Слободянюк розповів, чому ужгородцям треба голосувати за нього

Кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому округу № 68 Сергій Слободянюк сьогодні, 14 жовтня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі розповів, чому виборці мають за нього голосувати.

«Я вам чесно і коротко скажу. Весь час своєї роботи у Верховній Раді я був в опозиції до влади. Я єдиний народний депутат України (другого скликання. – Авт), який відмовився від квартири. Для виборця це має бути теж показником. Я учасник і інвалід війни в Афганістані і міг легко отримати житло. Але принципово відмовився», – сказав Сергій Слободянюк.  

Щодо ставлення до інших кандидатів по 68-му округу, С. Слободянюк зазначає: «На моє переконання, будь який бізнесмен, який хоче потрапити у Верховну Раду – це потенційна тушка. Він залежний від влади. Мета бізнесмена заробляти більше. Якщо ви щось очікуєте від бізнесмена, можна  чекати тільки, що він заробить більше, а ви – менше. Таким людям потрібен мандат або щоб прикрити своє кримінальне минуле, або заробити ще більше. Я можу припустити, що є виключення, однак,  у більшості випадків це тушки».

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання