Новини

В Ужгородському замку покажуть фільми про кохання та війну

Афіша показу фільмів "Любов варта всього"

У суботу, 10 лютого, о 17:00 в Ужгородському замку покажуть добірку короткометражних фільмів про кохання та війну. Усі стрічки – українські та зняті після 24 лютого 2022 року. Автори фіксують нову воєнну реальність з перспективи особистого життя та романтичних стосунків. Вхід на показ добірки фільмів «Любов варта всього» вільний, за попередньою реєстрацією.


У добірку ввійшов фільм-учасник офіційної програми минулорічного Каннського кінофестивалю «Як це було» Анастасії Солоневич і Дам’яна Коцура, лавреат фестивалів «Молодість», KISFF, Wiz-Art «Войси з Бахмута» Ігоря Бабаєва, учасник низки міжнародних і українських фестивалів «Поки тут тихо» Олени Подолянко і Новруза Хікмета та щемка документальна стрічка «Лелеки завжди повертаються додому» Ґали Козютинської.

Платформа Такфлікс та кураторське об’єднання “86” проводить серію спеціальних подій в містах України та випускає добірку в прокат. У найбільших містах України відбудеться серія допрем’єрних показів за участі творців у кураторів. 
Загальний хронометраж добірки — 77 хвилини

 

ПОКИ ТУТ ТИХО

Оленка Подолянко, Новруз Хікмет

17 хвилин

Люда і Макс ночують в ужгородському готелі. Вони домовляються не говорити цього вечора про війну, але зранку реальність знову наздоганяє їх. 

Поки тут тихо

 

ЛЕЛЕКИ ЗАВЖДИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДОДОМУ

Ґала Козютинська

29 хвилин

Ґала та Віктор купили занедбаний будинок в Карпатах. Їхня мрія — зробити найзатишніше місце на землі, де можна вирощувати свої фрукти, турбуватися один про одного, пити каву з видом на гори та гніздо лелек. Але навіть цей спокій порушує війна.

Лелеки завжди повертаються додому

 

ЯК ЦЕ БУЛО

Анастасія Солоневич, Дам’ян Коцур

16 хвилин

Лєра вперше після початку повномасштабної війни в Україні приїжджає з Берліна до Києва. Вона зустрічається з друзями та родиною, ходить знайомими вулицями і відчуває реальність життя під час повномасштабної війни. Фільм-учасник основної програми Каннського кінофестивалю (2023).

Кадр із фільму "Як це було"

 

ВОЙСИ З БАХМУТА

Режисер Ігор Бабаєв

15 хвилин

Іноземна кореспондентка знаходиться в прифронтовому Бахмуті. Вона записує голосові повідомлення і розповідає про побачене та відчуте.

Кадр із фільму "Воіси із Бахмута"

 

Показ фільмів відбудеться у суботу, 10 лютого, в Ужгородському замку. Вхід  – за попередньою реєстрацією

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.