Новини Ужгорода

В Ужгороді через землю назріває міжконфесійний конфлікт. ФОТО

Сьогодні, 30 березня, під час сесії Ужгородської міської ради стався конфлікт між представниками конфесій Української православної церкви МП та Української автокефальної православної церкви щодо виділення земельної ділянки на  0,1394 га на вулиці Минайській, 71.

Незабаром в Ужгороді стартує «Сакура Фест». ПРОГРАМА

20 квітня в Ужгороді стартує «Сакура Фест», який триватиме аж до 8 травня.

Що, де, коли – детальніше дивіться у програмі.

 

Стала відомою програма Uzhgorod Open-2017

XV міжнародні змагання з танцювального спорту Uzhgorod Open-2017,відбудуться 22-23 квітня в спорткомплексі «Юність».

 

В Ужгороді на обліку в службі зайнятості перебуває 1017 людей

В Ужгородському міському центрі зайнятості на обліку наразі перебуває 1017 людей, з них 441 зареєстровані як безробітні.

В Ужгороді розповіли про можливості працевлаштування для ромів

У приміщенні Ужгородського міського центру зайнятості відбувся круглий стіл, головною темою якого стала «Співпраця Ужгородського міського центру зайнятості із соціальними партнерами, роботодавцями щодо організації зайнятості працевлаштування ромського населення».

В Ужгороді у четвер звучатиме музика Моцарта

30 березня солістка Закарпатської обласної філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк дасть концерт із циклу фортепіанних сонат В.А.Моцарта.

Ужгородський «Водоканал» незаконно завищив тарифи у 2015 році, – прокуратура

Прокуратурою області, у ході вивчення законності формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення встановлено, що комунальним підприємством "Виробниче управління водопровідно–каналізаційного господарства міста Ужгорода" до структури тарифів на 2015 рік безпідставно включено кошти амортизаційних відрахувань в сумі понад 900 тис. грн., які не були використані на відтворення (ремонт) основних засобів.

В Ужгороді пройде молодіжний дебатний турнір

5 квітня 2017 року в Ужгороді відбудеться дебатний турнір на тему: "Активна громада: право вибору". Дебати відбудуться за британською системою (правила тут).

В Ужгороді обговорили, як активніше співпрацювати громаді, владі та ЗМІ

23 березня в Ужгороді в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відбулася конференція Ужгородського прес-клубу, яка проводиться спільно із словацькими колегами у рамках програми «Словаччина - Україна: співробітництво через кордони». 

В Ужгороді розкажуть, як поводитися при виявленні менінгококової інфекції

27 березня, об 11.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головна тема--  «Менінгококова інфекція. Актуальність проблеми для ужгородців».