Новини

Стали відомі імена двох закарпатців, які повернулися з російського полону

Представництво Уповноваженого ВР з прав людини в Закарпатській області оприлюднило імена двох воїнів-закарпатців, які у п’ятницю, 26 червня, повернулися в Україну з російського полону.  


В результаті обміну полоненими, до України повернулися закарпатці Олег Гончар і Андрій Смик. Обоє мешканців Закарпаття є військовими загону Державної спеціальної служби транспорту, яка базується у Чопі.

Нагадаємо, загалом під час обміну військовополоненими у п’ятницю, 26 червня, додому повернулися 160 українських захисників. 

Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

Редакція
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.