Останні новини

Фракція ЄЦ висуватиме на посаду голови облради Чубірка

Сьогодні сесія Закарпатської облради.

На Закарпатті не вистачило вакцини для щеплення дітей

Медики краю на колегії управління охорони здоров’я, що проходила в Ужгороді,  підбили підсумки роботи за дев’ять місяців.

Закарпатці стали частіше народжувати

Медики краю на колегії управління охорони здоров’я, що проходила в Ужгороді,  підбили підсумки роботи за дев’ять місяців.

Закарпатські медики скаржаться на відсутність культури лікування у пацієнтів

Медики краю на колегії управління охорони здоров’я, що проходила в Ужгороді, підбили підсумки роботи за дев’ять місяців.

На Закарпатті цьогоріч 17 людей отруїлися грибами

Як повідомила головний спеціаліст санітарно-гігієнічного відділу Головного управління Держсанепідслужби у Закарпатській області Світла ГІБА цього року 17 наших краян отруїлися грибами. 

В Ужгороді пройде Чемпіонат Європи з бойового самбо

1-2 листопада в Ужгороді відбудеться Чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків 1995 рр.н. і старше, молоді 1996 -1997 рр.н., юніорів 1998-1999 рр.н., юнаків 2000-2001 рр.н.

Чеський міністр пообіцяв закарпатським чиновникам співпрацю та фінансування

З 29 по 30 жовтня 2014 року на Закарпатті з робочим візитом перебуває Міністр закордонних справ Чеської Республіки Любомір Заоралек.

Сьогодні – Хеллоуїн

Сьогодні, 31 жовтня, відзначають Хеллоуїн, Міжнародний день Чорного моря та Міжнародний день економії, в Еквадорі – День Прапора, у Німеччині – День Реформації, у США – День штату Невада.

На Закарпатті сьогодні хмарно, зате без опадів

31 жовтня по Закарпатській області буде мінлива хмарність, без опадів.

Ужгородська міськрада роздерибанила майже півтора мільйон гривень

Прокуратура через суд вимагає визнати недійсним незаконне рішення комітету з конкурсних торгів Ужгородської міськради та договір про закупівлю послуг за державні кошти на суму 1 млн 320 тис.грн.