Суд відмовив у перерахунку бюлетенів у Перечині

У місті Перечин Закарпатської області на виборах на посаду міського голови переміг Іван Погоріляк («Відродження») з різницею у 10 голосів. На другому місці – нині діючий міський голова Мирослава Гуранич («Єдиний Центр»).


Результати голосування Перечинська міська виборча комісія запланувала оголосити 01 листопада. При цьому, згідно із Законом України «Про місцеві вибори», результати волевиявлення мали оголосити до опівночі 30 жовтня.

За інформацією спостерігача ОПОРИ, протягом тижня після дня голосування Мирослава Гуранич та представники «Єдиного Центру» подали близько 8 скарг до Перечинської міської виборчої комісії. Комісія 28 і 29 жовтня розглянула всі скарги, проте більшістю голосів вирішила не перераховувати бюлетені на одній з дільниць, яка здала протоколи із результатами голосування лише ввечері 26 жовтня.

Кандидат Мирослава Гуранич подала позов на Перечинську міську виборчу комісію в Закарпатський окружний адміністративний суд – з вимогою перерахувати голоси на одній із дільниць міста.

31 жовтня о 20.30 Закарпатський адміністративний окружний суд не задовольнив позов Мирослави Гуранич, таким чином перерахунку бюлетенів у Перечині наразі не передбачається. Ймовірно, представники «Єдиного Центру» подаватимуть апеляцію.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання