Новини

З російської неволі повернулися двоє закарпатських воїнів

Повернені українській військові з російського полону

З російського полону до України повернулися двоє закарпатців – бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. 


Нагадаємо, під час обміну військовополоненими у п'ятницю, 26 червня, до України повернулися 160 українських захисників, які перебували у російській неволі з 2022 року. Серед них солдати і сержанти, а також 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому воїну виповнилося 26 років, а найстаршому – 66. Захисники боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.

Повернені українській військові з російського полону
Автор: Валерія Рубаняк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.