Культурний момент

Думати як гендиректор. Володимир Панов презентував нову книжку

 Пане Володимире, вас знають як бізнесмена, громадського діяча, людину, яка успішно займалася залученням інвестицій на Закарпаття, а зараз займає менеджерські позиції в одній із найбільших груп компаній в Україні. Але мало хто знає вас як автора книг. Чому взялися писати і видавати?

В Ужгороді за європейський грант відреставрують внутрішні розписи та унікальний іконостас у Хрестовоздвиженському греко-католицькому кафедральному соборі

В Ужгороді відреставрують внутрішні розписи та унікальний іконостас у Хрестовоздвиженському греко-католицькому кафедральному соборі.

Підвищення ціни за навчання. Чому студенти платитимуть більше?

Уряд МОН ухвалив постанову про підвищення оплати за навчання для контрактників. Вартість плати за навчання в університетах змінюватиметься поступово, так в 2020 році ціна збільшиться на 60% від держфінансування на одного студента. А в 2021 і 2022 році, вартість зросте на 70 і 80%.

На цьогорічній «Ужгородській Палачінті» приготують 30 тисяч млинців

 "Ужгородська Палачінта 2020" - перший великий фестиваль цього року в Ужгороді. А 2020-ий рік оголошено етногастрономічним роком на Закарпатті. Про це розповів на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі Федір Шандор, президент Закарпатської туристичної організації.

Про Ужгород на основі публікацій у галицьких ЗМІ. Василь Ґабор готує нове дослідження

В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція Василя Габора, українського письменника та літературознавця, упорядника серії «Приватна колекція» видавництва «Піраміда». Василь Ґабор — автор збірки новел «Книги екзотичних снів та реальних подій» та один з авторів книги «Четверо за столом: Антологія чотирьох приятелів», історико-бібліографічного дослідження «Українські часописи Ужгорода (1867—1944)» та історико-краєзнавчого есе «Моє Шандрово», есеїв, літературних розвідок та інтерв’ю «Від Джойса до Чубая», нарису життя і творчості, бібліографії, публікацій «Іван Колос — поет Карпатської України» а багатьох інших творів та досліджень.

В Ужгороді бразильський музикант зіграє фортепіанний концерт, щоб допомогти хлопцю з невтішним діагнозом

  Бразильський музикант Ньютон Шнер, німець за походженням з українським корінням зіграє фортепіанний концерт авторської музики в Ужгороді (22 грудня о 18.00 в атріумі ОДА (вхід вільний). Зустріч з музикантом напередодні відбулася в Ужгородському прес-клубі.

Мирослав Дочинець представив ужгородським читачам дві свої нові книги

У понеділок, 16 грудня, в Ужгороді, у книгарні «Кобзар», в рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» з читачами спілкувався золотий  письменник  України, лауреат Шевченківської премії, зірковий закарпатець Мирослав Дочинець.

Дмитро Кешеля представив читачам свою нову книгу «Весільна феєрія»

Сьогодні, 11 грудня, у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком», в ужгородській книгарні «Кобзар» з читачами спілкувався Дмитро Кешеля. Письменник представив свою нову книгу – повість «Весільна феєрія».

Андрій Любка: «На Закарпатті є велика проблема з читанням»

Сьогодні, 10 грудня, у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» із відвідувачами ужгородської книгарні «Кобзар» спілкувався Андрій Любка. Письменник представив читачам свою нову книгу – «У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються і не закінчуються Балкани».