Новини

Два слова про політику

"Для команди Зеленського важливо не ділити світ на  зелене і чорне" - Ірина Геращенко

У квітні 2019 року Володимир Зеленський впевнено переміг у другому турі виборів президента України. Яким став цей час для держави та Закарпатської області, що змінилося в країні? Своїми думками з цього приводу в Ужгородському прес-клубі поділилися народні депутатки Іванна Климпуш-Цинцадзе, Ірина Геращенко та Марія Іонова.

ВО "Батьківщина" представила нового голову партійної організації на Закарпатті

Головою Закарпатської обласної організації партії ВО «Батьківщина» став Іван Крулько, нардеп, заступник голови партії ВО «Батьківщина». Нового керівника представив сьогодні в Ужгороді Сергій Соболєв, нардеп, заступник голови партії  ВО «Батьківщина».

Ужгород та Сату-Маре налагоджують транскордонну співпрацю у галузі малої авіації

 Повіт Сату-Маре (Румунія) та Закарпаття обговорюють нові формати транспортного транскордонного сполучення. З метою практично продемонструвати можливості малої авіації як одного з перспективних напрямків сполучення між карїнами, в Ужгород минулого тижня прилетів за штурвалом двомісного літака Міхай Петрашку, директор Міжнародного аеропорту Сату Маре.

“Інвестиції розміщують там, де “вигідно і просто”, - Володимир Панов

Перетворити Україну з відсталої в процвітаючу країну можуть тільки прямі іноземні інвестиції (ПІІ). Це зрозуміло всім.  Тому що, це:

В Ужгороді пройде мовчазний Марш жінок, екскурсія "Непомітно помітні" та інші заходи до 8 березня

В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція організаторок цьогорічних заходів до Міжнародного дня захисту прав жінок і миру – 8 березня в Ужгороді.

 

Ліси і річки можуть передати під управління Мінагрополітики: чому це не вдала ініціатива?

Ліс – це, в першу чергу, сировина? Чи природна, екосистемна його функція – на сходинку вище? А вода і земельні ресурси?.. Вже кілька днів поспіль серед природоохоронців активно обговорюється ідея фактично забрати функцію управління річками і лісами від Міндовкілля і передати її новоствореному Міністерству аграрної політики. Zaholovok.com.ua намагався розібратися, що із цією ініціативою не так.

Заступник голови Закарпатської облради Денис Ман: Наше завдання – пом'якшити удар світової пандемії, а отже маємо посилювати програми соціального захисту та медицини

Нове скликання Закарпатської обласної ради, обране на виборах 25 жовтня, практично відразу ж зіткнулося з купою завдань. Зокрема – перед необхідністю приймати бюджет області на 2021 рік. Втім, всі завдання цього року, починаючи з обрання нового керівництва ради і до прийняття обласних програм, депутати оперативно виконали. А найбільші виклики, як виглядає, перед облрадою постануть в наступному році.

Іванна Климпуш - Цинцадзе: 2020 - й довів, що Зеленському не потрібна євроінтеграція 

Народна депутатка України – про зупинку європейської інтеграції, корупцію нинішньої влади, виконання передвиборчих обіцянок та невтішні прогнози на наступний рік.

Закарпатський бізнес у 2021 буде протистояти трьом викликам

В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція Володимира Панова, голови Федерації роботодавців Закарпаття. Йшлося про знакові для Закарпаття події 2020 року, а також нові  виклики, які постануть перед бізнес-спільнотою, владою та громадами у наступному році.

Головні висновки місцевих виборів-2020 на Закарпатті: відсутність креативу, втома, переможців нема 

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стали підсумки цьогорічної виборчої кампанії та результати голосування до рад різних рівнів на місцевих виборах-2020. Детальніше про те, якими були виклики на місцевих виборах в області, про головні висновки кампанії, про те, чи справдилися прогнози політологів та соціологів і що далі чекати від новобраних депутатів та голів громад, прокоментували експерти.