У Мукачеві у 68-річної жінки виявили коронавірус

Сьогодні, 23 березня, у Мукачеві підвтердили один випадок захворювання на COVID-19. Про це повідомляє журналіст Віталій Глагола, посилаючись на дані Мукачівської міськради.

У повідомленні зазначається, що захворіла жінка, віком 68 років. Її чоловік нещодавно повернувся з Італії, він знаходився в самоізоляції, проте жінка - ні. Повідомляється, що вона відвідала церкву на вихідних. 

Зараз жінку транспортують в Ужгород, в обласну інфекційну лікарню. 

Інформацію деталізували в КНП "Сім'я":

"Станом на 17:00 маємо один лабораторно підтверджений випадок на COVID-19 в нашій громаді на нашому рівні, хоча для остаточного підтвердження має бути ще один результат, верифікований іншою лабораторією. Жителька м.Мукачева, 1951 р.н., мікрорайон Підгоряни. Чоловік повернувся з Італії 20.03.2020 р. Сьогодні зранку звернулась до сімейного лікаря телефоном. у результаті розмови було прийнято рішення про необхідність тестування. Наша виїздна бригада провела забір біоматеріалу та передала в Мукачівську ЦРЛ. Результат виявився позитивним. Наразі стан стабільний, госпіталізовується в Закарпатську обласну інфекційну лікарню каретою швидкої допомоги. Чоловік знаходивсчя на самоізоляції, проте жінка відвідала парафіяльну церку 20 та 21 березня. Наразі формуємо списки контактних осіб".

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання