Новини Ужгорода

Завтра на сесію зберуться обласні депутати

У четвер, 27 липня, відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса від06.06.2017 № 28/01-49 відбудеться третє пленарне засідання сьомої сесії обласної ради VІІ скликання.

Перший в Закарпатті інтернет-провайдер заявляє про спробу рейдерського захоплення майна

У четвер, 27 липня о 15.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція керівництва ТОВ «ТрансКом», який заявляє про спроби рейдерського захоплення майна фірми Ужгородською міською радою.

Ціни на медпослуги в Ужгороді зростуть

Члени виконкому погодили тарифи на платні медичні огляди, що надаються Ужгородською міською поліклінікою.

Популярний телеведучий закликає ужгородців відмовитися від цирків з тваринами

Відповідна електронна петиція з'явилася на сайті Ужгоородської міськради.

Ужгородський виконком зобов'язав власників демонтувати два об'єкти

Узявши до уваги матеріали спільної перевірки відділами державного архітектурно-будівельного контролю та муніципальної інспекції з благоустрою Ужгородської міської ради звернень мешканців будинку № 17 по вул. Шопена та будинку № 29 по вул. Собранецькій, члени виконкому погодили демонтаж:

На Собранецькій обмежено рух

КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє про аварійно-відновлювальні роботи на вулиці Собранецькій поблизу будинку №132.

Як розвиватимуться парки Ужгорода, розповів директор КП «Під замком»

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання,головною темою якого стала діяльність комунального підприємства «Під замком», яке опікується парками Ужгорода. Йде мова про Боздоський парк та Підзамковий парки, управління якими здійснює віднедавна КП «Під замком».

В Ужгороді юристи безкоштовно консультуватимуть населення з правових питань

У середу, 26 липня о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція з нагоди запуску проекту "Народної платформи розвитку та допомоги". Розпочинає проект однойменна громадська організація у співпраці з патрульною поліцією Ужгорода та Мукачева.

Де сьогодні працюють ужгородські комунальники?

«Закарпателектробуд» відновлюють лінії вуличного освітлення, пошкоджені внаслідок негоди, на вулицях Собранецькій, Насипній, Канальній, Панькевича, Можайського, Сечені, площі Лаборця та у мікрорайоні «Радванка».