Новини

Про нас

Інформаційно-аналітичний сайт Zaholovok.com.ua (Закарпаття. Про головне) – медіа Ужгородського прес-клубу.

Zaholovok.com.ua — для тих, хто хоче знати і розуміти.

Про Ужгородський прес-клуб: створений у 2000 р., є найвідомішим журналістським центром на Закарпатті, що поєднує функції громадської організації для журналістів, місцевої інформагенції та прес-центру, в якому постійно відбуваються різноманітні медіа-події. Щороку в Ужгородському прес-клубі проходить понад 100 різноманітних медіа-заходів. Ми надаємо медіа-майданчик для тих, хто хоче заявити про себе громадськості, повідомити про важливу подію, надати розголосу суспільно важливому факту чи  розкрити актуальну тему. Більше — на сайті організації http://pressclub.uz.ua/

Від редакції: У своїй діяльності ми завжди дотримувалися професійних стандартів. Наш сайт ми запустили у 2011 році, як приклад якісної журналістики у новітніх медіа.

Правила нашої редакції:

Баланс думок та точок зору. Надаємо можливість висловитися та аргументувати свою позицію всім причетним до тієї чи іншої теми, про яку пишемо/знімаємо.

Достовірність. Ми перевіряємо інформацію у кількох джерелах, користуємося надійними шляхами отримання інформації, публікуємо реальні факти. Не поспішаємо з оприлюдненням, доки не впевнимося у правдивості змісту контенту.

Відокремлення фактів від коментарів. Не "змішуємо в одну страву" власні думки, своє бачення, певні емоції, слідкуємо, щоб факти відповідали реальності.

Точність та повнота контенту- наша улюблена справа. Як і неупередженість при підготовці матеріалів.

Не публікуємо неперевірену інформацію із соцмереж і завжди готові розвінчувати фейки та дезінформацію.

Не привласнюємо чужий контент і завжди посилаємося на джерела.

Не займаємося пропагандою, але пропагуємо написання матеріалів зрозумілою мовою.

Прагнемо показати через слова та зображення Закарпаття, в якому хочеться жити, створювати, мріяти та діяти. Любимо людські історії та передавати їх так, щоб кожному хотілося їх прочитати чи переглянути разом з нами.

Хто ці люди з редакції:

Головна редакторка - Ганна Семенюк

Співредакторка, редакторка розділу «Публікації» - Ірина Бреза

Редакторка розділу «Новини»  - Оксана Нірода

Технічний редактор - Олександр Бреза

Розробка та технічна підтримка - Козоріз Андрій

Контакти редакції: 

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4
тел/факс: (0312) 61-60-07, 050 558 66 75, 050 906 48 26
e-mail: zaholovok.ua@gmail.com

 

Політика конфіденційності

1. Збір персональних даних

Збору, зберіганню та використанню підлягають наступні типи персональних даних:

Інформація про ваш комп’ютер, включаючи вашу IP-адресу, географічне розташування, тип і версію браузера та операційну систему;

Інформація про ваші відвідування та використання цього веб-сайту, включаючи реферальні джерела, протяжність візитів, переглянуті сторінки та шляхи навігації по сайту;

Інформація про адресу вашої електронної пошти, яку ви використали для реєстрації на нашому веб-сайті;

Інформація, така, як ваше ім’я та адреса електронної пошти, які ви вказали під час оформлення підписок на наші поштові повідомлення та/або розсилки;

Інформація, яку ви ввели під час використання сервісів нашого веб-сайту;

Інформація, яка генерується при використанні нашого веб-сайту, включаючи інформацію про час, частоту та умови його використання;

Інформація стосовно будь-яких ваших покупок, використаних сервісів або транзакцій, які ви провели через наш веб-сайт, включаючи ваше ім’я, адресу, номер телефону, адресу електронної поштової скриньки та інформацію про кредитну карту;

Інформація, яку ви розмістили на нашому сайті з метою публікації її в Інтернеті, включаючи ваше ім’я користувача, зображення профілю та зміст вашої публікації;

Інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях, які ви надсилали нам електронною поштою або через наш веб-сайт, включаючи зміст повідомлення та мета дані;

Будь-яка інша персональна інформація, яку ви надіслали нам.

Перед тим, як розкрити для нас персональну інформацію третьої особи, ви маєте отримати згоду цієї особи як на розкриття, так і на обробку цієї інформації у відповідності до даних правил.

Перед тим, як розкрити для нас персональну інформацію третьої особи, ви маєте отримати згоду цієї особи як на розкриття, так і на обробку цієї інформації у відповідності до даних правил.

2. Використання вашої персональної інформації

Персональна інформація, яку ви передані нам через наш веб-сайт, буде використовуватися задля цілей, зазначених в цих правилах або на відповідних сторінках веб-сайту. Ми можемо використовувати вашу персональну інформацію в наступних цілях:

адміністрування нашого веб-сайту та бізнесу;

персоналізація нашого веб-сайту для вас;

надання вам можливості користуватися сервісами, доступними на нашому веб-сайті;

надсилання вам немаркетингових комерційних повідомлень;

обробка запитів та скарг, зроблених вами або на вас, і які стосуються нашого веб-сайту;

з метою забезпечення безпеки нашого сайту та попередження шахрайства;

з метою перевірки відповідності умовам та правилам, які регламентують використання нашого веб-сайту (включаючи моніторинг приватних повідомлень, надісланих через сервіс приватних повідомлень нашого веб-сайту); та в інших цілях.

Ваші налаштування конфіденційності можуть використовуватись для обмеження публікації ваших персональних даних на нашому веб-сайті, і можуть регулюватися за допомогою засобів управління конфіденційністю на веб-сайті.

Без вашої чітко вираженої згоди ми не будемо передавати вашу персональну інформацію жодній сторонній компанії для прямого маркетингового використання цією, або будь-якою іншою сторонньою компанією.

3. Розкриття персональної інформації

Ми лишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію:

в тих випадках, в яких цього від нас вимагає закон;

у зв’язку з будь-яким поточними або майбутніми судовими процесами;

з метою встановлення, реалізації або захисту наших законних прав (включаючи надання інформації іншим сторонам задля запобігання шахрайству або зниження кредитних ризиків);

Ми не будемо розкривати вашу персональну інформацію третім особам, за виключенням випадків, зазначених в цих правилах.

4. Міжнародні передачі персональної інформації

Інформація, яку ми збираємо, може зберігатися, оброблятися та передаватися між будь-якими країнами, в яких ми здійснюємо свою діяльність, з метою надання нам можливості використовувати цю інформацію у відповідності з цими правилами.

Персональна інформація, які ви публікуєте на нашому веб-сайті, через Інтернет, може бути доступна в усьому світі. Ми не можемо перешкодити її використанню, або неправомірному використанню в злочинних цілях, сторонніми особами.

Погоджуючись з цими правилами, ви надаєте згоду на передачу вашої персональної інформації, зазначеної в розділі 5.

5. Збереження персональної інформації

Розділ 5 встановлює правила та процедури компанії щодо збереження персональної інформації. Дані правила та процедури призначені для забезпечення виконання нами наших юридичних зобов’язань щодо збереження та видалення персональної інформації.

Персональна інформація, яку ми обробляємо з певною метою або в певних цілях не повинна зберігатися довше, ніж потрібно для досягнення цієї мети або цих цілей.

Незважаючи на інші положення Розділу 5, ми будемо зберігати документи (включаючи електронні документи), які містять персональну інформацію:

в тих випадках, в яких цього від нас вимагає закон;

якщо ми вважатимемо, що ці документи можуть мати відношення до будь-якого поточного або майбутнього судового розгляду; та

з метою встановлення, реалізації або захисту наших законних прав (включаючи надання інформації іншим сторонам задля запобігання шахрайству або зниження кредитних ризиків).

6. Захист вашої персональної інформації

Ми будемо вживати достатні технічні та організаційні заходи для попередження втрати, протиправного використання чи підробки вашої персональної інформації.

Всю надану вами персональну інформацію ми будемо зберігати на наших захищених (як паролем, так і фаєрволами) серверах.

Всі електронні фінансові транзакції, здійснені за допомогою нашого сайту, будуть захищені технологією шифрування даних.

Ви підтверджуєте своє ознайомлення з тим фактом, що передача інформації через Інтернет є по суті є незахищеною, і ми не можемо гарантувати захист даних, надісланих через всесвітню мережу.

Ви несете повну відповідальність за збереження свого пароля для доступу на наш веб-сайт в таємниці. Ми ніколи не будемо запитувати ваш пароль (за виключенням випадків, коли ви намагаєтесь увійти до свого облікового запису на нашому сайті).

7. Зміни та поправки

Ми лишаємо за собою право періодично вносити зміни та поправки в ці правила, та публікувати їх нову редакцію на нашому сайті. Ви повинні періодично перевіряти цю веб-сторінку, щоб пересвідчитись, що розумієте зміст змін, внесених до цих правил. Ми також можемо проінформувати вас про внесення змін до цих правил шляхом надсилання електронної пошти або через систему передачі приватних повідомлень нашого сайту.

8. Ваші права

Ви можете надати нам вказівку надавати вам будь-яку персональну інформацію про вас, яку ми маємо;

надання відповідних підтверджень вашої особи (ми зазвичай приймаємо фотокопію вашого паспорта, завірену нотаріусом).

Ми лишаємо за собою відмовити в наданні інформації за вашим запитом, в межах чинного законодавства.

Ви маєте право надати нам вказівку не обробляти вашу персональну інформацію в маркетингових цілях.

На практиці, ви, зазвичай, або завчасно погоджуєтесь з тим, щоб ви використовували вашу персональну інформацію в маркетингових цілях, або ми надамо вам можливість відмовитися від використання вашої інформації в маркетингових цілях.

8. Сторонні веб-сайти

Наш веб-сайт містить гіперпосилання на, та деталі про веб-сайти сторонніх компаній та осіб. Ми не маємо інструментів керування, та не несемо відповідальності за політику конфіденційності й практики сторонніх осіб та компаній в цій галузі.

9. Файли-Cookies

Наш веб-сайт використовує файли-cookies. Cookie — це файл, що містить ідентифікатор (стрічку, яка складається з літер та цифр), і який надсилається веб-сервером до веб-браузеру, та зберігається браузером. В подальшому, ідентифікатор надсилається назад на сервер кожного разу, коли браузер запитує веб-сторінку з серверу. Файли-cookies можуть бути або «постійними» або «сеансові»: постійні будуть зберігатися браузером та будуть придатними до завершення терміну дії, якщо тільки не будуть видалені користувачем завчасно; «сеансові» навпаки – будуть видалятися після завершення сеансу роботи з сайтом або після закриття браузеру. Файли-cookies зазвичай не містять жодної інформації, яка ідентифікує особу користувача. Проте, ваша персональна інформація, яку ми маємо, може бути пов’язана з інформацією, що зберігається та отримана від файлів-cookies.  На нашому веб-сайті ми використовуємо як постійні, так і сеансові файли-cookies.

Назви файлів-cookies, які ми використовуємо на нашому веб-сайті, та цілі, задля яких вони використовуються, зазначені нижче:

На нашому веб-сайті ми використовуємо Google Analytics та Adwords для розпізнавання комп’ютера, коли користувач  відвідує веб-сайт

Більшість браузерів надають вам можливість відмовитися від використання файлів-cookies, наприклад:

в Internet Explorer (версія 10) ви можете заблокувати використовуючи налаштування керування файлами-cookie, доступними в меню «Інструменти» – «Опції Інтернету» – «Конфіденційність» – «Розширені» ( “Tools,” “Internet Options,” “Privacy,” “Advanced”);

у Firefox (версія 24) ви можете заблокувати всі файли-cookie, натиснувши «Інструменти» – «Опції» – «Конфіденційність»: у випадаючому меню оберіть пункт «Використовувати користувацькі налаштування журналу» та зніміть виділення з пункту «Прийняти файли-cookie від сайтів»; та нарешті

в Chrome (версія 29) ви можете заблокувати всі файли-cookie увійшовши до меню «Налаштування та управління», та обравши «Налаштування» – «Відобразити розширені налаштування» та «Налаштування контенту», а потім обравши «Заборонити сайтам надсилати будь-які дані» під заголовком «Cookies».

Блокування всіх файлів-cookiе матиме негативні наслідки на зручність користування багатьма веб-сайтами. Якщо ви заблокуєте файли-cookie, ви не зможете користуватися багатьма функціями нашого веб-сайту.

Ви можете видалити файли-cookie, які вже зберігаються на вашому комп’ютері, наприклад:

в Internet Explorer (версія 10), ви маєте видаляти файли-cookie вручну (інструкцію, як це зробити, можна знайти за адресою http://support.microsoft.com/kb/278835 );

у Firefox (версія 24), файли-cookie можна видалити перейшовши в меню «Інструменти» – «Опції» – «Конфіденційність»: у випадаючому меню оберіть пункт «Використовувати користувацькі налаштування журналу», натисніть “Показати Cookies,” а потім – “Видалити всі Cookies”;

в Chrome (версія 29) ви можете видалити всі файли-cookie увійшовши до меню «Налаштування та управління», та обравши «Налаштування» – «Відобразити розширені налаштування» та «Очистити дані перегляду», а перед тим оберіть пункт «Видалити файли-cookie та інші дані й плагіни сайтів».

Видалення файлів-cookiе матиме негативні наслідки на зручність користування багатьма веб-сайтами.