Культурний момент

Про Ужгород на основі публікацій у галицьких ЗМІ. Василь Ґабор готує нове дослідження

В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція Василя Габора, українського письменника та літературознавця, упорядника серії «Приватна колекція» видавництва «Піраміда». Василь Ґабор — автор збірки новел «Книги екзотичних снів та реальних подій» та один з авторів книги «Четверо за столом: Антологія чотирьох приятелів», історико-бібліографічного дослідження «Українські часописи Ужгорода (1867—1944)» та історико-краєзнавчого есе «Моє Шандрово», есеїв, літературних розвідок та інтерв’ю «Від Джойса до Чубая», нарису життя і творчості, бібліографії, публікацій «Іван Колос — поет Карпатської України» а багатьох інших творів та досліджень.

В Ужгороді бразильський музикант зіграє фортепіанний концерт, щоб допомогти хлопцю з невтішним діагнозом

  Бразильський музикант Ньютон Шнер, німець за походженням з українським корінням зіграє фортепіанний концерт авторської музики в Ужгороді (22 грудня о 18.00 в атріумі ОДА (вхід вільний). Зустріч з музикантом напередодні відбулася в Ужгородському прес-клубі.

Мирослав Дочинець представив ужгородським читачам дві свої нові книги

У понеділок, 16 грудня, в Ужгороді, у книгарні «Кобзар», в рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» з читачами спілкувався золотий  письменник  України, лауреат Шевченківської премії, зірковий закарпатець Мирослав Дочинець.

Дмитро Кешеля представив читачам свою нову книгу «Весільна феєрія»

Сьогодні, 11 грудня, у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком», в ужгородській книгарні «Кобзар» з читачами спілкувався Дмитро Кешеля. Письменник представив свою нову книгу – повість «Весільна феєрія».

Андрій Любка: «На Закарпатті є велика проблема з читанням»

Сьогодні, 10 грудня, у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» із відвідувачами ужгородської книгарні «Кобзар» спілкувався Андрій Любка. Письменник представив читачам свою нову книгу – «У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються і не закінчуються Балкани».

Юрій Фатула у «Кобзарі» розповів про продовження роботи над темою Першої світової війни

У п’ятницю, 6 грудня, в Ужгороді, в рамках щорічної передсвяткової  акції «Письменник за прилавком»  із читачами та відвідувачами книгарні «Кобзар» зустрівся автор унікальних книг про Першу світову війну та долю закарпатців у ній.

Поетеса Марина Попович-Павлік презентувала відвідувачам «Кобзаря» свою збірку

Сьогодні, 4 грудня, у рамках щорічної передсвяткової акції  «Письменник за прилавком» свою творчість презентувала поетеса Марина Попович-Павлік.

Віктор Шостак у «Кобзарі» представив читачам свої «музичні» книги

Сьогодні, 3 грудня, в Ужгороді, у книгарні «Кобзар» у  рамках щорічної передсвяткової акції  «Письменник за прилавком» керівник фольклорного ансамблю «Ужгород»,  представив свої унікальні книги про закарпатську народну музику та народні інструменти.

Закарпатські русини чекають перепис населення і мають пропозиції до Кабміну

В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція Миколи Бобинця, голови ГО  «Крайове товариство підкарпатських русинів». Головна тема зустрічі: «Чи можливе вирішення русинської проблеми на Закарпатті?»

В Ужгородському прес-клубі розказали про цьогорічну програму Docudays UA

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація цьогорічного XVI-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини. Docudays UA, який стартував в Україні у жовтні. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці/-ки понад 220 міст і містечок України. Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України.