Два слова про політику

Забужко: Вперше про Зеленського я почула на Закарпатті

Українська письменниця Оксана Забужко під час зустрічі із читачами у Празі розповіла, що прізвище Володимира Зеленського вперше почула 4 роки тому, на Закарпатті. На той момент письменниця не знала його, а контекст розмови стосувався собак, -інформує власкор Zaholovok.com.ua.

На Закарпатті під час виборів було зареєстроване одне кримінальне провадження

Згідно із попередніми результатами виборів на Закарпатті, у всіх шести округах області лідирує кандидат у Президенти Володимир Зеленський. По області Володимир Зеленський набрав 80,67% голосів виборців. Водночас станом на 11.00 22 квітня жодна із шести ОВК офіційно не встановила підсумки голосування в округах. Про це повідомили представники ОПОРИ на Закарпатті під час прес-конференції в Ужгороді, 22 квітня.

В Ужгородському прес-клубі презентували аналіз програм Порошенка та Зеленського

 В Ужгородському прес-клубі Ігор Вишняк, регіональний представник ГО “Центр UA” в Закарпатській області презентував результати аналізу передвиборчих програм кандидатів у президенти, які вийшли у другий тур.  ГО  “Центр UA” проаналізували позиції кандидатів у тих сферах політики, на які має прямий або опосередкований вплив президент. Йдеться про сферу національної безпеки та оборони, міжнародну політику, розподіл повноважень між різними гілками влади, права людини та соціально-економічний розвиток.

Чого чекати від проведення другого туру виборів Президента України на Закарпатті: думки експертів

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стало проведення другого туру виборів Президента України та особливості кампанії двох кандидатів на Закарпатті.

Що чекає Україну у разі перемоги Зеленського або Порошенка, – думка експертки

Через кілька днів на українців чекає відповідальний день – другий тур виборів Президента України. Політична боротьба між кандидатами Володимиром Зеленським і Петром Порошенком стає ще жорсткішою, у хід йде і чорний піар, і взаємні образи, і емоційні висловлювання. Поки вся Україна очікує на дебати претендентів на пост Глави держави, Ужгородський прес-клуб запитав відомого політолога, соціолога Маріанну Колодій про те, що чекає на українців у разі перемоги кожного з кандидатів.

День виборів на Закарпатті: правопорядок, порушення та новини з дільниць

1570 поліцейських, 1200 працівників ДСНС упродовж всього дня слідкували за порядком на дільницях по всьому Закарпаттю. Крім того, патрулювати вулиці Ужгорода та Мукачева допомагали правоохоронці Національної гвардії. Дільниці, розташовані у місцях близьких до кордонів охороняли прикордонники з Держприкордонслужби України. Про це на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі розповів Ярослав Лебович, заступник начальника ГУНП в Закарпатській області.

5 основних тез із виступу Юлії Тимошенко в Ужгороді

Вчора, 26 березня, на Закарпаття прибула кандидатка у президенти України Юлія Тимошенко. Окрім запланованих зустрічей та участі у засіданні Ради національних спільнот, Юлія Володимирівна вийшла до народу на заздалегідь змонтовану сцену на площі Поштовій, яку охороняла велика кількість поліцейських і нацгвардійців.

Пластилінові кандидати: як і з чого ліплять свої програми претенденти на пост президента

До виборів – рівно 5 днів. Перегони між кандидатами уже вилились у брудні змагання, які пересічному українцю уже стає нелегко терпіти. Ми зібрали всі сили в кулак і перечитали програмиі . проаналізували обіцянки найпопулярнішої п’ятірки кандидатів. Оціночних суджень робити не будемо, лиш зазначимо, що ліплять свої програми більшість кандидатів (навіть із числа лідерів) із чистої води, змішаної з набором різнокольорових обіцянок, у яких багато українців бачать не то манну небесну, не то морковку, за якою варто бігти, не то «справжні зміни» і «нарешті світле майбутнє». Читайте і пам’ятайте, що обіцянки усіх кандидатів треба просіювати через сито холодного розуму, а не керуватись емоційними зворотами у текстах і потужними стандартними гаслами, які за роки незалежності, уже можна вписати у перелік, на який постійно ведуться українці.  

700 євро зарплати для громадян і перевірка на поліграфі для чиновників: Гриценко розповів про свою програму

Сьогодні, 22 березня, під час спілкування із журналістами в Ужгородському прес-клубі, Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція», кандидат у президенти-2019, оприлюднив головні тези своє виборчої програми, прокоментував хід виборчої кампаніїназвав головні кроки, які планує зробити в якості Президента.

Виборча кампанія Президента-2019: несподіванки та виклики

В Ужгородському відбулося засідання, головною темою якого стала  «Президентська виборча кампанія -2019: несподіванки, загрози і виклики». У заході взяли участь експерти, які відслідковують виборчі процеси в Україні упродовж багатьох років.