Новини

Ранкова кава із Анжелікою Клайзнер

Коли одна з найкращих хореографів улюбленого ужгородцями (і відомого далеко за межами Ужгорода) «БЛІЦу» виходить на сцену, від неї, її пластики, емоцій і почуттів, які вкладає у танець, неможливо відірвати погляд. Так само вона робить усе інше: розмовляє, жартує, працює фахівцем у сфері зв’язків із громадськістю чи навіть коли просто йде містом.

Сьогодні гість «Ранкової кави» на Zaholovok.com.ua- Анжеліка Клайзнер.

 

Яка із героїнь кіно чи літератури найближча тобі по духу?

Не знаю, не намагалася порівнювати чи асоціювати себе з кимось. Напевно, я представляю якийсь збірний образ: коли працюю з дітьми - для них я, напевно, "чарівна" як Мері Поппінс; коли вирішую важливі справи по роботі - суха, як «Людмила Прокофьевна» зі "Службового роману"; інколи мені хочеться протестувати, як це робили герої Бійцівського клубу, а інколи - бути всесильною, як Чак Норріс. Але найчастіше все ж таки прагну лишатися звичайною жінкою - такою, про яку у численних оповіданнях писала улюблена письменниця моєї мами Вікторія Токарєва.

 

Які риси ти найбільше цінуєш у мужчинах?

Надійність. Взагалі це у всіх людях ціную. Ну і чесність.

 


Що може викликати твій гнів?

Дуже не люблю, коли мене обманюють, коли роблять з мене дурня. Хай краще скажуть, як воно є, ніж будуть викручуватися. Найгірше, коли це бачиш. Кажуть, що танцюристи взагалі добре розуміють почуття, бо багато працюють з ними, тілом, мімікою. Вони відчувають у людей різні емоції, у тому числі, коли обманюють. Неприємно це бачити і розуміти.

 


Політики, яким ти симпатизуєш?

Таке навіть не питай у мене. Не можу назвати нікого, бо багато разів розчаровувалася. Серед політиків точно не бачу собі кумира. Так, є крута Маргарет Тетчер, але у неї теж свої мінуси. Так само можна сказати про будь-кого. Точно що на політків я би орієнтувалася в останню чергу. Бо це не той вид діяльності, який мене приваблює.

 


Якщо не собою, то ким би ти хотіла бути?

Людиною?

Будь-ким.

Тоді краще птахою.

Якою?

Великою, і щоб мала великий розмах крил, щоб я могла повільно, дуже повільно «парити» в небі. Не знаю, яка саме це птаха, але я так відчуваю.

 


З ким із відомих людей ти хотіла б станцювати?

З кимось із відомих танцівників. Хто це міг би бути? Вейд Робсон, напевно. Я, до речі, танцювала із Буддою Стретчем, коли він приїжджав до нас майстер-клас. І пам’ятаю, що  (хоч я і не хіп-хопер), але дуже зарядилася. Тому, мабуть, з будь-яким геніальним танцівником станцювати не тільки корисно, а й просто в кайф.

А його я отримала не тільки на майстер-класах Будди, але й, наприклад, ще двох всесвітньо відомих хореографів: Жеральдіни Армстронг та Соні Тає (вона справді дуже крута!). І головне - навіть не станцювати з ними, а повчитися у них, подивитися, як вони у 2-х метрах від тебе танцюють, послухати все, що говорять. Це справжнє щастя для танцюриста! А у кого би ще повчилася, то це у всесвітніх метрів: Йіржи Кіліана та Матса Екка.

 

Тобі сняться сни?

Так, дуже часто. Кольорові. Часто вони здійснюються. Мені дуже подобається їх дивитися, бо вони у мене неймовірно цікаві.

 

Можеш котрийсь розповісти?

Зараз згадаю. Якось я опинилася на узбережжі океану і там тривав дуже сильний шторм, пісок був цегляного кольору і там було повно молоді. Загорілі студенти бавилися у волейбол, а я прийшла, щоб забрати їх на пару і читати їм лекцію. І вони не одразу зрозуміли, що я їх викладач. Дуже кольоровий сон: цей шторм, цегляний пісок, насувалася буря. Там ще був великий екран і з нього постійно оголошували штормове попередження.

О, у мене є ще один крутий сон. Після того, як я познайомилася з хлопцем на ім’я Мішель, мені наснилося, що до мене раптово звернувся невідомий чоловік: «Анжелика, а о каком качестве Мишеля Вы думали сегодня ночью?». І я йому дуже гордо, так зверхньо відповіла: «Сегодня ночью о качествах Мишеля я не думала». Не знаю, що я читала перед тим сном, але..

До речі, часто сняться різні стихійні штуки (землетруси, урагани), але вони не страшні, а дуже гарні та яскраві. І "Бліц" теж постійно сниться. Буває, що прокидаюся зранку така стомлена - бо цілу ніч навчала дітей якомусь танцю.

 


Який день із свого життя ти хотіла б повторити?

Будь-який недільний ранок у дитинстві, коли ми збиралися усією родиною.

 


Куди ти любиш подорожувати?

Я б їздила будь-де. Хочу, щоб це завжди були нові місця. Бажано цікаві, хоча я завжди знайду щось цікаве для себе. Навіть однаково, подорожую я сама чи з кимось. Просто я справді обожнюю подорожі і нерідко трапляється так, що я живу від мандрівки до мандрівки.

 


Твоя улюблена порода собак?

Це фокстер’єр. У мене просто був такий пес. І тому я точно знаю, що це дуже розумні тварини, вони з характером. Тому з ними буває не легко, але однозначно цікаво.

 


Любиш пити каву?

Так, з гарячим молоком. І у великій кружці.

 

Ганнуся Тарканій, спеціально для Zaholovok.com.ua

Фото Володимира Твердохліба

P.S.

Ми любимо вранці пити каву. Часто п’ємо її у компанії з цікавими людьми. Чуємо при цьому цікаві думки, які інколи розважають, часом – змушують замислитись, а віднедавна все більше викликають бажання записати їх і поділитися з читачами нашого сайту. Тому започаткували рубрику «Ранкова кава». Щовівторка і четверга читайте нові розмови. Усього з кількох запитань, тільки щоб вдало розпочати інформаційний день за горнятком кави у гарному товаристві. Чекаємо Ваших пропозицій щодо осіб, яких Ви хотіли б "почути" за "ранковою кавою".

Ваш Zaholovok.com.ua

Партнер рубрики «Ранкова кава» - ужгородське кафе «Какао»

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.