Мукачево

У Закарпатті вшанували пам'ять жертв Голокосту

27 січня у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в м.Мукачево біля пам`ятного знаку «Чоловікам, жінкам, старим та дітям, які були жорстоко вбиті в часи фашистської окупації тільки тому, що вони були євреями», відбувся мітинг-реквієм, під час якого вшановано пам'ять невинно вбитих євреїв.

Мукачівські муніципали за декілька днів склали штрафів на 181 815 гривень

З 17 по 23 січня інспекторами управління складено 713 повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності, 7 протоколів та 6 приписів

У Мукачеві відбулися презентації претендентів на здобуття премії ім. О.Духновича у двох номінаціях

23 січня у сесійній залі Мукачівської міської ради засідала комісія по присудженню Мукачівської міської премії ім. О. Духновича, загальний призовий фонд якої складає 240 000 гривень.

У Мукачівській районній лікарні можна зробити аналіз крові за дві хвилини

КНП «Мукачівська ЦРЛ» отримала сучасний гематологічний аналізато. За дві хвилини прилад дає результат одразу по 18 показникам, тому він надзвичайно потрібний для екстреної та ургентної допомоги.

Ааарон, Бенну, Ботонд, Бріанна, Нийхан та Генні. Незвані оригінальні та найпопулярніші імена маленьких мукачівців в 2019-му році

Мукачівці продовжують дивувати оригінальними іменами, які дають своїм діткам. В 2019 -му році серед найоригінальніших імен якими охрестили хлопчиків - Брендон, Джейсон, Браєн, Ельдар, Еміль, Ааарон, Емір, Кевін, Бенну, Еду, Ботонд.

Закарпатець під час спалювання сміття отримав опіки

Вчора, 22 січня, до рятувальників Мукачева надійшло повідомлення від лікаря Мукачівської центральної районної лікарні про те, що них потрапив пацієнт з опіками.  

Через погіршення криміногенної ситуації в Мукачеві, поліція залучила до патрулювання нацгвардійців

Керівництво поліції Закарпаття ініціювало проведення оперативно-профілактичних відпрацювань на території міста Мукачево. У зв’язку зі складною криміногенною ситуацією в місті на патрулювання заступають посилені групи правоохоронців

У неділю покажуть і розкажуть про архітектуру Мукачева

У неділю, 26 січня, в місті над Латорицею відбудеться відкрита екскурсія  «Архітектура Мукачева».

Розповідатимуть про архітектурні стилі міста, елементи фасадів, будівлі і їх архітекторів, вартість і кошторис будівництва. Початок - біля мукачівської ратуші о 14.00.

7 найкращих спортсменів та 8 тренерів Мукачівської ОТГ отримають стипендії міськради

Сьогодні на сесії депутати призначили стипендії Мукачівської міської ради  7 найкращим спортсменам та 8 тренерам Мукачівської ОТГ.  Грошові гонорари  в розмірі  1000  гривень вони  отримуватимуть  щомісяця  протягом року.  Імена найкращих дивіться нижче.

Кращі тренери:

Завтра депутати Мукачівської міської ради зберуться на перше сесійне засідання в цьому році

Вже завтра о 10.00 годині депутати Мукачівської міської ради зберуться на перше сесійне засідання в цьому році.