Четверо ужгородців отримали премії міського голови для обдарованої молоді
У четвер, 25 червня, в сесійній залі Ужгородської міськради привітали чотирьох лауреатів премії міського голови для обдарованої молоді. Кожен з них отримав сертифікат на 18 тис. 750 гривень.
Як повідомили в Ужгородській міській раді, премії вручив мер міста Богдан Андріїв.
Лауреатами стали: