Мукачево

У Мукачеві звели нову вулицю, яка сполучила місто з трасою Київ – Чоп

 У Мукачеві звели нову вулицю, яка сполучила місто з трасою Київ – Чоп. Її вже відкрито в тестовому режимі. Зводили нову вулицю задля розвантаження трафіку у місті, особливо у години пік при виїзді з міста на міжнародну трасу.

21 мільйон гривень на ліки виділили в Мукачівській ОГТ

На ліки для жителів Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році влада міста передбачила понад 21 мільйон гривень.

У Мукачеві відкрито персональну виставку живопису та графіки художника Івана Івановчика

Вчора в місті на Латорицею відрилася персональна виставка знаменитого художника Івана Івановчика. 

Мукачівцю на лікування дають мільйон гривень

Мукачівець Михайло Рубан, який кілька років поспіль бореться з важкою недугою, отримає на лікування з міського бюджету один мільйон гривень.
На сесії Мукачівської міської ради депутати погодили збільшення бюджету програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» на 2019-2020 роки на один мільйон гривень.

30 мільйонів щороку отримуватимуть важкохворі Мукачівської ОТГ

 4 грудня на позачерговій сесії  міськради  депутати   прийняли  програму «Додаткового  соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки».   Загальний обсяг  фінансування  програми - 90  млн. гривень.  Наступного року на програму виділять 30 млн. Гроші на реалізацію програми  виділятимуть поетапно, відповідно до потреб. 

У Мукачеві в під’їзді пограбували підприємицю

Сьогодні, 3 грудня, до правоохоронних органів Мукачева надійшла заява про пограбування 29-річної бізнес-леді.

У Мукачеві відбудеться відкриття персональної виставки живопису та графіки Івана Івановчика

5 грудня у фойє Мукачівського драматичного театру відбудеться урочисте відкриття  персональної виставки живопису та графіки “Крокуючи життям” відомого закарпатського художника, члена Національної спілки архітекторів України, спілки професійних художників Закарпаття — Івана Івановчика.

Початок о 15.00 год. Чекаємо на Вас!

ДОВІДКОВО.

Закарпатська художниця Евеліна Сербін здобула перше місце на Всеукраїнському конкурсі образотворчого мистецтва

Вихованиця художньої школи імені М. Мункачі Евеліна Сербін здобула почесне перше місце у VІ Всеукраїнському конкурсі образотворчого мистецтва.

Мукачівка ледь не зарізала співмешканця

Ножове поранення отримав 30-річний мукачівець під час конфлікту зі своєю співмешканкою. Жінці повідомили про підозру у злочині. Вирішується питання про обрання їй міри запобіжного заходу.

У будівлі міськрайонного суду у Мукачеві шукали вибухівку

Поліція Мукачева обстежила будівлю Мукачівського міськрайонного суду через повідомлення про замінування. Інформація озвучена анонімом не підтвердилася.