Завтра у "Воєводино" починається спеціальна 10-денна відпочинкова програма для школярів

Завтра, 27 жовтня, туристичний комплекс «Воєводино» розпочинає спеціальну програму для школярів. Батьків разом з дітьми запрошують провести насичені розвагами та відпочинком 7 яскравих днів у «Воєводино».Конкурси та заняття будуть проходити з 10:00 до 13:00 і c 15:00 до 18:00.

Отож, графік канікул в одному з найкращих закарпатських туристичних комплексів такий:

27.10 Пізнавально-розважальна екскурсія по території комплексу. Після обіду -катання конях, дізнаємося багато цікавого про цих розумних тварин і навіть намалюємо свою конячку.

28.10 Давайте спробуємо щось нове! Наприклад, освоїмо квіллінг - мистецтво паперокрутіння. Прикрасимо кращими роботами кафе «Осіння казка» і спробуємо нові вітамінні напої, наприклад, чай з шипшини з імбиром.

29.10 Сьогодні збираємо осіннє листя та інші корисні матеріали, які можна зустріти в лісі. Робимо з них віночки, а ввечері влаштовуємо справжній Осінній Карнавал.

30.10 У цей день вашій родині доведеться підтвердити звання «Найспортивнішої родини у Воєводино». Сподіваємося, Ви готові до спортивних естафетам і до турніру з міні-гольфу. Якщо ні, у Вас ще є час підготуватися!

31.10 День напередодні Хелловін. Пора зайнятися прикрасою території. Так цікаво, в кого вийде найкрасивіша гарбуз? Або найстрашніша кажан? Ми підготували призи!

01.11 Конкурс «Шерлок Холмс». Діти відчують себе справжніми детективами. Їм належить провести справжнє розслідування. Думаєте, так просто відшукати батьків на території комплексу?

02.11 Офіційне свято Хеллоуїн в «Воєводино». Що тільки не відбудеться в цей день! Ми обіцяємо, що буде дуже цікаво.

03.11 Ура! Сьогодні вибираємо «Міс Осінь». Найактивніші учасниці дитячого клубу позмагаються за право носити цей гордий титул, а батьки і юні джентельмени допоможуть у підготовці.

04.11 Так не хочеться прощатися! І ми не будемо, а разом напишемо листа в майбутнє і організуємо незвичайну сімейну фотосесію на пам'ять про канікули в «Воєводино».

Приїжджайте! Тільки забронюйте заздалегідь номер. +38 067 462 41 42 або +38 067 401 63 43

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання