Великий Березний

На Великоберезнянщині відбудеться Міжнародний етноекологічний «Праліс-фест»

На території Ужанського національного природного парку в селі Стужиця Великоберезнянського району 27 – 28 липня пройде міжнародний етноекофестиваль «Праліс-фест».

Явка у Великому Березному склала близько 50%

У Великому Березному явка виборців склала близько 50%. Про це повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу.

У Великоберезнянському районі проголосували вже 30% виборців

Як повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу, станом на 14.00 у Великоберезнянському районі проголосувало близько третини виборців.

Вибори у Великому Березному завершують у спокійній атмосфері

Кореспондент Ужгородського пресс-клубу випадків агітації у день виборів не виявив, виборчої реклами у Великому Березному теж не було. Активно працювали члени і голови комісій, а також уважно і відповідально свою роботу робили представники поліції.

Закарпатці на виборах: «Не підведи мене!» і «Туди йому дорога!»

Вибори – справа серйозна і відповідальна. Однак, якщо підійти до них дещо з гумором, то можна помітити і таке, як у великому Великому Березному:

У Великому Березному виборчі дільниці відкрилися вчасно, вже є перші виборці

Як повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу, у Великому Березному всі дільниці запрацювали вчасно.

Закарпатець збирав хмиз і виявив вибухонебезпечний предмет

Вчора, 5 березня до рятувальників надійшло повідомлення, що під час збирання хмизу на околиці села Сіль, Великоберезнянського району, місцевим мешканцем виявлено предмет, схожий на вибухонебезпечний.

Уряд Угорщини допоміг райлікарні у Великому Березному з медичним обладнанням

Комплексний УЗД-апарат, бронхоскоп, пересувна рентген-установка, спеціальний апарат для рентгенологічного обстеження суглобів, а також багатофункціональні ліжка отримала Великоберезнянська районна лікарня в якості гуманітарної допомоги від Уряду Угорщини.

Чоловіка, який напав на сім’ю сусідів у Великому Березному, засудили до 4 років тюрми

Чоловік разом із 9 іншими нападниками, без усякої причини увірвалися до будинку сусідів. Потерпілі – п’ятеро людей, серед яких двоє малолітніх дівчаток.

Лісівники Березнянщини розпочали підгодівлю диких тварин

Підгодівля диких звірів узимку – важливий захід, яким щорічно заклопотані лісники. Коли настають холоди і в лісі все замерзає, диким тваринам стає все складніше добувати їжу. І тут на допомогу їм приходять охоронці лісу Великоберезнянського лісгоспу.