МАМУари

У Минаї - сильна пожежа.ФОТО

Про це повідомляють у соцмережі місцеві мешканці.

Громадська Рада Ужгорода залишилася зі старим керівництвом

 Сьогодні, 14 липня, ініціативна група Громадської Ради при Ужгородській міській раді зібрала позачергове засідання, аби висловити недовіру голові Ради Олександру Пересоляку, його заступникам та секретарю Вікторії Слюсаренко.

Танець - запорука хорошого настрою та постави

Танець – один з найпрекрасніших видів мистецтва, одна з найдавніших мов, оволодіти якою при бажанні може кожен з нас. Він є вираженням емоцій, почуттів, розповіддю про події колишнього і майбутнього за допомогою музики, пластики, жестів. Це мистецтво передає глядачам всю пристрасть виконавця твору, його автора, і  навіть внутрішній світ.

Більшість ужгородців вміють плавати, – опитування

Плавання - один із важливих засобів оздоровлення, лікування, а також активного відпочинку. Від вміння нерідко від цього залежить життя людини, особливо влітку,  коли в пошуках прохолоди і прихистку від спеки, виникає бажання зануритися у річку чи озеро. Тож,чи потрібно вміти плавати? Наскільки корисним є це занняття? І чи вміють плавати ужгородці? Це спробував з’ясувати Zaholovok.com.ua.

Лунтік замість Вінні Пуха, або Улюблені герої мультиків малих ужгородців

Ви, мабуть, погодитесь, що книга сьогодні не має того впливу на дитину, що був колись. Розвиток теперишніх дітей більше пов'язаний з сучасними мультиками. Zaholovok.com.ua вирішив з’ясувати, якими мультяшними героямизахоплюються маленькі ужгородці. З цим запитанням ми звернулись до маленьких мешканців нашого міста - віком від шести до десяти років - і ось, що з цього вийшло.

Батьки Наталії Ворони сформували поради, як виховати успішних дітей

52 роки разом, або Як стати щасливими батьками

У сучасному світі, де кожен третій шлюб закінчується розлученням, не так вже і легко зустріти людей, які разом півстоліття. Нам пощастило – ми познайомилися із Михайлом Івановичем та Іцою Іванівною – людьми, які перебувають у шлюбі вже 52 роки, виростили двох дітей –  Володимира та Наталію Ворону, відому закарпатцям як президент громадської організації «Красуні Закарпаття».

Ромофобія. Стара нова хвороба нашого суспільства

Вони схожі на білих ворон у нашому суспільстві. Де б вони не з’явилися, люди стороняться їх, ховають погляд, підбирають сумки, пересідають далі, просто обходять стороною. Та вагітні 16-річні циганки в лахміттях та з дитятком на руках, чи просто сопливі 5-6-річні циганчата на вулицях, які випрошують у дяді 5 копійок, до такого ставлення звикли. Їх проганяють, погрожують побити, обсипають лайками...

Чи можна заговорити англійською за 2 тижні?

Літо – час особливий. По-перше, треба думати чим корисним зайняти дітей; по-друге, у дорослих з’являється більше сил і натхнення робити те, що цілий рік відкладалося на потім! Наприклад, почати говорити англійською, тому що вже час збиратися у закордонну подорож. Для цього найкраще підійдуть 2-тижневі інтенсив-курси для дорослих та дітей «Розв’яжи собі язик!», які вже багато років поспіль проводить Лінгвістичний центр «ЛІК». Про них і поговоримо здиректором «ЛІКу» Оленою Шенцевою.

Міжнародний фестиваль та семінар бойових мистецтв в Ужгороді запропонував альтернативу нудному і бездумному "вбиванню часу"

Набридло здобувати звання майстра спорту з лузання насіння, знищувати чергову сотню намальованих монстрів або банально продавлювати диван вдома? Нові джинси тріщать по швах, а підйом без ліфту на третій поверх викликає задишку? Хочеться все це змінити на краще?