Ужгородцям пропонують здавати відходи і отримувати за це гроші
В Ужгороді нещодавно запрацював єдиний в Україні «Екологічний острівець». Тут прийматимуть відсортовані відходи – папір, картон, пластик, скло, алюмінієві банки, металобрухт. Про це поінформували у пресслужбі міської ради.