Новини

Два слова про політику

В Ужгороді відкрили електрозарядний хаб для подорожуючих, подібні станції запрацювали вже в Словаччині та Угорщині

  На в’їзді до Ужгорода відкрився електрозарядний хаб GREEN ENERGY HUB – перший в регіоні спеціалізований інфраструктурний об’єкт обслуговування подорожуючих на електромобілі.

Лідерка "Батьківщини" розповіла, коли чекати виборів

   За словами Юлії Тимошенко, голови політичної партії "Батьківщина", народної депутатки, вибори в Україні мають бути організовані не раніше, ніж через пів року після перемоги нашої держави. Про це вона заявила на пресконференції в Ужгородському прес-клубі, перебуваючи з робочим візитом на Закарпатті.

«Ми просто бігли і надіялися, що зможемо вижити»: колишній ужгородець став свідком нападу ХАМАСу

Дмитро Ротман був серед учасників музичного фестивалю Supernova Israel Universo Paralello 2023, який проходив в Ізраїлі неподалік Сектору Газа. На світанку на тисячі людей, які зібралися послухати музику, напали бойовики ХАМАС.

Закарпатські науковці за допомогою коригування мікробіому допоможуть лікувати психологічні розлади

На Закарпатті розпочалася програма «Швидке одужання», яка передбачає проведення досліджень мікробіомів (мікробіоти) пацієнтів, їхнього впливу на психічне та психологічне здоров’я, і відповідно застосування підходів, при яких лікування більш ефективне, а одужання настає швидше.

На Закарпатті волонтери розпочали проєкт для військових “Повернення до життя”

 В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція учасників проєкту соціально-психологічної підтримки для поранених, ветеранів та членів родин військовослужбовців, “які чекають” – «Повернення до життя». На початку червня 2022 року в Міністерстві охорони здоров'я оголосили невтішну статистику – через війну психологічної підтримки потребуватимуть близько 15 млн українців.

За півроку кордони на Закарпатті перетнуло понад 3,5 млн. українців. Не випустили майже 3500

У середньому за добу кордон у Закарпатській області в межах Чопського прикордонного загону (3 пункти пропуску, 1 пішохідний) перетинають 10-15 тисяч осіб та близько 2,5 тисяч транспортних засобів. З початком цього року, кордон перетнуло 1 млн. 598 тис. осіб. Про це на брифінгу в Ужгородському прес-клубі повідомила  Ганна Воробець. заступниця начальника штабу Чопського прикордонного загону- начальниця відділу організації прикордонного контролю, підполковниця.   

«Угорці Закарпаття в оцінці війни ближчі до України, ніж до Угорщини» - результати опитування

10 липня в Ужгородському прес-клубі відбулась презентація результатів соціологічного опитування «Суспільні настрої та орієнтири угорців Закарпаття», яке проводили соціологічне агентство «Смартпол» спільно з кафедрою соціології та соціальної роботи УжНУ. Польовий етап дослідження: з 2 по 5 липня охопив 510 респондентів – мешканців Закарпатської області, що ідентифікували себе, як угорці. Опитування проводилось в 18 населених пунктах - як в таких, де угорці становлять абсолютну більшість, так і в таких, де населення є змішаним.

Літо-2023 на кордонах: ситуація з чергами та планування поїздок

 В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція в.о. начальника Закарпатської митниці Олександра Семирги на тему: «Відкритий кордон з ЄС: ситуація з чергами та пропуск громадян і транспортних засобів у літній період 2023 року». Йшлося також про планування поїздок за кордон з використанням інформаційного ресурсу «Митниця – в смартфоні».

Фільм про акторів театру “УЖіК” презентували у Лос-Анжелесі, а також включили у програму 23 кінофестивалів світу

 Про світову прем’єру українського документального фільму про акторів театру-студії переселенців «УЖіК» «Король Лір : Як ми шукали любов під час війни», яка відбулася в Лос-Анджелесі  на фестивалі “SeeFest”, йшлося на пресконференції в Ужгородському прес-клубі.