Новини

Інфографіка

Бограч-індекс – травень 2022: зменшення цін відбулося на 10,2%

Експерти дослідницького центру Карпатський центр полінгових досліджень продовжують визначати купівельну спроможність жителів Закарпаття за допомогою Бограч-index.

70% публікацій районних онлайн-видань - про війну, проте понад 80% з них – з позиції чоловіків

Упродовж 11-17 квітня 2022 р. було проведено другу хвилю моніторингу гіперлокальних медіа – 5 друкованих та 5 онлайн-видань Закарпаття. Особливістю дослідження став аналіз роботи видань в умовах воєнного стану, переглядався також гендерний аспект у цій тематиці.  

Бограч-індекс за квітень: подорожчання на 9.4%

Бограч-індекс - квітень 2022

Подорожчання за місяць відбулося на 9,4%

Експерти дослідницького центру Карпатський центр полінгових досліджень продовжують визначати купівельну спроможність жителів Закарпаття за допомогою Бограч-index.

Половина українців відчуває сильне емоційне напруження через війну, - опитування

У рамках восьмої хвилі проекту «Україна в умовах війни» Cоціологічною групою «Рейтинг» було проведене дослідження психологічних маркерів війни: стратегій адаптації до стресових станів, рівнів життєстійкості та психологічного виснаження.   

                                                          АДАПТАЦІЯ ДО СТРЕСОВИХ СТАНІВ

95% українців впевнені в перемозі України, але перестають вірити у швидкий кінець війни

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 30-31березня, 78% опитаних вважають, що справи в Україні рухаються у правильному напрямку. Лише 11% протилежної думки, 11% - не змогли оцінити. У всіх регіонах та серед всіх вікових груп продовжує домінувати оцінка напрямку як правильного.

Україна рухається у правильному напрямку, - опитування

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 12-13 березня, 76% опитаних вважають, що справи в Україні рухаються у правильному напрямку. Це найвищий показник за усю історію замірів. Лише 15% протилежної думки, 10% - не змогли оцінити.

На Закарпатті визначили бограч-індекс в умовах війни

Експерти дослідницького центру Карпатський центр полінгових досліджень продовжують визначати купівельну спроможність жителів Закарпаття за допомогою Бограч-index. Як повідомив директор Карпатського центру полінгових досліджень Федір Шандор, дослідники здійснили у березні порівняльну до попереднього місяця оцінку купівельної спроможності жителів Закарпаття з-за допомоги “Бограч-index”.

Більшість українців саме владу Росії звинувачує у війні, - опитування

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», 55% опитаних вважають, що за війну проти України винна лише влада Росії. Ще 38% покладають відповідальність на владу та народ РФ. 


Говорячи про Білорусь, 70% покладають вину за вторгнення виключно на білоруську владу, і лише 24% – на владу та народ Білорусі. 

90% українців, думаючи про ситуацію в країні, відчувають надію

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 1 березня, 90% опитаних, думаючи про ситуацію в країні, відчувають надію. Лише 5% відчувають розчарування. У порівнянні з довоєнними часами кількість тих, хто відчуває надію зросла утричі. Практично у всіх регіонах спостерігається максимальний рівень відчуття надії. 

Закарпатські гіперлокальні медіа – лідери щодо вживання фемінітивів

Упродовж 7-13 лютого 2022 р. стартувала друга хвиля моніторингу гіперлокальних медіа – 5 друкованих та 5 онлайн-видань Закарпатської області з метою виявлення рівня їхньої гендерної чутливості. Вперше такий моніторинг відбувся у 2020 році.