Новини Ужгорода

У різдвяному ярмарку в кафе VOTO беруть участь відомі митці

В ужгородському арт-кафе VOTO триває  Перший Мистецький Ярмарок. Про це повідомляють організатори у соцмережі Фейсбук.

В Ужгороді будуть відновлювати історичний центр міста

Сьогодні, 19 грудня, сесія Ужгородської міської ради схвалила Програму комплексного відновлення історичного центру міста на 2015-2016 роки. Вчора програму затвердив  міськвиконком. 

В Ужгороді затвердили список присяжних

Сьогодні, 19 грудня, під час засідання сесії Ужгородської міської ради депутати звтердили список присяжних.

На сесії Ужгородської міськради діти закликали Миколая помагати депутатам

Сьогодні, 19 грудня, на початку сесії Ужгородської міської ради, мер Віктор Погорєлов привітав депутатів із святом Миколая. Вітати депутатів прийшли і наймолодші ужгородські школярі.

Ужгород і Берегово таки не зможуть виконати бюджет

Два міста – Ужгород і Берегово – цього року не можуть виконати бюджет. Про це йшлося сьогодні, 18 грудня, під час зустрічі керівництва ОДА з представникам влади Ужгорода.

З усіх коштів, передбачених на дороги, Ужгород використав тільки 19%

За рік місто використало тільки 19% коштів, передбачених на ремонті комунальних доріг.  Про це сьогодні, 18 грудня, сказав губернатор Закарпаття Василь Губаль під час зустрічі з керівництвом Ужгорода.

Погорєлов визнав, що в Ужгороді нема дороги, яку можна назвати нормальною

Мер Ужгорода Віктор Погорєлов сьогодні, 18 грудня, під час зустрічі із керівництвом Закарпатської ОДА сказав, що дійсно, зараз у місті нема дороги, яку «повноцінно можна було би назвати нормальною».

В Ужгороді 7% закладів порушують «антитютюновий» закон

За даними моніторингу кафе, барів і ресторанів Ужгорода тільки 7% закладів порушують Закон і дозволяють відвідувачам курити у приміщеннях. Про це повідомляє прес-центр Українського Центру контролю над тютюном.

В Ужгороді до міського центру зайнятості звернулися більше 4600 безробітних

В Ужгородському міському центрі зайнятості 16 грудня відбулося засідання круглого столу на тему «Працюємо з людьми та задля людей». З метою популяризації послуг та покращення іміджу державної служби зайнятості, а також з нагоди 24-ої річниці з дня її утворення Державний центр зайнятості ініціював проведення в період з 09 по 19 грудня 2014 року Всеукраїнської декади зайнятості «Державна служба зайнятості – з людьми і для людей».

Завтра Ужгородом пройдуть два паради Миколаїв

19 грудня, у день святого Миколая, в Ужгороді відбудуться два паради Миколайчиів – один проведуть школярі, інший – дорослі помічники Миколая.