Останні новини

Посадовці Рахівської РДА недоплатили ветеранам щорічну допомогу

З метою захисту прав соціально-незахищених громадян похилого віку, інвалідів війни І та ІІ групи прокурором району подано дві адміністративні позови до місцевого суду на загальну суму понад 12 тис. грн. до управління соціально захисту населення Рахівської РДА про визнання протиправними дій, зобов’язання здійснити нарахування та виплату недоплаченої щорічної разової допомоги до 5 травня у 2015 році.

На Закарпатті все ще орудують шахраї-"податківці"

Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області застерігають, що в області активізувались невідомі особи, які телефонують та представляються працівниками ДФС у Закарпатській області і вимагають гроші.

19-річному закарпатцю грозить 10-річний строк за вирощування коноплі

Обвинуваченому загрожує покарання у виді від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

На Мукачівщині чоловіка судитимуть за перешкоджання роботі журналістів

Прокуратурою Мукачівського району завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт відносно 34- річного мешканця Мукачівського району смт. Чинадієво, який грубо порушував громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчинене із застосуванням предмета спеціально заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень та умисне перешкоджання професійній діяльності журналістів (ч. 4 ст. 296, ч.1 ст. 171 КК України).

Перечинські правоохоронці захистили права сироти на спадщину

Прокуратура Перечинського району звернулася з позовом до районного суду на захист інтересів неповнолітньої сироти про визнання за дитиною права власності на спадкове майно.

Російські спецслужби активізувалися у Словаччині - секретна служба

У Словаччині спостерігається активізація діяльності російської розвідки.

Демобілізовані пенсіонери отримуватимуть пенсію

Відповідно до статті 2 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, згідно з якими пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за цим Законом, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, на особливий період до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань виплата пенсій на час такої служби не припиняється.

Шматки Боздоського парку в Ужгороді роздають обраним людям

На початку року бюро журналістських розслідувань «Варто ЗНАТИ!» детально поінформувало, як чинні депутати Ужгородської міської ради почали роздавати земельні наділи серед найбільшої зеленої зони міста – Боздоського парку.

На Закарпатті розпочали фінансування липневих пенсій

2 липня головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області розпочало фінансування пенсій за поточний місяць.

На Закарпатті розіграли «юнацький» Кубок України з пішохідного туризму

Днями поблизу села Оріховиця, що на Ужгродщині, пройшли змагання на Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму «ЄвроКарпати–2015».