Ужгородських студентів запросили на туристичний семінар до Німеччини

Ужгородських студентів запросили на туристичний семінар до Німеччини

«Виставковий та подієвий туризм» - такою була назва цьогорічного семінару у Німеччині для ужгородських студентівкафедри туризму. Декілька разів на рік бюро міст побратимів Дармштадта разом із членами Всесвітньої туристичної організації фахівців туризму SKAL клубом Дармштадт Південний Гессен організовують для студентів Ужгорода і не тільки освітні семінари на різні теми. Оскільки Закарпаття вважається краєм фестивалів та туристичних подій, хотілося показати студентам, як підходять до організації таких подій німецькі фахівці.

Тиждень був дуже насиченим. Семінар почався з відвідання туристичної виставки у Майнці “Touristik” та лекцією від організатора. Нам розповідали про те, як, коли і де організовувати туристичні виставки, як залучити гостей і учасників, як правильно себе презентувати, що таке eye-catscher і як проводити контроль успіху. Потім нам розповідали про фінансову вигоду кожного бізнес-туриста міста, показали екологічний конгрес-центр Darmstadium, презентували один із заходів CityMarketing Late Night Shopping і його сенс для міста.

Попри лекції і практичні заняття ми ще й відвідали ряд австрійських на німецьких міст. Початок був у Велсі (Австрія), далі Пассау-німецька Венеція, Дармштадт, Майнц, Мюнхен, Зальцбург, Штаєр, Відень, Будапешт.

Наші студенти не знехтували можливістю шопінгу у кожному місті і підтвердили на практиці, що кожен турист, незалежно від мети приїзду, є економічно вигідним місту.

Отож, залучаймо туристів!

Наступні поїздки плануються на осінь для студентів романо-германської філології і фізиків.  

 

Аліса Смирна,

організатор поїздки, член SKAL клубу

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання