Останні новини

Відомий Франсіско Гомез дасть майстер-клас в Ужгороді

Всього один майстер-клас з хіп-хопу від харизматичного члена журі «Танцюють всі» та відомого хореографа!!! 28 вересня о 16.00 – Православна набережна, 20, зал торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (колишній Будинок вчителя).

Історію наживо запрошує відтворити українське видавництво

Днями видавництво «Темпора» оголосило про початок ІІІ конкурсу художнього репортажу «Історія наживо». Цього разу конкурс присвячено драматичним подіям – революції і війні. 2014-ий став роком історії наживо.

У Києві вийшов друком репортаж Василя Кузана про заробітчанство

Нещодавно в київському видавництві «Темпора» вийшов друком альманах художніх репортажів за підсумками другого конкурсу «Самовидець». До фіналу престижного конкурсу потрапив твір закарпатського письменника Василя Кузана «Довга гривня».

Сьогодні – Міжнародна ніч кажанів

Сьогодні, 20 вересня, відзначають Міжнародну ніч кажанів, в Україані – День винахідника і раціоналізатора, День фармацевтичного працівника та День рекрутера, у Кореї – День подяки, у Південній Осетії – День Незалежності, у Японії – День повітря, в Азербайджані – День нафтовиків, у Білорусі – День митника.

В УжНУ говорили про боротьбу з раком і енергетичну незалежність

Як продовжити життя, побороти рак, здобути енергетичну незалежність завдяки біопаливу та отримати надурожаї – про це говорять цитологи з усієї України та країн-сусідів, зібравшись на міжнародну конференцію в Ужгороді, аби поділитися розробками у сфері клітинної біології.

Ужгородцям окрім суботника обіцяють пікнік

Нагдаємо, вчора ми повідомляли, що у суботу, 20 вересня о 10 годині відбудеться прибирання території закинутої котельні по вулиці Тихого, де буде майбутній спортивно-реабілітаційний центр для людей з особливими потребами.

Тячівських лісників викрили на незаконній вирубці дерев

Прокуратура Тячівського району після перевірок у Грушівському лісництві ДП «Брустурянське ЛМГ» та Тернівському лісництві філії «Тячів ЛАГ» ДП ЗОУЛАГ розпочала  два кримінальні провадження.

Закарпатці живуть за рахунок зарплати, пенсій та городів

За даними державного вибіркового обстеження умов життя домо­господарств сукупні ресурси одного домогосподарства у І кварталі 2014 року становили 5 278,54 грн.

Ужгородський форум "Експорт в ЄС" відвідало більше 150 компаній

Вчора в Ужгороді відкривався міжнародний форум «Експорт в ЄС».

200 студентів УжНУ зійшли на Говерлу

17 вересня для багатьох студентів Ужгородського національного почалося незвично: активна молодь підкорювала не витоптані схили БАМу, а гірські стежки Говерли. У найбільш масовому поході на найвищу точку України взяли участь 216 юнаків та дівчат з різних факультетів вишу.