Міс юридичного факультету-2012 стала Марина Ступник

Міс юридичного факультету-2012 стала Марина Ступник

8 жовтня у приміщенні Закарпатського облмуздрамтеатру відбулося святкування Дня юриста, організоване студентами юридичного факультету УжНУ. Одним з основних пунктів програми був конкурс «Міс факультету».

Захід відкрив в.о. ректора, доктор технічних  наук, професор Федір Ващук: «Шановні гості, студенти, ви знаєте, що останніми роками у нашій державі багато юристів, економістів та міжнародників. Щодо останніх двох я не сперечаюсь, проте існують дві істини: в Україні у два рази менше юристів, ніж у США, а на Закарпатті – у 2 рази менше, ніж в Україні. Прийде час, і поряд із сімейним лікарем буде і сімейний юрист».

Опісля слово взяв декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, професор Василь Фазикош, який наголосив на тому, що кожен юрист повинен  знати закон та служити йому.

У залі були присутні поважні гості: мер міста Ужгорода Віктор Погорєлов, голова Закарпатського окружного суду Василь Андрійцьо, заступник прокурора області Михайло Хиля, представник Союзу юристів України Ярослав Лазур.

Основною темою конкурсу «Міс факультету» була тема «Країни». Участь брали восьмеро дівчат-першокурсниць, серед яких найкращу обирало журі, у складі якого були викладачі Фазикош В.Г., Лемак В.В., Семерак О.С., Бисага Ю.М, Ярема В.І., Сливич І.І., а також голова профкому УжНУ Андріана Завадяк.

Загалом конкурс складався із чотирьох виходів учасниць: «Україна», «Франція», «Східні країни» та «Віденський бал», між якими публіку розважали команди КВН, гімнасти, співаки, танцюристи та випускники юридичного факультету.

 У чесній боротьбі за гідне звання «Міс юридичного факультету-2012» перемогла студентка Марина Ступник.  Першою віце-міс стала Марина Паук, звання другої віце-міс та титул «Міс глядацьких симпатій» здобула Анастасія Юзефів. Між іншими учасницями було розділено такі звання: «Міс посмішка», «Міс чарівність», «Міс фото», «Міс стиль» та «Міс звабливість».

Своєю думкою щодо Дня юриста поділився з нами громадський декан, студент IV курсу юридичного факультету Володимир Русінко: «Як студенти, так і викладачі святкують цей день добре та цікаво. Саме сьогодні першокурсники мають змогу влитися в колектив і взагалі завдяки святу міцніють стосунки з викладачами», - повідомили на сайті УжНУ.

Зображення користувача Марина Паук.

1 віце міс Марина ПауК, а не ПауЛ!!!!!

Зображення користувача admin.

дякуємо, виправили Ваше прізвище :)

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання