Два слова про політику

Місцеві вибори 2020: нові правила гри

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори за новими правилами, які вже встигли отримати як позитивні відгуки, так і досить багато критики. Зміни, попри загальноприйняту практику «за рік до виборів», відбулися всього за 4 місяці до запланованої дати їх проведення, проте, часу на підготовку до перегонів – достатньо.

Партія «Слуга Народу» офіційно відкрила офіс політичної партії на Закарпатті

Відтепер громадяни зможуть з понеділка по п’ятницю з 9-ї до 17-ї прийти в офіс партії в Ужгороді на вулиці Православна Набережна,7 із своїми ідеями та пропозиціями.

Нам потрібні жінки-лідерки, або Чи стане більше жінок у владі на Закарпатті

У містах країни, зокрема – в Ужгороді, вже почали з’являтися білборди із зображенням місцевих політиків та агітаційними лозунгами. Невдовзі політичною рекламою будуть засипані чи не всі поштові скриньки мешканців багатоповерхівок.

«Чистий двір – охайне місто!» – ініціатива, яка вчить діяти і отримувати результат

Чисто не тільки там, де прибирають, а й там, де не смітять. За цим самим принципом небайдужі активісти створили соціальну акцію «Чистий двір – охайне місто!», адже саме із чистоти дому, а потім чистоти двору і складається наше чисте місто.

Нуль із тридцяти: чому за 4 роки місто не знайшло можливості збудувати в Ужгороді бодай один майданчик загального користування

«Основним завданням органів місцевого самоврядування є покращення здоров’я населення, сприяння підвищенню фізичної підготовки населення усіх вікових категорій, організація змістовного дозвілля, збереження  і зміцнення матеріально-технічної бази спортивних та дитячих майданчиків за місцем проживання, зацікавлення мешканців заняттям спортом, оздоровчим відпочинком», - саме такі цінності декларує міська влада Ужгорода в одному із прийнятих рішень ( рішення № 503 від 22 грудня 2016 року). У рішенні йдеться про програму з відновлення спортивних майданчиків в місті. Реалізація програми була запланована на кілька років - з 2017 до 2021. Загальний бюджет програми 30 мільйонів гривень. Їх поетапно, щороку, повинні були виділяти із міської скарбниці. Станом на травень 2020 року, а це уже 4 рік дії програми, вона абсолютно не реалізована. Зважаючи на реалії, і не буде виконана до кінця дії програми, а це  уже наступного року.

Не всі парламентські партії створили осередки на Закарпатті, окремі політичні сили знайти майже неможливо

Одна із ознак, що партія є і працює, це наявність мережі регіональних осередків, хоча б  на рівні області. На Закарпатті дві із п’яти парламентських партій не створили осередків.

Форум розумного міста. Ужгород збирає ініціативних людей, які готові працювати над стратегією розвитку

Форум міст-лідерів відбудеться в Ужгороді. З такою пропозицією виступив громадський діяч Олександр Білак. Це майданчик для дискусій ініціативних людей у п’яти напрямках: гуманітарний та економічний розвиток, соціальний захист, науково-технологічний блок та секція урбаністичного розвитку. У кожному напрямку будуть визначені робочі групи, які напрацюють комплексну програму розвитку Ужгорода, що, згодом, стане стратегічною основою розвитку міста і буде презентована учасникам процесу.

Новий голова Закарпатської ОДА отримав завдання: ніяких комунікацій з токсичними людьми

Наприкінці квітня Закарпаття отримало нового керівника області. 23 квітня перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив голову Закарпатської обласної державної адміністрації Олексія Петрова. Цього тижня новопризначений голова Закарпатської ОДА зустрівся із журналістами та відповів на деякі запитання.

Олександр Білак: « Я не хочу латати дірки і рахувати бордюри. Моя ціль - створити команду, яка матиме стратегічне бачення Ужгорода на півстоліття»

Усі ми хочемо бачити своє місто гарним та розвинутим. Завжди покладаємо надії на людей, які приходять до влади. Часто потім розчаровуємось. Від нас із вами залежить, кого обираємо. І щоб згодом не нарікати на владу, давайте прискіпливіше вивчати кандидатів та нести відповідальність за свій вибір.

Телеканал «М-студіо» перейшов у руки родинам Петьовки і Лунченка

Закарпатський телеканал “М-студіо” змінив структуру власності, зокрема тепер медіаактив опосередковано належить родинам двох депутатів парламенту – Василя Петьовки та Валерія Лунченка, а також депутата Закарпатської обласної ради Мирослава Білецького. Крім того, стосунок до телеканалу можуть мати й народні депутати Роберт Горват та Владіслав Поляк. Про це повідомляє представник ІМІ в області, посилаючись на дані державних реєстрів.