Останні новини

Визначені переможці конкурсу «Очима дитини про бюджет країни»

Визначені переможці конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни».

Чопська митниця оформила 25 тис митних декларацій у цьому році

У відомстві повідомили, що робота митниці з початку року і по сьогоднішній день жодних суттєвих змін не зазнала. Митні пункти пропуску та інші структурні підрозділи працюють у штатному режимі, забезпечуючи усі можливості для ефективного здійснення зовнішньоекономічної діяльності у регіоні та мобілізації надходжень до державного бюджету.

Жителі Хустщини добровільно здають зброю до міліції

До 30 квітня поточного року на території Хустщини працівники міліції проводять місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Переможці минулорічної спартакіади УжНУ отримали нагороди

Минулого року урочистості з нагоди університетських спортивних змагань серед викладачів і співробітників ДВНЗ «УжНУ» через різні причини були перенесені. Проте сьогодні переможці VI загальноуніверситетської спартакіади отримали свої нагороди.

На Березнянщині на річці знайшли тіло зниклої людини

Вчора, 15 квітня, з річки Уж, поблизу с. М.Березний, рятувальники витягли тіло 31-річного громадянина, який з 21.03.2014 зник та перебував у розшуку.

Закарпаття не перерахувало Львівській залізниці ні копійки

За перевезення пільговиків у приміському сполученні Львівській залізниці компенсували лише 19,6% витрат.

В Ужгороді велосезон відкриють флешмобом із сухими фарбами

25 квітня в Ужгороді з площі Народній стартує перший «NightRide» у цьому сезоні.

Декларація про майновий стан і доходи подається за адресою платника

Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році, подається до органу доходів і зборів за податковою адресою платника. Тобто, за місцем реєстрації згідно з паспортними даними. Декларація подається до 1 травня поточного року.

Студентів УжНУ запрошують на роботу в управління юстиції

На факультеті європейського права і правознавства УжНУ сьогодні відбулося кілька зустрічей-пропозицій. Зі студентами підрозділу поспілкувалися Ольга Слюсарчук, доцент кафедри економічної політики Національної академії державного управління при Президентові України (Київ), та в. о. начальника Головного управління юстиції в Закарпатській області Іван Алмаші.

У мешканця Тячівщини вилучили два ножі та мисливську рушницю

Отримавши оперативну інформацію, міліціонери за ухвалою суду провели обшук в оселі 44-річного мешканця с.Тисолово Тячівського району, де знайшли два мисливські ножі та двохствольну мисливську рушницю «ТОЗ».