Останні новини

Горват став переможцем на виборах до ВР на 68 окрузі

Роберт Горват став переможцем на виборах до Верховної Ради України на 68-му окрузі з центром у в Ужгороду.

Протоколи "з майбутнього" і "мандрівки" печаток: ОПОРА розповіла про ніч виборів на Закарпатті

Однією із найбільш помітних проблем ночі підрахунку голосів із 21 на 22 липня стало масове переписування уточнених протоколів не на засіданні дільничних виборчих комісій. Такі факти спостерігачі ОПОРИ зафіксували на ОВК в Ужгороді, Мукачеві, Сваляві, Хусті.  Закарпатська команда ОПОРИ наголошує - такі дії це не лише грубе порушення встановленої законодавством процедури, а й ознаки порушення, за яке передбачена кримінальна відповідальність. Про це під час пресконференції 22 липня розповіли представники ОПОРИ Закарпаття.

Зеленський підписав Указ «Про розвиток регіону українських Карпат»

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про розвиток регіону українських Карпат» (№ 543/2019). Документ спрямований на стимулювання соціально-економічного розвитку, підвищення інвестиційної привабливості, розбудови рекреаційного, туристичного та етнокультурного потенціалу регіону українських Карпат.

У Мукачеві опрацювали більше 96% протоколів, лідирує Балога

За даними ЦВК, на окрузі №69 вже опрацьовано 96,24% протоколів. Перше місце наразі займає Віктор Балога з результатом 35,76% або 20 041 голос. На другу сходинку опустились результати його конкурента – Едгара Токаря: 34,63% або 19 410 голосів виборців.

На Закарпатті опрацювали 73% протоколів, «Слуга народу» набирає більше 50%

Згідно з даними ЦВК, загалом на 6 закарпатських округах вже опрацьовано 73,48% протоколів, з величезним відривом лідирує партія «Слуга народу» – 50,6%.

На Закарпатті ОВК №71 з центром у Хусті опрацювала 100% протоколів

ОВК №71 опрацювала 100% протоколів. З результатом 49,14% перемогу серед мажоритарників здобув Валерій Лунченко. За нього проголосували 26 374 виборців.

На Ужгородщині горіли два житлові будинки

У Минаї та Лінці сталася пожежа у двох житлових будинках.

По всіх закарпатських округах партія «Слуга народу» набирає більше 40% голосів виборців

За даними ЦВК, наразі на Закарпатті опрацьовано 50,24% протоколів. На всіх 6 округах з великим відривом лідирує політична партія «Слуга народу».

На Закарпатті опрацьовано більше 50% протоколів: попередні результати по мажоритарці

За даними ЦВК, загалом на Закарпатті уже опрацьовано 50,24% голосів.

На «угорському» окрузі з відривом лідирує Поляк, Брензович – другий

За даними ЦВК, в окрузі №73 вже опрацьовано 47,82% протоколів. Перше місце з результатом 46,53% наразі займає Владіслав Поляк, самовисуванець.