Новини

Вибори-2012

Ужгородські кандидати у мери ведуть агресивну інформаційну кампанію один проти одного

Виборча кампанія двох претендентів на посаду міського голови Ужгорода відзначається веденням агресивної інформаційної кампанії. Зокрема – акцентується увага на негативних інформаційних посилах про кандидатів. Такі тенденції зафіксовані з боку обох претендентів – Богдана Андріїва та Сергія Ратушняка.

Андріїв та Ратушняк зійдуться на теледебатах

У середу, 4 листопада, о 15.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане проведення в Ужгороді наступного тижня теледебатів між кандидатами на посаду міського голови Богданом Андріївим та Сергієм Ратушняком.

Суд відмовив у перерахунку бюлетенів у Перечині

У місті Перечин Закарпатської області на виборах на посаду міського голови переміг Іван Погоріляк («Відродження») з різницею у 10 голосів. На другому місці – нині діючий міський голова Мирослава Гуранич («Єдиний Центр»).

ГО “Самодопомога Закарпаття” розділилася на місцевих виборах

Про це 13 жовтня під час прес-конференції розповів закарпатський кандидатів від політичної партії “Наш край” Володимир Химинець.

Закарпатські бюджети зароблять на кандидатах-«двійниках» від 11 до 33 тисяч гривень

В закарпатських містах – Ужгороді, Мукачеві, Іршаві, Рахові – кандидатами у міські голови зареєструвалися люди з однаковими або подібними прізвищами.

Слободянюк розповів, чому ужгородцям треба голосувати за нього

Кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому округу № 68 Сергій Слободянюк сьогодні, 14 жовтня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі розповів, чому виборці мають за нього голосувати.

Ужгородських студентів запросили на туристичний семінар до Німеччини

«Виставковий та подієвий туризм» - такою була назва цьогорічного семінару у Німеччині для ужгородських студентівкафедри туризму. Декілька разів на рік бюро міст побратимів Дармштадта разом із членами Всесвітньої туристичної організації фахівців туризму SKAL клубом Дармштадт Південний Гессен організовують для студентів Ужгорода і не тільки освітні семінари на різні теми. Оскільки Закарпаття вважається краєм фестивалів та туристичних подій, хотілося показати студентам, як підходять до організації таких подій німецькі фахівці.