Останні новини

Сьогодні - Міжнародний день тиші

Сьогодні, 25 квітня, відзначають День ДНК, Міжнародний день тиші, Всесвітній день боротьби проти малярії, в Австралії, Нова Зеландії, Науру, Соломонові Острови, Тонга, Західне Самоа - День захисника вітчизни, в Єгипті - День звільнення Синайського півострова, у Португалії - День звільнення, день Революції, у Північній Кореї - День створення народної армії, у Польщі - День працівників в'язничної охорони, у Німеччині - День посадки дерев, в Італії - День звільнення від фашизму, День пам'яті євангеліста Марка, День народження Гульєльмо Марконі.

В Ужгороді пройде виставка, присвячена Валентині Глюк-Александровій

27 квітня,о 18:30,в арт-кафеVOTO відбудеться вечір пам’яті,приурочений до дня народження Валентини (Анічки) Глюк-Александрової. Протягом трьох днів, з 28 по 30 квітня, проходитиме виставка малюнку Гаврила Глюка, на яких зображена його донька Анічка. Експонуватимуться понад 15 робіт Гаврила Глюка, виконаних з 1959 року по 1983 рік.

В Ужгороді відкрили виставку від «кузні нобелівських лауреатів»

Сьогодні, 24 квітня, у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрили виставку німецького наукового Товариства ім. Макса Планка «Картини зі світу науки».  Турне виставки Україною організувало Посольство Німеччини у Києві.

ЄС виключає відтермінування ще на рік зони вільної торгівлі з Україною

В Європейському Союзі наполягають, що дата застосування Угоди про асоціацію в частині поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Україною залишається незмінною - 1 січня 2016 року.

Фахівці Ужгородської ОДПІ спілкувалися з бізнесом села Холмок

Проводити податкові зустрічі з платниками «на місцях» вже стало доброю традицією для Ужгородської ОДПІ.

«Не дай, Боже, такого ніколи!» – зі слів закарпатськго ліквідатора ЧАЕС

Минуло двадцять дев’ять років з часу аварії на Чорнобильській атомній електростанції, але найбільша катастрофа людства залишила пам'ять про себе надовго.

Молодіжка "Говерли" зіграє у Мукачеві

Молодіжні склади команд "Говерли" та "Зорі" зіграють поєдинок 21-го туру на мукачівському стадіоні "Авангард" (початок о 14:00).

Закарпатцям загрожують пожежі

Про це повідомляє начальник Закарпатського ЦГМ Манівчук В.М. 

Закарпатцям нагадують про декларування іноземних доходів

Якщо громадянин України шляхом тимчасової роботи за кордоном чи в інший спосіб отримує іноземні доходи, то сума таких доходів включається до його загального річного оподатковуваного доходу.

Голова Закарпатської облради зустрівся з учасниками форуму «SUBF-2015»

Голова обласної ради Володимир Чубірко сьогодні провів зустріч з учасниками міжнародного форуму – українськими підприємцями, який цього тижня проходив у словацькому місті Кошіце.