

Михайло Поляк, керівник Обласної інфекційної лікарні, про те, як потрібно використовувати швидкі тести на вявлення коронавірусної інфекції.  

"Що стосується швидких тестів, то їх наразі достатньо! Ми їх розповсюдили по всіх районах.

До обласної інфекційної лікарні госпіталізували прикордонника з підозрою на коронавірус

Сьогодні до обласної інфекційної лікарні госпіталізували прикордонника Яблунівського відділу.

Затверджено обвинувальний акт щодо справи про побиття поліцейськими чоловіків в ужгородському міськвідділку

Прокуратурою Закарпатської області затверджено і скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох працівників Ужгородського міськвідділу поліції, які обвинувачуються у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством (ч. 2 ст. 365 КК України).

Пункт пропуску у Нижніх Воротах з 16:00 працюватиме у посиленому режимі. Деталі

Сьогодні з 4-ьох перевалів, які з’єднують Закарпаття з іншими областями, два будуть закриті повністю. Інші працюватимуть у посиленому режимі, таке рішення було прийняте вчора 27.03 на комісії. Про це на брифінгу повідомив Олексій Гетманенко, в.о. голови Закарпатської ОДА.

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. Про доплати для журналістів

На запитання відповідає медіаюрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО. «Підкажіть, будь ласка, чи поширюються на журналістів реформованих ЗМІ норми постанови КМУ №1038 “Про умови оплати праці журналістів державних і комунальних засобів масової інформації” у частині щомісячної надбавки у розмірі 3% за кожен рік стажу? Зміни пенсійного законодавства уже позбавили журналістів пенсій держслужбовців. Невже творчих працівників можна стимулювати тільки внутрішніми наказами про доплати?».

Як дбають про собак в умовах карантину, розповіли в 2 Галицькій бригаді

Наші домашні улюблені хоч і не хворіють на COVID-19 але можуть принести небезпечний вірус на своїх лапках чи шерсті. Небезпеку становлять і службові собаки, які щоденно залучаються до виконання покладених на них завдань.

В обласній лікарні є 16 апаратів штучної вентиляції легень

 Обласна клінічна лікарня – це один із чотирьох медзакладів в Ужгороді, який готовий приймати пацієнтів хворих на COVID-19. Його оглянув в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.