Останні новини

У Мукачеві поліція фіксує більше злочинів у громадських місцях

За даними Управління патрульної поліції,  динаміка скоєння злочинів в публічних місцях йде на спад і в Мукачеві.  Щоправда, тут показник дещо менший, ніж в Ужгороді – 3,4% зменшення кримінальних правопорушень скоєних на вулицях міста.

В Ужгороді відзначатимуть День бібліотек. ПРОГРАМА

Завтра, 27 вересня, в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбудеться творча зустріч "Чарівниця юних душ" – із нагоди ювілею провідної сучасної письменниці для дітей Галини Малик. Одночасно відвідувачі побувають і на черговій презентації в рамках соціокультурного проекту "Все Закарпаття читає дітям". Початок о 13.00.

  

За 8 місяців в Ужгороді зафіксовано 150 злочинів, скоєних на вулицях

Про це повідомляє Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева.

Питання об’їзної дороги у Берегові обговорить українсько-угорська міжурядова комісія

Про це сьогодні, 26 вересня, розповіла Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі із керівництвом Закарпаття.

Москаль каже, що після безвізового режиму КПП на Закарпатті не витримають

Губернатор Закарпаття Геннадій Москаль піл час зустрічі з Віце-прем’єр-міністром із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе зазначив, що закарпатські пункти пропуску, після запровадження безвізового режиму, не витримають навантаження.

У Колочаві з’явився пункт для зарядки електромобілів

У селі-музеї Колочаві, що на Міжгірщині, встановилипреший пункт для заряджання електромобілів.

Головний поліцейський Закарпаття переніс прийом громадян

Новопризначений начальник Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Роман Стефанишин розпочне прийом громадян завтра, 27 вересня, о 12.00.

«Барбос» в Ужгороді розпочинає благодійний аукціон

ГО «Барбос», яка займається безпритульними тваринами в Ужгороді, розпочинає новий проект – благодійний аукціон «Протягни руку допомоги».

В Ужгороді поговорять про цифрову демократію

У четвер, 29.09.2016 року о 10 годині у великому залі міської ради на площі Поштовій, 3 у місті Ужгород відбудеться Форум "Цифрова демократія та реформа місцевого самоврядування: перспективи Ужгорода".

Ужгородський та Мукачівський райони «розділили» трьома прапорами

На межі Ужгородського та Мукачівського районів встановили три прапори – Державний прапор України, прапор Ужгородського району та прапор 128-ї гірсько-піхотної бригади.