Танець - запорука хорошого настрою та постави

Танець - запорука хорошого настрою та постави

Танець – один з найпрекрасніших видів мистецтва, одна з найдавніших мов, оволодіти якою при бажанні може кожен з нас. Він є вираженням емоцій, почуттів, розповіддю про події колишнього і майбутнього за допомогою музики, пластики, жестів. Це мистецтво передає глядачам всю пристрасть виконавця твору, його автора, і  навіть внутрішній світ.

Різні цивілізації сформували власні танцювальні традиції. В них була різна  ритміка, структура, особливий зміст. За тривалу історію танцю було створено велику кількість стилів і форм. На сьогоднішній день існують такі напрямки, як балет, танго, вальс , самба, тектонік, хіп-хоп  та багато інших… Постійно з’являються нові стилі, які знаходять своїх шанувальників у всіх країнах: стрип-данс, Поппінг, джампстайл…

Було б дивно, якби в обласному центрі не було закладів, в яких можна опановувати мистецтво танцю. В нас вони, звичайно ж, є. В цих студіях танцю є можливість для різних вікових категорій вивчати різні танцювальні стилі.

Сучасна хореографія

Для тих, хто зацікавлений у вивченні сучасної хореографії, Народний художній колектив «Студія сучасного танцю «Бліц» –  найкращий варіант. Відомий далеко за межами Закарпаття, «Бліц» працює в Ужгороді більше 20 років і протягом часу свого існування його учні  приймали участь у багатьох фестивалях та конкурсах, гідно представляли наш край на Чемпіонатах України та світу, на яких завжди займала призові місця.

 «Бліц» надає можливість вивчати велику кількість хореографічних стилів та напрямів: джаз, афро-джаз, джаз-модерн, бродвейський джаз, контемпорарі, хіп-хоп (LA style, creep walk, crump, house, social dance, hip-hop heels, popping, locking). При студії діють хобі-класи з модерну, танцювального шейпінгу, бальних танців, афро-джазу, танцю живота, хіп-хопу. Кожного року "Бліц" набирає діток у підготовчі групи з 5 років і проводиться набір у хобі-групи за віком.

Потужним є педагогічний склад «Бліцу» – професіонали, які відзначаються своєю працьовитістю, креативнісю та любов`ю до своєї справи. Педагоги Студії часто беруть участь у майстер-класах, що позитивно впливає на якість викладання. Постійний керівник «Студії сучасного танцю «Бліц» –  Олена Камінська.«Танцювальна корпорація друзів» – ще один народний художній коллектив, в якому можна займатися сучасною хореографією. Крім сучасних танців, тут готують танцювальні номери найрізноманітніших жанрів: дитяча, народна, бальна хореографія.

Корпорація розпочала своє існування в 1976 році в Ужгороді і  спочатку функціонувала як балетна студія з класичною підготовкою і класичним репертуаром, заснована подружжям Куштан. Згодом вона перетворилася в ансамбль танцю. Тільки після присвоєння звання «зразкового», ансамбль почав працювати як багатопрофільний колектив під назвою «Танцювальна корпорація друзів». Звання «Народний художній колектив» вони отримали 2000 року.

На сьогоднішній день у  складі «Танцювальної корпорації друзів» займається більше 300 людей  від трьох з половиною до п’ятдесяти років. Є різні групи за віком: молодші  4-8 лет, середні групи дітей віком від 9 до 13 років, старші групи – від 14 до 18 років і старші, а також групи хобі-клас.

Молодші групи мають свій окремий дитячий репертуар, середні за віком майже  універсальні, бо танцюють в усіх жанрах, а старші роблять акцент на сучасних танцях, але можуть виступати також і в  інших жанрах.

Художнім керівником зразкового народного колективу «Танцювальна корпорація друзів» закарпатсткого обласного Палацу дітей і юнацтва є Євген Брежинський.Народні танці

Для дітей, яких цікавлять народні танці хорошим варіантом є зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Джерельця Карпат» Закарпатського обласного будинку культури профспілок, який  був  створений у вересні 1986 року. Художнім керівником і постановник танців є заслужений працівник культури України –  Михайло Сачко.

«Джерельця Карпат»  є одним з провідних дитячих колективів Закарпаття, який добре відомий в Україні і є лауреатом всеукраїнських та міжнародних фестивалів народної творчості. Неодноразово представляв Україну за кордоном – у Угорщині, Росії, Німеччині, Словаччині, Греції та інших країнах.

До ансамблю «Джерельця Карпат» у підготовчі групи набирають дітей віком 5-12 років.Маленьких народників також може зацікавити взірцевий дитячий ансамбль «Веселка». Набирають дітей у групи сучасного і народного танцю з 5 до 9 років. Заняття проводяться 2 рази на тиждень у приміщенні по вул. Руській,  3. Заняття проводить хореограф Петрецька Людмила Михайлівна. Навчання, обійдеться на місяць у 100 грн.

Ансамбль сучасного і народного танцю «Веселка» діє на базі Будинку профспілок. У підготовчі групи ансамблю проводиться набір дітей з 5 до 9 років. З дітьми займається хореограф Людмила Петрецька. Заняття проводяться 2 рази на тиждень, вартість навчання - 100 гривень на місяць.Бальні танці  

Школа бального танцю Step by Step – це заклад, що включає в себе: школу бального танцю для дітей та дорослих, естетичний та фізичний розвиток дітей та дорослих за допомогою музики і танцю, дитячі групи віком від 6 років.

В програму навчання входять дитячі танці: «оолька», «ріліо», «вару-вару», «Дозвольте запросити»; європейські бальні танці: повільний вальс, квік-степ, віденьський вальс, танго; латино-американські: ча-ча-ча, джайв, самба, румба.

Є можливість займатися в групах для дорослих – «А»-віком до 30 років, «В» - кому за 30.

В програму навчання входять бальні танці: 1 курс – аргентинське танго, сальса, бачата, повільний вальс, фокстрот, фігурний вальс, ча-ча-ча. 2 курс – самба, румба, джайв, віденьський вальс, танго та інші ускладнені програми.Спортивні бальні танці поєднують в собі спорт  і культуру і є одними з найвидовищніших і емоційних. В Ужгороді вивчати їх є можливість в школах спортивного танцю «Грація», «Глорія» та «Престиж», які входять до Закарпатського обласного осередку ВГО Всеукраїнської федерації танцювального спорту.

На сьогоднішній день  в нашій області нараховується понад 50 пар конкурсного рівня, що систематично беруть участь у різноманітних танцювальних турнірах в Україні та за кордоном.

Президентом Клубу спортивного танцю «Грація» є Володимир Мишко. Вихованцями –  знаменитий ужгородський танцювальний дует Вероніка Мишко і Володимир Лятов – чемпіони країни, спортсмени, які здобули цей титул п’ятий раз поспіль.

До підготовчої групи клубу приймають дітей від 4 до 6 років.Хореографічне відділення в Ужгородській школі мистецтв

Історія цього навчального закладу досить багата. Створений він був на базі дитячої музичної школи ім. П. І. Чайковського 19 серпня 1954 року як Ужгородська музична школа робітничої молоді. Самостійним закладом став через 4 роки і почав працювати на базі вище згаданої музичної школи. У 1982 році навчання для вчителів та учнів мистецької школи почало проходити у власному приміщенні, а через 2 роки школу було перейменовано  на Ужгородську дитячу музичну школу №2, з 1987 року — Дитячу школу мистецтв.

У школі навчаються близько 900 учнів віком від 5 до 15 років. Вона надає можливість відвідувати  хореографічне відділенні, також ще є вокальне, музичне, театральне, відділення образотворчого мистецтва та підготовче.

На хореографічне, як і на театральне відділення приймаються діти віком від 7 років. Набір проводиться з 20 травня по 10 вересня. Вартість навчання на хореографічному відділенні: у основних групах - 80 гривень, у групах на самоокупності, на які не розповсюджуються пільги - 110 гривень.Танці + фітнес

Розглядаючи заклади, в яких можна навчитися танцювати, варто згадати і молоду студію танцю і фітнесу «Сказка», яка відкрилася в середині лютого цього року. Студія танцю и фітнеса – це дещо  нове для  Ужгорода, адже ми звикли до фітнес-клубів і студій танцю окремо, а тут ці два напрямки об`єднані. Це дуже зручно для клієнтів, адже вони можуть відвідувати обидва види занять в одному місці. Керівником студії є Ілона Палфі.

Студія пропонує своїм  клієнтам  авторські фітнес-програми, латиноамериканські танці, стрип-пластику, вакінг, йогу, пілатес, стретчінг. У  них також можуть займатися діти діти від 3 до 14 років  в конкурсних і показових групах. Є група 3-4 роки, в якій діти займаються ритмікою – танцювальними заняттями, під час яких в ігровій формі вивчають основні елементи різних танців. В групі 5-6 років у дітей є можливість вибирати між напрямами хореографії, вивчати елементи гімнастики і акробатики. Групи 7-10 і 10-14 років мають групові  уроки сучасних і бальних танців.

Вікових обмежень  для охочих займатися у «Сказці» немає. Сім тренерів, які працюють у студії, проводять заняття у невимушеній обстановці, що досить позитивно впливає на тих, хто займається. Разове заняття коштує 35 гривень, абонемент на 12 зянять – 300 гривень. В «Сказці» часто пропонують різноманітні акції.Танець окриляє, надає відчуття легкості, довершеності та самореалізації. Для мене танець – це дещо, що змушує думати не головою, а душею. Не дарма величезна кількість  людей присвячує танцям все своє життя. Людині необхідно танцювати: це не тільки спосіб тренування дихання і рівноваги, поліпшення постави, позбавлення від м’язової напруги, а й прекрасний спосіб підтримувати психічний стан. За допомогою танцю можна навчитися володіти своїм тілом. Ніколи не пізно почати займатися танцями. Найголовніше – навіть якщо сьогодні не все виходить правильно, завтра буде краще, а післязавтра ти помітиш різницю й посміхнешся отриманому результату...

Вікторія Вольф, студентка відділення журналістики

Loading...
Зображення користувача Williamplofe.

купить qiwi кошелёк - продажа готовых кошельков, x7-shop.com идентификация кошельков

Зображення користувача CharlesGom.

Инвайт Код WOT - Регистрация World of Tanks, Купить аккаунт Ворлд оф Танк

Зображення користувача Franknub.

1win зеркало рабочее +на сегодня - рабочее зеркало 1win, зеркало бк леон работающее

Зображення користувача CharlieKnOra.

legalrc biz - legalrc onion, legalrc onion

Зображення користувача Stephenmap.

http://bit.ly/2EbTVvc Самый простой способ экономии электроэнергии!
Пользуйтесь электроприборами так же, как раньше,
А ПЛАТИТЕ В 2 РАЗА МЕНЬШЕ!
http://bit.ly/2EbTVvc «Electricity saving box» — cущественная экономия!
Снижает ток потребления электроприборов, за счет этого меньше «крутится» счетчик и, как следствие, снижаются ежемесячные счета за электричество!
С ЭКОНОМИТЕЛЕМ ЭНЕРГИИ ELECTRICITY SAVING BOX Вы сможете платить за свет на 30-50%* меньше в зависимости от того, какими именно электроприборами Вы пользуетесь.

Зображення користувача Stephenmap.

http://bit.ly/2EbTVvc Самый простой способ экономии электроэнергии!
Пользуйтесь электроприборами так же, как раньше,
А ПЛАТИТЕ В 2 РАЗА МЕНЬШЕ!
http://bit.ly/2EbTVvc «Electricity saving box» — cущественная экономия!
Снижает ток потребления электроприборов, за счет этого меньше «крутится» счетчик и, как следствие, снижаются ежемесячные счета за электричество!
С ЭКОНОМИТЕЛЕМ ЭНЕРГИИ ELECTRICITY SAVING BOX Вы сможете платить за свет на 30-50%* меньше в зависимости от того, какими именно электроприборами Вы пользуетесь.

Зображення користувача Stephenmap.

http://bit.ly/2W1vVVX Магнитная щетка для окон

Щетка для мытья окон нового поколения.
http://bit.ly/2WIsGjn - Уникальная технология позволяет осуществлять идеальное мытье и полировку сразу с двух сторон стекла.
Ваша задача помыть одну сторону, а со второй справится Glass Wiper!

Зображення користувача Stephenmap.

http://bit.ly/2WIsGjn Магнитная щетка для окон

Щетка для мытья окон нового поколения.
http://bit.ly/2WIsGjn - Уникальная технология позволяет осуществлять идеальное мытье и полировку сразу с двух сторон стекла.
Ваша задача помыть одну сторону, а со второй справится Glass Wiper!

Зображення користувача MauricePoemy.

Популярный блоггер Станислав Дмитриевич Кондрашов с проектом Telf: Как сохранить здоровье?

Список составил Станислав Дмитриевич Кондрашов и проект Telf.

Зображення користувача Normantox.

перворазрядный веб сайт кардинг форум

Зображення користувача DelbertSaini.

нажмите, чтобы подробнее http://poddelnie-dengi.pw/

Зображення користувача FelipeHal.

Обзорная экскурсия по Пхукету - Недвижимость Пхукета, Экскурсия по недвижимости, Экскурсия в провинцию Краби

Зображення користувача DavidStext.

как пополнить вебмани в долларах в украине - как пополнить wmr в украине, webmoney украина

Зображення користувача Denmot.

6 Mar 2017 Doug and Tracie Perry share tips on developing a resume for a dental hygiene position.
How many years to become a dental hygienist

Зображення користувача AndrewSew.

масло для тела - уход за лицом, маски для волос

Зображення користувача WilliamBot.

xolstiki - фото +на холсте недорого +в москве, картина фотография

Зображення користувача KevinWella.

интернет опросы за деньги - заработать деньги на автомате, заработать деньги на статьях в интернете

Зображення користувача Bernsloni.

Instead distribute put in your mouth throughout day time to stabilize your fat.,Metformin For Pre Diabetes The actual procedures will be well tolerated as an anaesthetic cream is utilized on the area before strategy. You may feel sight tugging sensations in learn what during treatment as website is removed but you ought to not feel any condition. Metformin For Pre Diabetes That is the reason
http://magdalenabus.tk/page/burn-blister-in-mouth/

Зображення користувача Herbertgroog.

Популярный блоггер Станислав Дмитриевич Кондрашов с проектом Тельф АГ: Какую диету выбрать?

Список составил Кондрашов Станислав Дмитриевич.

Зображення користувача ClintonScern.

Популярный блоггер Станислав Дмитриевич Кондрашов с проектом Тельф: Как оставаться здоровым?

Рассказал Кондрашов Станислав Дмитриевич и проект Тельф АГ.

Зображення користувача KeithBog.

близкий веб ресурс http://zarabotat-v-internete.biz/122-bukmekerskie-partnerskie-programmy....

Зображення користувача JulioMaync.

изрядный вебресурс http://partnerskie-programmy.net/425-kak-zarabotat-na-gruppe-vkontakte.html

Зображення користувача CarterMor.

Блоггер Станислав Кондрашов с проектом Telf: Как не уставать?

Ответил Станислав Дмитриевич Кондрашов и проект Тельф АГ.

Зображення користувача Jeromeinolo.

узнать больше Здесь http://print-finans.pw/

Зображення користувача Edwardraito.

благоустроенный вебресурс http://diplomssale.com/attestaty/attestat-o-srednem-polnom-obshhem-obraz...

Зображення користувача KevinOppon.

Подробнее http://print-finans.pw/

Зображення користувача MichaelJaF.

подробнее http://poddelnie-dengi.pw/

Зображення користувача SamuelLem.

кликните сюда http://ubrat-iz-zhizni.pw/

Зображення користувача Edwardexiny.

Перейти на сайт http://mercenaries.pw/

Зображення користувача DavidCig.

примерный веб сайт http://diplomssale.com

Зображення користувача JosephGop.

реферальная программа - investing company, большая прибыль

Зображення користувача ClydeObels.

скачать photoshop cc - фотошоп 64 на русском скачать, скачать adobe photoshop cc 2018

Зображення користувача Peterbycle.

1 икс бет рабочее зеркало - мостбет зеркало официальный сайт, зеркало 1 икс бет сайта прямо сейчас

Зображення користувача Trevorcok.

как заработать деньги сидя дома - заработок на автомате без вложений, платные опросы с выводом денег

Зображення користувача JohnnyGog.

чертежи - чертеж схема, насос чертеж

Зображення користувача Everettcrany.

инвестиции в интернете - лучшие условия инвестирования, заработок в интернете

Зображення користувача MichaelNaf.

лёгкий высокий заработок - хеджфонд, МЛМ бизнес

Зображення користувача JamalHeamy.

Приватный чит БФ5 - Читы для Побег из Таркова - EFT, Читы для CSGO без банов

Зображення користувача JamalHeamy.

Приватный чит БФ5 - Читы для Побег из Таркова - EFT, Читы для CSGO без банов

Зображення користувача Jamesmulge.

дератизация грызунов -уничтожение - дезинсекция тараканов в москве -гарантией -отзывы -цены, дезинсекция тараканов в москве с гарантией -цены

Зображення користувача AlbertFum.

Привет любитель сбережений!

Что вы можете купить онлайн? Да почти все! Таким образом, за все, что вы можете получить значительный процент от нашего http://bit.ly/2Wmqv4y - кешбэк!

Наши постоянные пользователи знают, что с помощью http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк сервиса вы можете не только выгодно купить одежду и оборудование, но и сэкономить на покупках бытовой химии, косметики и массы других категорий товаров. А у нас вы можете получить http://bit.ly/2Wmqv4y - кешбэк с каждого заказа вашей любимой еды!

Мы постоянно расширяем наш список партнеров среди интернет-магазинов, выбирая самые популярные из них, чтобы вам не пришлось ограничивать себя в выборе!

Выбирайте из тысяч брендов и миллиона товаров разных категорий! И, конечно же, получать http://bit.ly/2Wmqv4y - кешбэк с каждого заказа! Посетите наш сайт прямо сейчас и сократите свои расходы на покупки!

Сэкономьте до 40% с каждой покупки! Воспользуйтесь услугой возврата денег . Представляем крупнейший в мире сервис http://bit.ly/2Wmqv4y - кешбэк сервис !
- 2078 популярных онлайн-магазинов http://bit.ly/2Wmqv4y - кешбэк
- 969 магазинов с увеличенным http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк.
Сегодня банковские карты - это не только способ хранения денежных и безналичных платежей, но и очень интересный финансовый инструмент, открывающий ряд удобных и выгодных функций для их владельцев.
http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк стал любимым предметом во многих функциях связанных карт.
Быстрое снятие наличных удобным способом! http://bit.ly/2UwSyfW

Зображення користувача DogSed.

Dentist, Licensed; Dental Hygienist, Registered; Specialty in Dentistry, Licensed; Dentist, Temporary; Temporary Dental Teacher License; Dental Sedation
http://drezden.pp.ua/page/pregnant-dog-panting-on-and-off/

Зображення користувача Josiahpurne.

see
watch free mystery movies - western movies, watch free war movies 123movies

Зображення користувача ThomasGef.

сайт гидра вход - hydra официальный сайт зеркала, сайт гидра онион тор

Зображення користувача DarrellGralm.

Приветствую всех!

Что вы можете купить онлайн? Да почти все! Таким образом, за все, что вы можете получить значительный процент от нашего http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк
!

Наши постоянные пользователи знают, что с помощью http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк
сервиса вы можете не только выгодно купить одежду и оборудование, но и сэкономить на покупках бытовой химии, косметики и массы других категорий товаров. А у нас вы можете получить кешбэк с каждого заказа вашей любимой еды!

Мы постоянно расширяем наш список партнеров среди интернет-магазинов, выбирая самые популярные из них, чтобы вам не пришлось ограничивать себя в выборе!

Выбирайте из тысяч брендов и миллиона товаров разных категорий! И, конечно же, получать http://bit.ly/2Wmqv4y - кешбэк
с каждого заказа! Посетите наш сайт прямо сейчас и сократите свои расходы на покупки!

Сэкономьте до 40% с каждой покупки! Воспользуйтесь услугой возврата денег . Представляем крупнейший в мире сервис http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк
сервис !
- 2078 популярных онлайн-магазинов http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк

- 969 магазинов с увеличенным http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк
.
Сегодня банковские карты - это не только способ хранения денежных и безналичных платежей, но и очень интересный финансовый инструмент, открывающий ряд удобных и выгодных функций для их владельцев.
кешбэк стал любимым предметом во многих функциях связанных карт.
Быстрое снятие наличных удобным способом! http://bit.ly/2DoqlCs

Зображення користувача DarrellGralm.

Приветствую всех!

Что вы можете купить онлайн? Да почти все! Таким образом, за все, что вы можете получить значительный процент от нашего http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк
!

Наши постоянные пользователи знают, что с помощью http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк
сервиса вы можете не только выгодно купить одежду и оборудование, но и сэкономить на покупках бытовой химии, косметики и массы других категорий товаров. А у нас вы можете получить кешбэк с каждого заказа вашей любимой еды!

Мы постоянно расширяем наш список партнеров среди интернет-магазинов, выбирая самые популярные из них, чтобы вам не пришлось ограничивать себя в выборе!

Выбирайте из тысяч брендов и миллиона товаров разных категорий! И, конечно же, получать http://bit.ly/2Wmqv4y - кешбэк
с каждого заказа! Посетите наш сайт прямо сейчас и сократите свои расходы на покупки!

Сэкономьте до 40% с каждой покупки! Воспользуйтесь услугой возврата денег . Представляем крупнейший в мире сервис http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк
сервис !
- 2078 популярных онлайн-магазинов http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк

- 969 магазинов с увеличенным http://bit.ly/2PiW38S - кешбэк
.
Сегодня банковские карты - это не только способ хранения денежных и безналичных платежей, но и очень интересный финансовый инструмент, открывающий ряд удобных и выгодных функций для их владельцев.
кешбэк стал любимым предметом во многих функциях связанных карт.
Быстрое снятие наличных удобным способом! http://bit.ly/2DoqlCs

Зображення користувача Joshuabip.

мнение общества о разных вопросах - ваша точка зрения, мнение русскоговорящих людей

Зображення користувача KennethOccat.

Экономь до 40% с каждой покупки!. Пора пользуютесь услугами кэшбэк-сервисов
969 магазинов с повышенным кэшбэком
Сегодня банковские карты — это не только способ хранения денег и безналичных платежей, но и очень интересный финансовый инструмент, открывающий ряд удобных и выгодных функций для их владельцев.
Кешбэк стал любимым предметом во многих функциях сопутствующих карт.
Быстрый вывод денег удобным способом!
http://bit.ly/2VYijaH

Зображення користувача KennethOccat.

Экономь до 40% с каждой покупки!. Пора пользуютесь услугами кэшбэк-сервисов
969 магазинов с повышенным кэшбэком
Сегодня банковские карты — это не только способ хранения денег и безналичных платежей, но и очень интересный финансовый инструмент, открывающий ряд удобных и выгодных функций для их владельцев.
Кешбэк стал любимым предметом во многих функциях сопутствующих карт.
Быстрый вывод денег удобным способом!
http://bit.ly/2VYijaH

Зображення користувача PerryNaild.

бетона - успешно дело, дизайн план жилища

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання