Новини

На Закарпатті завершили проєктування обласного реабілітаційного центру

Такий вигляд матиме обласний реабілітаційний центр

Проєктування обласного реабілітаційного центру «4.5.0 Recovery Center» завершили. Проєкт передбачає реновацію будівлі та території колишнього пологового в Ужгороді. Щодня близько 500 пацієнтів тут матимуть змогу проходити реабілітацію різних рівнів складності. Про це в коментарі виданню Zaholovok.com.ua у вівторок, 31 січня, повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. 


За його даними до реалізації та фінансування проєкту вже долучилися партнери з Чехії, Угорщини та Австрії. Також до команди «4.5.0 Recovery Center» приєднуються бізнес і місцеві підприємці. 

За словами голови ОВА, щоденно в центрі працюватимуть до 80 фахівців різного спрямування. Всього до роботи тут будуть залучені до 500 спеціалістів зі сфери охорони здоровʼя. У проєкті передбачені 60 процедурних кабінетів та 140 ліжко-місць.

Щодня в реабітаційному центрі зможуть надавати домопогу до 500 пацієнтам

На понад 5 тис. кв. м площі центру розмістять клініко-діагностичну лабораторію, відділення функціональної діагностики, фізичної реабілітаційної медицини, медико-психологічної реабілітації, кімнати цілодобового перебування пацієнтів, зали фізичної терапії, кабінет для надання індивідуальної реабілітаційної допомоги та зал ерготерапії. 

Віктор Микита

До фінансування обласного реабілітаційного центру «4.5.0 Recovery Center» вже долучилися партнери з трьох країн

Фотоілюстрація

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.