Новини

Два слова про політику

На Закарпатті закликали вирішити проблему мобільності інвалідів та зареєстрували петицію

Через війну кількість військових та цивільних в Україні, які отримали травми кінцівок у результаті бойових дій тільки зростатиме. І отримання водійських прав на авто з ручним управлінням буде ставати актуальнішим. Для отримання прав на авто такі українці повинні пройти 2-3 місячне навчання в одному із спеціалізованих центрів Львова чи Києва, бо наразі на Закарпатті жодна із 53 офіційних автошколах не має можливості навчати водінню людей з інвалідністю. На Закарпатті вирішили зрушити питання забезпечення умов для пересування інвалідів.

Як Ужгород прожив п’ять місяців війни

 В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання «П’ять місяців війни: як Ужгород допомагає переселенцям та сприяє інтеграції в громаду». Йшлося про кількісні показники та виклики, які отримувало місто упродовж 5-ти місяців війни, про забезпечення переселенців та міські, волонтерські ініціативи, плани на наступні періоди та завдання, які стоять перед містом. 

Дія.Бізнес в Ужгороді запрошує підприємців на Go-Adapt Business Forum

Підтримую, Відновлюю, Працюю

50 українських підприємців зможуть взяти участь у Go-Adapt Business Forum, який відбудеться  16 липня 2022 року. Захід організовує центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за участі Валерії Іонан, заступниці Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

В Ужгороді презентували результати моніторингу місцевих політик реагування на переміщення населення

 В Ужгородському прес-клубі відбулася онлайн-презентація результатів моніторингу місцевих політик реагування від Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».  Після 24 лютого 2022 р. близько 8 мільйонів громадян були змушені переміститися в межах країни, ще близько 4 мільйонів — за кордон.

Координаторка Руху підтримки закарпатських військових звернулась до Президента і позиватиметься до правоохоронців

Галина Ярцева, координаторка Руху підтримки закарпатських військових сьогодні в Ужгородському прес-клубі оголосила дві заяви. Перша стосується захисту честі та гідності, інша – звернення до Президента. 

В Ужгороді Національна академія правових наук України та УжНУ створили Центр допомоги постраждалим від війни

 В Ужгороді вже понад місяць працює Центр правової підтримки осіб постраждалих внаслідок військового вторгнення Національної академії правових наук України та ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Про результати роботи та можливості для переселенців отримати правову допомогу розповіли  ініціатори створення Центру. А також презентували сайт, створений спеціально для допомоги вимушеним біженцям та сайт для кращої комунікації переселенців зі спеціалістами Центру.

Цивілізаційно та геополітично ми вже виграли. Ціну заплачено

Щодня ми очікуємо переможних новин з фронту, детально аналізуємо кожне слово західних політиків, перечитуємо і передивляємося виступи керівництва України, щоб хоч на кілька відсотків впевнитися: жахи війни припиняться, повітряна тривога перестане бути звичним явищем, а фото окупантів ми побачимо хіба у хроніках військового трибуналу. Але готуймося, швидкого рішення не буде. Варіанти розвитку подій- множинні, але всі вони переможні. У цьому переконана Маріанна Колодій, політологиня (ст.

Які корисні закони прийняла Верховна Рада і чому нардепи консолідовані

Місяць тому Верховна Рада України вперше запрацював під обстрілами. Відтоді робота парламенту не припинялася, народні депутати продовжують ухвалювати надважливі під час війни законодавчі рішення. Про подробиці цих законодавчих ініціатив розповів під час брифінгу в Ужгородському прес-клубі Михайло Лаба, народний депутат України, член бюджетного комітету.