Понад 5 годин гасили чергову пожежу на сміттєзвалищі під Ужгородом
У середу, 17 червня, на сміттєвому полігоні у селі Барвінок вкотре виникло займання. Вогонь охопив сміття на площі 150 кв. м. Рятувальники ліквідували полум’я протягом 5 годин.
Як повідомили у ДСНС Закарпаття, виклик про займання на сміттєзвалищі надійшов до Служби порятунку 17 червня о 12:44.