Відпочинок

Покерувати підводним човном або політати: музеї, які надихають

Подорожуючи, ділимося зі своїми читачами враженнями про цікаві атракції в Україні і за кордоном. Цього разу мова про інтерактивний музей Карела Земана, що у Празі, одразу поруч зі знаменитим Карловим мостом.

"Весняні канікули за 100 грн" пропонує один з найкращих курортів Закарпаття

 «Весняні канікули за 100 грн.» Таку акцію, яка розпочинаєтсья вже з наступного тижня, приготував для батьків та дітей закарпатський курорт «Воєводино» .Кожного дня впродовж весняних канікул з 24 по 30 березня , а також на вихідні 5 та 6 квітня, 12-13 квітня, 19-20-21 квітня в Дитячому Клубі «Воєводино» на дітлахів очікують нові пригоди та мандри, майстер класи та ігри !

На Красії чекають ще снігу, в Пилипці – багато туристів, а на Драгобраті – мороз

На гірськолижних курортах Закарпаття сніжно, траси готові до катання. На вихідних очікується велика кількість любителів лижні.

20 видів молодого вина та 120 літрів цибулевого супу дегустуватимуть на святі в Ужгороді

15-18 листопада в центрі Ужгорода відбудеться Французька осінь та Свято молодого вина під лозунгом «Народжене на Закарпатті». Про це на виїзній прес-конференції Ужгородського прес-клубу у ресторані Фанфан розповіли організатори, а також презентували програму і заплановані цікавинки, які приваблять туристів та мешканців міста.

Завтра у "Воєводино" починається спеціальна 10-денна відпочинкова програма для школярів

Завтра, 27 жовтня, туристичний комплекс «Воєводино» розпочинає спеціальну програму для школярів. Батьків разом з дітьми запрошують провести насичені розвагами та відпочинком 7 яскравих днів у «Воєводино».Конкурси та заняття будуть проходити з 10:00 до 13:00 і c 15:00 до 18:00.

20 та 27 жовтня в Ужгороді ярмарки

20 та 27 жовтня в Ужгороді на вул.Фединця проходитимуть обласні сільськогосподарські ярмарки «Золота осінь-­2012».

Обрали 12 фіналісток «Міс Мукачево 2012»

У вівторок, 16 жовтня, відбувся ІІ-ий кастинг конкурсу краси, який відбудеться 9 листопада у міському Будинку культури.

Панянки з перцем вивідали всю правду про Бориса Кузьму

Відомий закарпатський художник зізнався «Панянкам з перцем», що вміє перевтілюватися у жінок, збирає карикатури на себе, може запросто з’їсти подвійну порцію перцю і підкорити як мінімум дві вершини у рік.

Міжнародники УжНУ відсвяткували День перекладача

Активну й насичену студентськими виступами програму з нагоди Дня перекладача на факультеті міжнародних відносин у Інституті економіки й міжнародних відносин проводять багато років поспіль.

Міс юридичного факультету-2012 стала Марина Ступник

8 жовтня у приміщенні Закарпатського облмуздрамтеатру відбулося святкування Дня юриста, організоване студентами юридичного факультету УжНУ. Одним з основних пунктів програми був конкурс «Міс факультету».