Новини Ужгорода

В ОДА говоритимуть про наркотики

У понеділок, 26 червня, о 10.00, в прес-центрі Закарпатської ОДА (пл. Народна,4) відбудеться прес-конференція присвячена Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом.

Ужгородці виступили на фестивалі у Греції

З великим успіхом виступили викладачі Ужгородської дитячої школи мистецтв, учасники народного хору "Астра" (керівник Швайгер Н.Л.) та ансамблю народних інструментів "Браво" (керівник Жужгова А.А.) на VII Міжнародному фестивалі музики "Паралія-Фест" у грецькому місті Паралія.

Що трапляється із дітьми, яких суд забирає у батьків?

Це та інші важливі питання обговорили 23 червня на «Майстерні міста». На питання відповідала Марина Арокгаті – керівником Служби у справах дітей Ужгородської міської ради. Це вже п’ята зустріч із представником міської ради Ужгорода у рамках проекту «Кава без краваток», повідомляє міськрада.

Ужгородці взяли участь у квесті. ФОТО

Квест «17 Цілей сталого розвитку ООН» відбувся сьогодні в Ужгороді у рамках фестивалю «Майстерня міста», стартом і фінішем його стала локація, де й проходить фестиваль на набережній Незалежності, 6 біля будівлі ЦНАПу, інформує міськрада.

У міськраді розповіли, хто займатиметься енергетичним розвитком Ужгорода

За інформацією прес-служби, для цього створено спеціальну робочу групу.

В Ужгороді знову затопило переїзд на перехресті Анкудінова - Руська. ФОТО

Попри те що там нещодавано робили ремонт, якраз, щоб уникнути подібних ситуацій.

Туризмознавець розповів, що потрібно Закарпаттю, щоб сюди приїздили туристи зі всього світу

Дискусію про розвиток туристичного потенціалу Ужгорода та Закарпаття, його перспектив та викликів провів 22 червня в рамках «Майстерні міста», яка триває в Ужгороді засновник туристично-інформаційного центру «Турінформ Закарпаття» Олександр Коваль, інформують у міськраді.

На ужгородському вокзалі шукали вибухівку

Про це інформує У ДСНС Закарпаття.

Поліція розшукує свідка злочину. ФОТО

Про це інформують в обласному управлінні поліції.

Ужгородська малеча займалась гончарством просто неба. ФОТО

Майстер-клас від дитячої гончарної майстерні «Чарівний глечик» провели для дітей вже вдруге у рамках фестивалю «Майстерня міста», що проходить в Ужгороді на набережній Незалежності, 6, біля будівлі ЦНАПу, інформують у міськраді.