Новини

Два слова про політику

На Закарпатті розпочався рекрутинг у Закарпатську ТРО

На Закарпатті триває рекрутинг у Закарпатську ТРО, який розпочався у квітні цього року. Про деталі та умови на пресконференції в Ужгородському прес-клубі розповів Олексій Любецький (позивний «Італієць»), бойовий медик Роти Вогневої Підтримки, рекрутер 68-го окремого батальйону 101 Бригади Закарпатської ТРО.

В Ужгороді обговорили, як розкривати потенціал міст України та Словаччини

18 квітня в Ужгороді відбулася підсумкова конференція «Розкриття потенціалу міста: зміцнення державних інституцій через словацько-українське транскордонне співробітництво в розширеному європейському просторі».  Йшлося про ефективне управління містами та розбудову міських програм, успішні практики наближення державних інституцій до громадян, покращення інклюзивності та впровадження зелених інновацій.

Факультет суспільних наук УжНУ першим приєднався до проєкту «Народний дрон»

Науковці УжНУ доєдналися до проєкту «Народний дрон». Таку ініціативу започатковали на факультеті суспільних наук. Кафедра соціології та соціальної роботи, яку очолює «професор з окопу» Федір Шандор, першою задонатила кошти на виготовлення дрону під назвою «Соціальний працівник». Декан факультету професор Юрій Остапець на власному прикладі заохотив підтримати таку ідею всіма кафедрами підрозділу.

В Ужгороді презентували онлайн-музей "Пораймос на Закарпатті"

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація онлайн-музею "Пораймос на Закарпатті.", в якому представлені експозиції однієї з найтрагічніших сторінок історії ромів -- геноциду під час Другої світової війни (відео, документи, інтерв’ю нащадків та інші).

Президент Чехії заявив, що боєприпаси в Україну доставлять «так швидко, як це можливо»

Петер Павел, президент Чехії

Чеський президент Петер Павел заявив, що наразі Чехія намагається доставити в Україну потрібні  боєприпаси «так швидко, як це можливо». Про це він сказав у відповіді на питання журналіста «Радіо Свобода».

Угорщина вимагає в України повернення нацменшині «всіх прав, які були до 2015 року»

Будинок парламенту Угорщини

Угорщина знову вимагає «відновлення прав національних меншин угорської громади в Україні на той самий рівень, який був до 2015 року». Про це йдеться у заяві, яку Угорщина розіслала іншим країнам-членам ЄС. Цей документ є у розпорядження Радіо Свобода. Україна наразі не коментувала цю заяву Угорщини.

Найтяжче – втрата побратима: історія військового Ніксона з Ужгородського РТЦК та СП

Коли дивишся на головного сержанта Ніксона, то здається, що він завжди був в війську – впевнений, спортивна статура, спокійний голос, харизма. Але до 24 лютого Микола «Ніксон» був звичайним підприємцем у Харкові. Як сам каже – невеличка крамниця жіночого взуття була спільною з жінкою справою. Зізнається, що ніколи б й не подумав брати зброю до рук, але настав цей час. Про його історію розповідає Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП.

Петра Добромільського призначили Головою Державної служби у справах дітей

Після звільнення з посади голови Закарпатської ОВА Анатолія Полоскова Добромільський тимчасово був виконувачем обов‘язків голови адмінстрації

Сьогодні, 8 березня, Кабінет Міністрів України призначив Головою Служби у справах дітей Петра Добромільського. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики. 

На Закарпатті кожного чиновника натренують працювати без корупції

  На Закарпатті розпочинається проєкт, покликаний удосконалити якість управлінських рішень, антикорупційні практики та сприяти верховенству права на місцевому рівні в Україні в контексті європейської інтеграції. Втілюватимуть його упродовж наступних півтора роки Інститут центральноєвропейської інтеграції (ІЦС) спільно з голландською організацією Foundation of Justice, Integrity and Anti-Corruption (FJIAC) та словацькою Transparency International Slovensko (TI SK).