Ужгородські кандидати у мери ведуть агресивну інформаційну кампанію один проти одного

Виборча кампанія двох претендентів на посаду міського голови Ужгорода відзначається веденням агресивної інформаційної кампанії. Зокрема – акцентується увага на негативних інформаційних посилах про кандидатів. Такі тенденції зафіксовані з боку обох претендентів – Богдана Андріїва та Сергія Ратушняка.

За посаду міського голови 15 листопада в Ужгороді змагатимуться кандидат від партії «Відродження», чинний секретар міськради Богдан Андріїв та кандидат шляхом самовисування, міський голова Ужгорода 2006-2010 років Сергій Ратушняк, - пише ГМ "ОПОРА".

Інформація щодо діяльності Богдана Андріїва у негативному контексті без висвітлення альтернативної позиції подається у наближеній до Сергія Ратушняка газеті «РІО».

Зокрема, в останньому номері – від 07 листопада, – тут опубліковане інтерв’ю самого Ратушняка, який висловив в адресу конкурента негативні інформаційні судження, накшталт:

«Андріїв просто так розкидається грошима? Він просто так витрачає мільйони на цю кампанію? Не вірте і не тіштеся. Він же ж захоче повернути свої всі свої витрати і тепер уявіть собі, яким чином це може відбуватися. Тільки шляхом тотального дерибану міського майна та земель і, насамперед, бюджету. Ну або інший варіант: він легко розкидається грошима, бо вони йому легко дісталися і він не потів, заробляючи їх. Тобто вкрав від тих таки виборців, у яких зараз купує голоси»; «Ось і виходить, що мерство галицького висуванця коштуватиме ужгородцям 4 млн грн. щомісячних розкрадань»; «Що таке справжній Антимайдан, вам розкажуть саме Андріїв і його братки-тітушки».

10.11 rio ratushnjak

Інформація щодо діяльності Сергія Ратушняка у негативному контексті без висвітлення альтернативної позиції подається у спецвипуску газети «Наш Ужгород», яка розповсюджується, зокрема, і в агітаційних наметах Андріїва.

На шпальті про Сергія Ратушняка подано месиджі – «Чоловік, який б’є дівчину – не чоловік!»; «Чоловік, який б’є вагітну жінку – не людина!», а також детально описано про конфлікти, у яких було помічено Сергія Ратушняка протягом останніх 15 років.

10.11 nash uzhgorod

Також подано цитати висловлювань Ратушняка про різних діячів, про яких він спочатку говорив позитивно, а потім – негативно, або ж навпаки.

10.11 nash uzhgorod 2

Сам Богдан Андріїв негативно відгукнувся про опонента на своїй сторінці «Фейсбук», коли пояснював свою відмову брати участь у теледебатах: «враховуючи особу мого потенційного опонента, хочу звернутися до громади за порадою і задати декілька питань організаторам. Чесно кажучи, не знаю, про що дебатувати з С. Ратушняком:

- про те, як виділити за мерську каденцію не 4000 земельних ділянок, а, скажімо, 6000 ділянок?

- як простіше заволодіти низкою ласих об’єктів комунальної власності?

- чи, може, як, всупереч позиції громади, фахівців та й здорового глузду за будь-яку ціну забудувати площу Народну і Богдана Хмельницького?

- або ж як саме і куди краще бити дівчат-студенток та вагітних жінок?».

10.11 andrijiv fb

Водночас обидва претенденти на посаду міського голови Ужгорода масово розмістили білборди, також ведеться роздача друкованої продукцію в агітаційних наметах.

10.11 andrijiv namet

10.11 ratushnjak namet

10.11 ratushnjak bord

10.11 andrijiv bord

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання