Новини

Воїну із Закарпаття Михайлу Ходаничу присвоїли звання «Заслужений художник України»

Військовий та художник Михайло Ходанич

Президент України Володимир Зеленський присвоїв почесне звання «Заслужений художник України» військовому, художникові-скульптору, члену Закарпатської організації Національної спілки художників Михайлу Ходаничу.


Про це у пʼятницю, 2 січня, повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. «У перший день 2026 року Президент України підписав Указ про відзначення державними нагородами. У переліку є і закарпатець, – поінформував він. – За заслуги у зміцненні української державності, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, мужність і самовідданість, виявлені при виконанні службового обов’язку в умовах воєнного стану, високу професійну майстерність президент присвоїв почесне звання «Заслужений художник України» Михайлу Ходаничу».

Михайло Ходанич є автором дизайну та ілюстратором десятків книг дитячої, художньої та наукової літератури, навчальних програм для студентів. З перших днів повномасштабного вторгнення він боронить Україну у лавах підрозділу територіальної оборони.

Автор: Валерія Рубаняк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.