Великий Березний

У Великому Березному чоловік порізав свого односельця

У селищі міського типу Великий Березний під час сварки 30-річний чоловік наніс декілька ножових поранень своєму недругу.

Закарпатські прикордонники виявили партію контрабандних сигарет

Учора ввечері прикордонники відділу «Великий Березний»  вкотре стали на заваді незаконному переміщенню сигарет з України до країн ЄС. Контрабандний тютюн виявили під час спільного з митниками огляду легкового автомобіля марки «Audi» польської реєстрації у пункті пропуску «Малий Березний».

У Стужиці на Великоберезнянщині відбувся «Праліс-фест 2019»

У неділю, 28 липня, на території  Ужанського національного природного парку в селі Стужиця на Великоберезнянщині втретє відбувся міжнародний етноекофестиваль «Праліс-фест».

На Великоберезнянщині відбудеться Міжнародний етноекологічний «Праліс-фест»

На території Ужанського національного природного парку в селі Стужиця Великоберезнянського району 27 – 28 липня пройде міжнародний етноекофестиваль «Праліс-фест».

Явка у Великому Березному склала близько 50%

У Великому Березному явка виборців склала близько 50%. Про це повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу.

У Великоберезнянському районі проголосували вже 30% виборців

Як повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу, станом на 14.00 у Великоберезнянському районі проголосувало близько третини виборців.

Вибори у Великому Березному завершують у спокійній атмосфері

Кореспондент Ужгородського пресс-клубу випадків агітації у день виборів не виявив, виборчої реклами у Великому Березному теж не було. Активно працювали члени і голови комісій, а також уважно і відповідально свою роботу робили представники поліції.

Закарпатці на виборах: «Не підведи мене!» і «Туди йому дорога!»

Вибори – справа серйозна і відповідальна. Однак, якщо підійти до них дещо з гумором, то можна помітити і таке, як у великому Великому Березному:

У Великому Березному виборчі дільниці відкрилися вчасно, вже є перші виборці

Як повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу, у Великому Березному всі дільниці запрацювали вчасно.

Закарпатець збирав хмиз і виявив вибухонебезпечний предмет

Вчора, 5 березня до рятувальників надійшло повідомлення, що під час збирання хмизу на околиці села Сіль, Великоберезнянського району, місцевим мешканцем виявлено предмет, схожий на вибухонебезпечний.