У центральній частині Ужгорода з обіду не буде води
У четвер, 25 червня, в Ужгороді з 13:00 призупинять водопостачання у центральній частині міста, зокрема в районі вулиць Корзо, Волошина, а також площі Корятовича. Причина – аварійно-відновлювальні роботи на електромережi насосно-фільтрувальної станції.
Як повідомили у Водоканалі Ужгорода, ремонтні роботи триватимуть з 13-ї години і протягом дня. Водопостачання буде відсутнє у наступних районах міста: