Новини

У боях за Україну загинув 29-річний військовий з Ужгорода

На російсько-україснькій війні, захищаючи народ України загинув виходець із Ужгорода Шандор Кіш. Військовий загинув в Очакові. У нього залишилася дружина та двоє маленьких синів.


Про смерть 29-річного військового Шандора Кіша у соцмережах повідомила його дружина Марія, а також однокласники-ужгородці. Інформацію про загибель солдата Zaholovok.com.ua підтвердили і його друзі з Ужгорода. Служив Саша у Військово-морських силах України. Загинув військовий в Очакові.

Редакція, весь Ужгород, все Закарпаття і вся Україна співчуває родині загиблого моряка! Дякуємо за службу! Не забудемо!

Нагадаємо, Шандор Кіш був свідком і безпосереднім учасником подій у Криму. У війську Саша – із 18 січня 2012 року. До армії пішов за власним бажанням – за контрактом. Під час подій у Криму Шандор відбував службу на морському тральщику «Чернігів». Однак, під останніх подій був у складі екіпажу «Черкас» – корабля, який намагався стояти до останнього і, навіть після захоплення росіянами, залишився із прапором Військово-морських сил України. Шандор Кіш також зіграв епізодичну роль у фільмі про останній корабель України в Криму «Черкаси».

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.