На Закарпатті керівника лікарні та депутата райради підозрюють у привласненні 9,5 млн грн на фіктивних медпослугах
На Закарпатті правоохоронці викрили схему привласнення державних коштів через внесення до електронної системи охорони здоров'я неправдивих відомостей про надання медичних послуг. Серед підозрюваних – керівник однієї з міських лікарень, який також є депутатом районної ради. Про це повідомили в Управлінні СБУ в Закарпатській області.
За даними слідства, до оборудки причетні директор медичного закладу, завідувач відділення екстреної допомоги та двоє медичних працівників.