Культурний момент

Продюсерка культових українських фільмів бачить на Закарпатті потенціал для кіновиробництва

Закарпаття може стати майданчиком для створення художніх фільмів не тільки українського виробництва, але й міжнародного. Території «сусідок» нашої області – Угорщину та Румунію вже давно використовують для зйомок касових фільмів режисери Європи та Америки. Але поки єдина перевага цих європейських країн перед Україною - розвинена інфраструктура та забезпечення на місці всім необхідним для кіновиробництва.

У суботу в Ужгороді відбудеться концерт Наталії Могилевської

Наталя Могилевська концертом у Житомирі розпочала свій всеукраїнський тур "Покохала", наепередодні випустивши однойменний новий сингл, який невдовзі обіцяє стати хітом.

У цьогорічній програмі фестивалю "Інтерлялька" - вистави і для дітей, і для дорослих. ПРОГРАМА

 В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів Міжнародного фестивалю театрів ляльок в Україні «Інтерлялька -2019», який проходитиме в Ужгороді 1-4 жовтня.

Закарпатський гурт «Vandor» отримав першу премію на фестивалі «Червона рута»

Музичний гурт «Vandor» привіз перемогу із Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні «Червона Рута» у Чернівцях: закарпатці здобули першу премію у номінації «Рок-музика». Цьогоріч це був ювілейний - 30-й фестиваль.

Джазова співачка зі США виступить в Ужгороді

Шанувальників джазу запрошують на концерти співачки Лорін Таліз зі Штатів, які відбудуться у Дрогобичі, Львові та Ужгороді.

Закарпатський муздрамтеатр вирушає на гастролі до Києва

У неділю, 29 вересня, о 15.00 та о 19.00 Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв на сцені оперної студії Національної музичної академії України імені П.Чайковськогопокаже комедію «№ 13» за п’єсою «Він, вона, вікно і небіжчик» відомого англійського драматурга Рея Куні(режисер-постановник – заслужений артист України Михайло Фіщенко).

Галина Малик презентувала новий дитячий роман про лицаря Горчика

В Ужгородському прес-клубі відбуласяпрезентація нової дитячої книжки відомої української письменниці Галини Малик "Мандри та подвиги лицаря Горчика та Бузинової Царівни Бусі на острові Зміїному та у морі Скіфському".

В Ужгороді розпочинається Міжнародний фестиваль органної музики

В Ужгороді, у Закарпатській обласній філармонії,  19 вересня стартує 11-й Міжнародний фестиваль органної музики ім.Наталії Висіч.

Ужгородцям представлять імпровізаційне шоу «Точка G»

«Точка G. Generation of improv!» – це нове покоління імпровізації! Його головна відмінність від інших шоу – відсутність сценарію.

Закарпатські жінки в бізнесі: без упереджень і з бажанням розвиватися

Кількість жінок у малому бізнесі в Україні за останні три роки зросла на 8 тисяч (із 44.83% до 46.17%), тоді як кількість чоловіків зменшилася на 44 тисячі. Таку інформацію подає Opendatabot, платформа для роботи з відкритими даними .На Закарпатті майже 45% підприємниць, і це – не найменше в Україні. Максимальна кількість зайнятих жінок у малому бізнесі (50%) – у Луганській та Хмельницькій областях.