Віктор Балога згадав, що підтримує Порошенка

Про це політик написав на своїй сторінці у соцмрежі Фейсбук.

"Бажаючі можуть іронізувати скільки завгодно, але закарпатці вирішили, що в парламенті таки будуть троє Балог і Петьовка. Якщо у когось є сумніви, що вибори пройшли чесно – будь ласка, маєте можливість це довести. Але, не чув нарікань ні з боку громадськості, ні від правоохоронних органів, ні від спостерігачів.

Результат в понад 50% підтримки говорить сам за себе. Це - оцінка нашої роботи. Як і перемога на Закарпатті «Блоку Петра Порошенка», на яку працювала уся наша команда, хоч ми і пішли самовисуванцями. А всім «друзям», які полюбляють тему «клану Балог», бажаю так само пройти мажоритарку і отримати без агітації понад 50% голосів. А також, користуючись своїм авторитетом, забезпечити впевнену перемогу пропрезидентській партії", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, брати Балоги дійсно лідирують за попередніми підрахунками у своїх округах. 

Цікавою, тим не менш, є заява про підтримку партії Президента, адже ще на початку жовтня політик заявляв, що разом з родичами самостйно відмовився від підтримки президентської партії. Остання, у свою чергу, також заявила, що відмовилася від підтримки політичного сімейства через суспільний резонанс. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання