Новини

Закарпатка, якій попередньо діагностували коронавірус, почувається задовільно і має температуру 36,3

68-річна закарпатка, яку вчора доправили в обласну інфекційну лікарню з підозрою на коронавірус, у задовільному стані і очікує на підтвердження результатів аналізів з Києва. Жінка з наявними симптомами  могла б перебувати на домашньому лікуванні, але наразі обстежується в лікарні. Про це на брифінгу повідомив керівник медзакладу.

Єлизавета Біров, директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА. «Цей випадок номінується як підозрілий по коронавірусу. Не дивлячись на те, що було проведено обстеження і воно є позитивним, враховуємо, що аналізи які були виготовлені не відправили в референтну лабораторію. Хвора перебуває в обласній інфекційній лікарні і її біоматеріали відправлені у Київ.

Михайло Поляк, директор Закарпатської обласної інфекційної лікарні зазначив, що хвора у задовільному стані. Вона поступила в інфекційну лікарню з температурою 36,5. «Зараз у неї температура 36,3. Для підтвердження чи спростування діагнозу аналізи відправлено до Києва, - каже Михайло Поляк. -- Хвора могла перебувати вдома на самоізоляції під наглядом дільничного лікаря. Але зважаючи, що це в області перший випадок, то її направили в інфекційну лікарню".

Директор лікарні додав, що результати аналізу в чоловіка закарпатки (який приїхав з Італії) показав, до речі, відсутність вірусу.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.