Мукачево

32 малюків народилося минулого тижня в Мукачівській районній лікарні

Мами з дітками почуваються добре. 15 породіль з міста Мукачева, 15 з Мукачівського району, і 2 з інших міст та районів. Усі мами отримали бейбі-бокси для новонароджених, а жительки міста Мукачева ще й додаткові подарунки для малюків за рахунок міської програми.

Ще одного пацієнта з пневмонією госпіталізували до Мукачівської районної лікарні

Також за допомогою звернулося 3 хворих з ГРВІ, вони продовжують лікування амбулаторно. 

Від 50 до 100%. Лікарі та медичний персонал Мукачева отримали премії

За ініціативи міської влади у березні медичний персонал  Мукачівської   ЦРЛ   отримали   від 50 %  до 100 %  надбавки  до заробітної  плати за роботу  у такий нелегкий час,   адже саме  вони ризикують власним життям щодня  перебуваючи  у зоні ризику. 

Ще 2 хворих з пневмонією та 1 з ГРВІ госпіталізували минулої доби до інфекційного відділення Мукачівська районної лікарні

Найбільше хворих із запаленням легень, протягом 2 тижнів карантину пневмонію лікарі діагностували у 19 людей, та у 7 - гострі респіраторні захворювання.

Мукачівець вбив співмешканця своєї дочки

Сьогодні, 29 березня, близько 17.50 год до поліції надійшло повідомлення від мешканки м.Мукачева про те, що батько під час сварки штовхнув її співмешканця, який впав на землю і не подає ознак життя.

На самоізоляції перебуває 444 мукачівці, ще 62 містян мають симптоми ГРВІ

За минулу добу до call-центру медичного центру «Сім’я» у Мукачеві звернулося 300 пацієнтів.  На самоізоляції перебуває 444 мукачівці, ще 62 містян мають симптоми ГРВІ.

У Мукачівській ОТГ на самоізоляції перебуває 342 особи

Протягом доби 25 березня  до сімейних лікарів КНП «ЦПМСД Мукачівської міської ОТГ» звернулись 72 особи з приводу гострого інфекційного захворювання, в тому числі 16 дітей, 1 з яких госпіталізований в інфекційне відділення КНП « Мукачівська ЦРЛ». На стаціонарному лікування в пульмонологічному відділенні цього ж закладу знаходяться 2 особи.

У березні 3 641 мукачівець отримають субсидій на суму більше 3 мільйонів

Управлінням праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради проведений процес нарахування пільг та субсидій за березень 2020 року.

В Мукачеві за минулу добу госпіталізували 2 хворих з пневмонією та 1 пацієнта з ГРВІ

Загалом з початку карантину до КНП «Мукачівська ЦРЛ» госпіталізували 16 хворих з пневмонією та 7 пацієнтів з ГРВІ , на коронавірус перевірили вже 46 осіб.

1200 першокласників буде цьогоріч в Мукачеві

На сьогоднішній день в місті  є   58  закладів освіти,  з них дошкільної - 33 та 25 загальної середньої освіти, 3 з яких – приватні.