Новини

Два слова про політику

Віялових відключень електрики на Закарпатті не буде, зате з'являться індустріальні парки

  Про законодавчі зміни щодо спрощення приєднання до електричних мереж, розбудови енергетичної інфраструктури, стимулювання бізнесу та компенсації 50% витрат на підключення до електромереж при створенні індустріальних парків йшлося на брифінгу в Ужгородському прес-клубі. Тему коментували народні депутати Анатолій Костюх, Михайло Лаба та Ігор Кривошеєв. Йшлося також про актуальні запити населення про ймовірність віялових відключень електроенергії.

Закарпатських ромів навчають, як захищати свої трудові права

Пандемія СOVID-19, що тримає досі, загострила більшість соціально-економічних проблем ромів. За результатами оприлюдненого дослідження з мапування зайнятості в ромських громадах (у Волинській, Донецькій, Закарпатській, Луганській, Одеській, Харківській та Черкаській областей) тільки один з чотирьох респондентів-ромів (27%) підтвердив, що має регулярний, хоч і не високий дохід.

Михайло Лаба: як залучати кошти у громади від держави

В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція Михайла Лаби, народного депутата України; члена Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Головною темою стало залучення коштів до бюджетів громад. Йшлося про отримання цільової субвенції, участь у реалізації державної програми, залучення коштів з інших (альтернативних) джерел. 

“Це була дипломатична шпилька”- Дмитро Кулеба про реакцію Угорщини про вступ України до НАТО

фото

Україна взяла курс на створення маленьких стратегічних альянсів для утвердження себе як сильного гравця на мапі Європи. На цьому наголосив Дмитро Кулеба, Міністр закордонних справ України під час hardtalk із Ганною Гопко на ІІ-му форумі ідей та рішень “Re:Open Zakarpattia". 

Інтелектуали та політики вдруге зберуться на форум Re:Open Zakarpattia 2021

5-6 листопада пройде ІІ-й форум ідей та рішень “Re:Open Zakarpattia”, який цьогоріч буде мати особливий фокус на темі розвитку мультикультурних фронтирів України, соціальній згуртованості, інтеграції та протидії дезінформації.

Протягом 2-х днів форум об'єднає у відвертих та фахових дискусіях тих, хто ухвалює рішення та впливає на цей процес на локальному, регіональному, національному та центральноєвропейському рівнях.

ОПОРА презентувала мапу приймалень нардепів та розповіла про розподіл субвенцій

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація інтерактивної мапи приймалень народних депутатів та парламентських партій і груп. Крім цього, експерти Громадянської мережі ОПОРА розказали про результати дослідження другого розподілу субвенцій на округи депутатів-мажоритарників Закарпатської області.

Ранкова кава із Мстиславом Баніком

Команда мрії, яка знає, що потрібно робити і не боїться викликів. Спільнота, яка працює на результат, а не на зірковість. Ідеї, які змінюють Україну. Інновації, якими пишається молодь і якими захоплюються у світі. Люди, які вірять у державу і щодня своєю роботою зближують її з кожнем українцем. Це – про Мінцифри і його головний проєкт – Дію.

Ранкова кава з Анатолієм Полосковим

Є один чудовий ритуал, який об’єднує зовсім різних закарпатців, чи то за професією, чи політичними переконаннями, чи світоглядом, - це кавування. Розмова у хорошому товаристві налаштовує на продуктивний день. Одного прохолодного сонячного ранку нам вдалося за кавою побалакати про життя і його цінність з Анатолієм Полосковим, головою Закарпатської облдержадміністрації. Ми б говорили ще довше: пан Анатолій цікавий співрозмовник, має чимало веселих життєвих історій та потужний професійний досвід.

 

Закарпаття та Івано-Франківщина будуть спільно працювати над розвитком туризму

У четвер, 22 липня, в Ужгороді відбувся круглий стіл, присвячений проблемам розвитку туристичної галузі у постпандемічний період. Участь у заході взяли народні депутати від Закарпатської та Івано-Франківської областей, туризмознаці, екскурсоводии та експерти з розвитку локального туризму, депутати обласної ради.