Блок Порошенка офіційно відмовився від Балог

Блок Порошенка офіційно відмовився від Балог

Zaholovok.com.ua звернувся до прес-служби «Блоку Петра Порошенка» з проханням надати офіційний коментар з приводу заяви відомого журналіста Мустафи Найєма.

Нагадаємо, останній заявив, що президентська партія не підтримує братів Балог, хоча ще 14 вересня їх анонсував як мажоритарників від партії лідер Блоку Петра Порошенка Юрій Луценко. 

Роз'яснити ситуацію ми попросили самого Віктора Балогу та партію Петра Порошенка. 

Віктор Балога заявив, що разом з братами  сам відмовився від підтримки партії. Його заяву з цього приводу читайте тут.  

Дала свою відповідь і партія. 

"У відповідь на ваш запит стосовно того, чи дійсно кандидати у народні депутати Віктор та Іван Балоги були позбавлені підтримки партії «Блок Петра Порошенка», повідомляємо, що Віктор та Іван Балоги балотуються до Верховної ради України як самовисуванці", - йдеться у відповіді прес-служби. 

"Питання про підтримку партією панів Балог викликало гостру реакцію серед ЗМІ та виборців. З огляду на це, партія прийняла рішення про відмову щодо висування вищезазначених осіб на виборах до Верховної Ради України , як кандидатів від «Блоку Петра Порошенка» на одномандатних округах Закарпатської області.

Партія «Блок Петра Порошенка» дотримується принципів демократичності, відповідаючи вимогам часу та запитам суспільства", - наголосили у повідомленні.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...