Новини

Культурний момент

Ужгородська студія танцю «Бліц» привезла нагороди із чемпіонату у Львові

Ужгородська студія сучасного танцю «Бліц» привезла нагороди із престижного конкурсу.


Про це йдеться у повідомленні «Бліцу» на сторінці у соцмережі «Фейсбук».

За два дні чемпіонату ужгородці здобули такі нагороди:

Віка Скубенич та її Кідс 3 - 1 місце в золотому фіналі Free dance category,big group,kids 10-11 років

«Корупція» погрожує закатати в червоний оксамит 24 міста України у великому національному турі

Зі спритністю кіношного лиходія Міша Крупін та гурт «Корупція» віртуозно  розкривають людські серця.  Тому що кожна пісня «за життя», і схожа на нескінченну і щиру розмову з випадковим попутником в купе, який трапляється раз в житті, і - якщо пощастить.


Виконавець нео-шансону жонглює музичними стилями, однаково смакуючи джазові стандарти та одеський фольклор.

Міша Крупін фантастично володіє не тільки всіма можливими музичними інструментами, а й власним тілом, унікальним тембром і глядацьким залом.

В Ужгороді презентують комікс-мультик «Капітан Чумакс»

2 червня  о 17:00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка (пр.Свободи, 16) відбудеться презентація коміксу-мультику "Капітан Чумакс: водій зоряної маршрутки".


Учасники, та друзі проекту розкажуть, як проект розвивається, та набирає обертів. 

Дітей та їх батьків запрошують на презентацію коміксу. 

У неділю в Ужгороді будуть «Казки у скансені»

30 травня Музей народної архітектури та побуту запрошує дітей та дорослих на святкову програму «Казки у скансені». На відвідувачів чекатимуть казкові герої, відомі дитячі письменники, планується виставка дитячих портретів, конкурси та майстер-класи.


Програма до Дня захисту дітей:

Ольга Тимофієва - авторська виставка дитячих портретів "Життя в погляді"

В Ужгороді покажуть спектакль за мотивами легендарного роману "Майстер і Маргарита"

Фото23 травня у Закарпатському драмтеатрі на біс пройде чудовий спектакль за мотивами легендарного роману "Майстер і Маргарита".

Закарпатські ресторани у травні годуватимуть відвідувачів за півціни

 На Закарпатті з 14 по 16 травня триватиме Тиждень угорської кухні.  Організатор заходу -  Закарпатська угорська туристична рада, яка проводить Тиждень вже вдев’яте і має на меті популяризувати угорські традиційні страви серед місцевого населення та туристів, які прибувають з інших регіонів України та із-за кордону. 

На Закарпатті розробили промоційні продукти про 10 дерев‘яний церков

 «Дерев’яні церкви – приховані скарби спільного туристичного регіону Карпат». Проєкт під такою назвою завершився на Закарпатті. Результати спільної роботи українських та польських виконавців презентували в Ужгородському прес-клубі. 

"Про що мовчать чоловіки" покажуть в Ужгороді 

Багато століть жінки задаються питанням: про що насправді думають чоловіки? Відповідь знайдена! Але ви дуже здивуєтеся неоднозначності їх думок. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова!

Два десятикласники із Закарпаття увійшли до 20-ки учасників філософського проєкту «Обрії майбутнього 7.0»

Цьогоріч одними з учасників «Обріїв майбутнього» стали Олексій Дрогобич та  Адріан Бреза. Загалом 10 дівчат та 10 хлопців стали учасниками цього проєкту – філософського семінару для підлітків 14-16 років, який втілюють Klitschko Foundation та Аспен Інститут Київ.

Закарпатські школярі створили арт-проєкт, в якому закликають бути уважнішими до емоцій

Школярі Королівської територіальної громади під керівництвом педагога, тренера Анатолія Яковлєва беруть участь у виклику від Healthy school "Хеппі челендж". Учні двох місцевих шкіл - Королівських ЗОШ №1 та №2,  а також вихованці Хижанського НВК створили арт-проєкт, в якому закликають людей висловлювати свої емоції та не тримати їх в собі.


"Хеппі челендж" – це чотири тижні цікавих та творчих активностей, спрямованих на зміцнення психічного здоров’я учнів і вчителів, та покращення емоційної атмосфери в школі.