Новини

Два слова про політику

Заступник голови Закарпатської облради Денис Ман: Наше завдання – пом'якшити удар світової пандемії, а отже маємо посилювати програми соціального захисту та медицини

Нове скликання Закарпатської обласної ради, обране на виборах 25 жовтня, практично відразу ж зіткнулося з купою завдань. Зокрема – перед необхідністю приймати бюджет області на 2021 рік. Втім, всі завдання цього року, починаючи з обрання нового керівництва ради і до прийняття обласних програм, депутати оперативно виконали. А найбільші виклики, як виглядає, перед облрадою постануть в наступному році.

Іванна Климпуш - Цинцадзе: 2020 - й довів, що Зеленському не потрібна євроінтеграція 

Народна депутатка України – про зупинку європейської інтеграції, корупцію нинішньої влади, виконання передвиборчих обіцянок та невтішні прогнози на наступний рік.

Закарпатський бізнес у 2021 буде протистояти трьом викликам

В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція Володимира Панова, голови Федерації роботодавців Закарпаття. Йшлося про знакові для Закарпаття події 2020 року, а також нові  виклики, які постануть перед бізнес-спільнотою, владою та громадами у наступному році.

Головні висновки місцевих виборів-2020 на Закарпатті: відсутність креативу, втома, переможців нема 

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стали підсумки цьогорічної виборчої кампанії та результати голосування до рад різних рівнів на місцевих виборах-2020. Детальніше про те, якими були виклики на місцевих виборах в області, про головні висновки кампанії, про те, чи справдилися прогнози політологів та соціологів і що далі чекати від новобраних депутатів та голів громад, прокоментували експерти.

Чи знаєте ви нову обласну раду Закарпаття. ТЕСТ

Незабаром Закарпатська обласна рада розпочне роботу в оновленому депутатському складі. Ви вже, мабуть, забули, що кілька тижнів тому обрали цих людей. Пропонуємо потренувати свою пам'ять та дізнатися кілька цікавих фактів про обласну раду.

Вибори на Закарпатті: як спрацювали нові правила і що буде з другим туром?

Затяжні підрахунки голосів, десятки статей з цифрами, відсотками і прізвищами, переможні й не дуже пости кандидатів і партій перенаситили інформаційний простір і трохи втомили всіх, хто слідкував за виборчим процесом.  За три тижні після дня голосування тема виборів, незважаючи на постійне її підживлення новинами, таки потрохи стихає,  хоча фрази з політичних рекламних роликів і білбордів пам’ять виборців зітре не скоро.

Політичний експерт назвав,  хто  може стати головою Закарпатської обласної ради

На початку грудня ми дізнаємося,  хто стане головою Закарпатської обласної ради - і від кого залежитиме соціально-економічне життя Закарпаття. 

Після публікації в друкованій пресі ми знаємо кількісно-якісний розклад в обласній раді Закарпаття, мандати отримали представники 8 політичних сил (64 обранці):

- Рідне Закарпаття (12);

- Слуга Народу (11) ;

- Батьківщина (8);

- КМКС (8) ;

- Команда Андрія Балоги (7);

- ЄС (6);

- За Майбутнє (6);

- ОПЗЖ (6) ;

В Ужгороді презентували результати моніторингу антикоронавірусних програм на Закарпатті

В Ужгородському прес-клубі презентували результати всеукраїнського моніторингу антикороновірусних програм, а саме  аналізу місцевих рішень щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та подолання наслідків карантину. А також будуть озвучені  рекомендації щодо виходу з карантину і на випадок нових хвиль COVID-19

Закарпатських жінок участь у місцевих виборах від політики не відлякала

До Закарпатської обласної ради на цих місцевих виборах балотувалося 541 кандидат та кандидатка від 10-ти партій, із них – 233 жінки (43%). Усі партії ґендерної квоти дотрималися, бо наразі це вимога нового Виборчого кодексу України. У списках партії «Наш край» кількість жінок складала 61%, але партія зареєструвала всього 12 кандидатів і 19 кандидаток (разом 31) при максимальній кількості – 64. В цілому по країні до обласних рад аблотувалося кандидаток 43%.

День виборів на Закарпатті: голосування, порушення, перші цифри

Натовпи біля дільниць і непереборне бажання ужгородських ромів проголосувати, повідомлення про підкупи, але дуже мало офіційно підтверджених фактів,  підписані наперед протоколи і печатки дільниць в приміщенні ТВК, прогнози щодо низької явки, але – непоганий показник відвідання виборцями дільниць. Поки всі чекаємо результати голосування, читайте про те, як пройшов виборчий день на Закарпатті та в Ужгороді зокрема.