Останні новини

Мукачівська штучна ялинка матиме 15 метрів висоти

Ще з учора в Мукачеві встановлюють головну ялинку. 

В Ужгороді підіб'ють підсумки моніторингу захисту прав військових

Українська Гельсінська спілки з прав людини за співпраці Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області запрошує взяти участь у презентації підсумків моніторингового дослідження захисту прав військових та їхніх сімей в місті Ужгород.

Закарпатська облрада завтра розгляне «правила поведінки» депутатів

На засіданні сесії Закарпатської облради завтра, 7 грудня, депутати розглянуть Кодекс етики для голови та депутатів обласної ради.

В Ужгороді відслужили молебень за загиблими військовими

Молебень за всіма полеглими у боях за Батьківщину бійцями відслужив владика Мілан Шашік.

Сьогодні в Ужгороді відкрили пам'ятник захисникам України. ФОТО

Сьогодні, 6 грудня, у День Збройних Сил України, в Ужгороді на території обласного військового комісаріату урочисто відкрили пам'ятник захисника України.

В Ужгороді у книгарні "Кобзар" свою книгу сьогодні представив Андрій Дурунда

Сьогодні, 6 грудня, в ужгородській книгарні "Кобзар" в акції "Письменник за прилавком" брав участь закарпатський письменник, член Національної спілки письменників України, який також удостоювався і премії імені Федора Потушняка, Андрій Дурунда. Автор представив читачам свою книгу "Чаша".

У Мукачеві проведуть ПТО на вулиці Берегівській

7 грудня поточного року працівники Мукачівського відділення ПАТ «Закарпатгаз» проведуть планове технічне обслуговування газових мереж та приладів будинку №108 по вулиці Берегівській.

Ужгородська мерія готує нагороди для спортсменів

Про це повідомляє Ужгородська міська рада. 

В Ужгороді цілу годину показуватимуть кліпи Гіги

8 грудня "Кінозал ім. Стенлі Кубріка" пропонує до перегляду кліпи Степана Гіги з відеокасети «Вулиця Наталі», а також «Друзі мої» (VHS).

У центах соцобслуговування частково порушують права закарпатців. ФОТО

Представник Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Закарпатській області у листопаді 2016 року здійснили моніторингові візити без попередження до стаціонарних відділень Хустського та Іршавського районних територіальних центрів соціального обслуговування населення.