Останні новини

Найбільше виборчих порушень здійснили самовисуванці, – МВС

Найбільша кількість правопорушень вчинена кандидатами-самовисуванцями. Вагома частка серед них – представники попередньої влади. Про це глава МВС повідомив на засіданні Уряду, що відбулося 23 жовтня, - передає прес-служба МВС.

У Польщі кажуть, що Путін пообіцяв Угорщині віддати Закарпаття

«Заперечення екс-главою МЗС Польщі Радослава Сікорського своїх попередніх тверджень про факт розмови у 2008 році президента РФ Володимира Путіна і колишнього прем'єра Польщі Дональда Туска щодо поділу України виглядає “непереконливим і вимушеним кроком”. З огляду на це, цікавим є питання: чи не обіцяв Путін частину України ще комусь з її сусідів, наприклад Угорщині?», - йдеться у статті “Путін частує сусідів частинами України”, опублікованій у четвер у виданні Gazeta Wyborcza.

На виборах у неділю працюватиме більше 80 тисяч міліціонерів

 Всього охорону громадського порядку на виборах будутьзабезпечувати 82 тисячі правоохоронців, - повідомляє прес-служба МВС.

Обіцянка-цяцянка, а виборцю – радість, або Що партії прописали у своїх програмах

До позачергового набору в ряди депутатів залишилося два дні.  Хтось вже визначився, кому надавати право сидіти у парламентському кріслі,  комусь виборча ейфорія настільки набридла, що і визначатись неохота, хтось голосує «за того», аби «отой» не пройшов, а частина ще досі шукає у списках партій «нові обличчя», «людей з  Майдану», «справжніх патріотів» чи ще щось із цього роду.

У закарпатському скансені відбувся унікальний показ мод

Чи не вперше у місті, а то і у всій області молоді люди вдягли на себе не дорогий дизайнерський одяг, а безцінний спадок предків — оригінальні вбрання 18-19 століття.

Рух ЧЕСНО підведе підсумки роботи на Закарпатті

У п’ятницю, 24 жовтня,  о 13.00 в Ужгородському прес-клубі громадський Рух ЧЕСНО підіб’є підсумки кампанії «ЧЕСНА Рада» та презентує результати роботи в Закарпатті та в Україні.

Ужгородські школи отримали комплекти для навчання військовій підготовці

Макети автомата Калашникова, пневматичні гвинтівки, саперні лопатки, протигази, пневматичні гвинтівок, речові мішки, фляги, навіть набори сухих пайків – всі ці необхідні навчальні набори отримали ужгородські школярі. У ліцеї “Лідер” (загальноосвітня школа  №20) відбулася офіційна передача комплектів з військової підготовки управлінню освіти Ужгородської міськради.

В УжНУ зараз навчається близько 15,5 тис студентів

Зараз в УжНУ працюють 150 докторів наук, професорів, 736 кандидатів наук, доцентів,12 лауреатів Державних премій, 57 заслужених діячів науки і освіти, 2 члени-кореспонденти Національної академії наук, 2 члени-кореспонденти державних галузевих академій наук України.

Кандидати у нардепи збираються зробити подарунок для бійців АТО

24 жовтня, о 14.00 на території військової частини А1778 (м.Ужгород, вул.Другетів, 91) в рамках проводів солдатів і офіцерів 128 механізованої бригади в зону антитерористичної операції кандидат у народні депутати Роберт Горват і народний депутат Валерій Пацкан передадуть 200 комплектів дощових костюмів і 200 карематів на потреби армійців.

Закарпатська прокуратура хоче через суд змусити банк віддати гроші

Прокуратура хоче через суд примусити банк повернути закарпатці її пенсійний вклад.