Останні новини

У Рахові вчора горів будинок

23 січня в Рахові була пожежа в житловому будинку.

Вогонь пошкодив перекриття, покрівлю на площі 15 метрів квадратних, а також домашнє майно. Причина виникнення займання, а також збитки від пригоди встановлюються, повідомили в У ДСНС України в Закарпатській області

У галереї «Ужгород» відкрилась унікальна виставка «Родинний вернісаж»

Сьогодні, 24 січня, в обласному центрі Закарпаття в галереї  Ужгород відкрилась виставка «Родинний вернісаж», на якій представлені  спільні роботи відомих у краї митців  Михайла та Віталія Кінчів.

Закарпатський гурт Чаламада випустив новий альбом «Піціцько»

Закарпатський гурт Чаламада випустив новий альбом «Піціцько»

Гурт Чаламада продовжує оспівувати свої фіглярські історії про буденне життя закарпатців. Новий альбом  гурту називається «Піціцько», тобто «Маленький», бо в ньому лише п’ять пісень. Це вже другий альбом.

Що слід знати про вартість дарунків у 2020 році, яка не оподатковується

Фахівці Головного управління ДПС у Закарпатській області інформують, що до оподаткування податком на доходи фізичних осіб не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань) – у частині, що не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати (у розра

У Зарічеві відібрали до лікарні двох дітей, бо ті проживали в антисанітарних умовах (Фото)

23 січня 2020 року службою у справах дітей Перечинської міської ради спільно з представниками міської ради, поліції, соціальних служб, медичної установи, в.о.

На Закарпатті податкова міліція вилучила партію товарів, вартістю 4 млн гривень

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували схему ввезення в Україну товарів поза митним контролем та вилучили партію продукції, вартістю 4 млн грн.

У Воловці через пофарбовані перила зі школи евакуйовано біля ста учнів

 У п’ятницю, 24 січня, з воловецької середньої школи було евакуйовано приблизно ста дітей з поганим самопочуттям. Учні масово скаржилися на блювоту та пиршіння в носі.

В Ужгороді затримали чоловіка, що розрахувався фальшивою 500 гривневою купюрою (Фото)

Сьогодні, 24 січня, до  патрульних Ужгорода, які здійснювали охорону публічної безпеки на вулиці Гагаріна, звернулася продавчиня одного з магазинів.

На Закарпатті прикордонники зупиняли контрабандистів попереджувальними вистрілами

Сьогодні, 24 січня,  співробітникам  оперативного підрозділу   разом з військовиками мобільного прикордонного загону «Дозор»,  вдалося перешкодити черговій сигаретній контрабанді.

Графік руху маршруту №20 в Ужгороді із 28 січня зміниться

Про зміни в міському транспорті повідомляють в Ужгородській міській раді. 

Зміни у розкладі руху пов’язані зі збільшенням кількості автобусів (з трьох до чотирьох), кількості рейсів та зменшенням інтервалів руху між рейсами на маршруті № 20 «мкрн.