Олексій Іванчо склав повноваження депутата обласної ради
На сьогоднішньому, 21 грудня, засіданні сесії обласної ради заяву депутата від парії "Слуга народу" задовільнили колеги своїми 43 голосами. Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради.
Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита та інші депутати подякували Олексію Іванчо за роботу та підтримку ЗСУ.