35-річний закарпатець вкрав у стоматолога в клініці телефон (Фото)
Вже судимий мешканець Мукачівщині підозрюється у крадіжці мобільного від стоматолога. Чоловік записався до клініки в Ужгороді під чужим ім‘ям і після прийому зник, прихопивши з собою чужий телефон. Через неповну годину після крадіжки, він встиг продати та купити за вторговані гроші інший пристрій. Про це поінформували у відділі комунікації поліції у Закарпатті.