Берегово

На Берегівщині за насильство у сім'ї оштрафували 130 громадян

Цьогоріч брегівська міліція  склала  131 адмінпротокол за ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Вчинення насильства в сім'ї), які тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, виправні роботи на строк до одного місяця, або адміністративний арешт на строк до п'яти діб.

У Берегові пожежники врятували життя чоловікові

61-річний житель Берегова, рятуючи дім від пожежі, ледь не загинув.

У Берегівському районі затримали браконьєрів

Міліціонерам зателефонував член мисливського колективу села Свобода, який повідомив про факт браконьєрства.

Житель Берегівщини сів у чуже авто і поїхав

Берегівчанин залишив свою «трійку» біля супермаркету, а коли через лічені хвилини повернувся, її там уже не було. Власник звернувся із заявою в міліцію.

Берегівський міськвідділ розшукує 17 злочинців. ФОТО

На території обслуговування  Берегівського райвідділу міліції в період з 28 листопада по 14 грудня 2014 р. проводиться операція під умовною назвою «Розшук», мета якої полягає у виявленні місця перебування та затриманні злочинців, що переховуються від слідства та суду.

Берегівська ромка змушувала дочку жебракувати на каву і цигарки

Багатодітна 46-річна мати для покращення свого матеріального становища примусила 12-річну доньку просити на вулиці милостиню, а за нажебрані дитиною гроші купувала собі каву й цигарки.

У Берегові новий господарник

Сьогодні мер міста Золтан бабяк призначив Сергія Терпая на посаду начальника управління комунального господарства і благоустрою Берегівської міської ради.

У Берегові викрили торговців наркотиками

За збут наркотиків та психотропних речовин 31-річний чоловік, за вироком суду, потрапив до в’язниці на 6 років, а його 19-річна спільниця звільнена від відбування покарання з іспитовим строком.