Два слова про політику

Борис Філатов в Ужгороді представив закарпатську команду партії «Пропозиція»

Команду, яка йтиме у місцеві ради Закарпаття на виборах від партії «Пропозиція» представив Борис Філатов, який також є мером одного з найбільших міст України- Дніпра. В Ужгороді він зустрівся із журналістами та прокоментував мету та завдання, які ставить "Пропозиція" на найближчий час.

Берегівщина готується до виборів: партій багато, яскравих кандидатур бракує

На 25 жовтня 2020 року в Україні заплановані вибори до місцевих органів влади. Зокрема це будуть вибори до районних та обласних рад, а також вибори голів ОТГ та рад територіальних громад. Пересічному виборцю буде над чим подумати, адже подібне відбувається вперше.

Угорські партії на Закарпатті втрачають голоси, невеликі партії піднімаються, - соціолог

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стали «Місцеві вибори-2020. Регіональний вимір». Йшлося про хід виборчої кампанії в області, тенденції, політичну палітру тощо.

Мера Ужгорода оберуть в 2 тури: Щадей і Андріїв підросли, Чучка - третій,- соціологи

“Виборцям Ужгорода і Мукачевого треба прийти на вибори два рази:  жоден з кандидатів на міського голову в великих містах Закарпаття не набирає більше 50% голосів” - зпрогнозував під час експертного обговорення виборів на Закарпатті соціолог, професор Федір Шандор. За місяць, що минув з попереднього дослідження, позитивну динаміку в Ужгороді продемонстрували два кандидати: діючий мер Богдан Андріїв (23,1%) і його опонент, депутат міської ради Віктор Щадей (26,4%), який у вересні трохи вийшов вперед. У Мукачевому пара кандидатів другого туру: діючий мер Андрій Балога проти Іллі Токаря.

На цьогорічних виборах в Мукачеві вперше вибиратимуть мера в два тури

Цьогоріч зі змінами у виборчому законодавстві депутати зробили місту сюрприз — відтак, в Мукачеві, де населення більше 75 тисяч жителів, вибори міського голови повинні відбуватися в два тури. Для Мукачева це — новинка. На відміну від Ужгорода, котрий уже має досвід на виборах в два тури з 2015 року.

На Закарпатті можливі випадки «розірваних» округів

Районні та міські територіальні виборчі комісії на Закарпатті утворили у районах та містах округи, в яких виборці обиратимуть депутатів до районних та міських рад. Як фіксують спостерігачі, у деяких районах округи сформували із ймовірним порушенням цілісності, окремі випадки - уже оскаржені у комісіях або суді.

Початок виборчої кампанії на Закарпатті: новації законодавства та активність потенційних кандидатів

На Закарпатті розпочалася активна підготовка до місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року. Зокрема, в області у вересні запрацювали територіальні виборчі комісії, які утворили округи для голосування щодо трьох рад - місцевої, районної, обласної. Окремі потенційні учасники виборчих перегонів ще у серпні помітно активізувалися, проявляли ознаки так званої передчасної агітації. Про це все під час пресконференції 9 вересня розповів координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Закарпатській області Ярослав Гулан. 

Стартувала виборча кампанія: проголосуй там, де живеш

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого став старт 5 вересня виборчої кампанії до місцевих виборів та можливість змінити виборчу адресу. Менше тижня залишилося для того, щоб ужгородці змогли змінити виборчу адресу за місцем фактичного проживання, а не прописки.  

Ілля Токар йде у мери Мукачева. «Слуга Народу» визначилась з ключовими кандидатами

Знаний у Мукачеві політик та багаторічний голова Мукачівської райдержадміністрації Ілля Токар готовий стати альтернативою діючому меру Мукачева. Про підтримку його кандидатури політичною партією «Слуга Народу» на місцевих виборах 2020 року заявили 5 вересня в Ужгороді.