Правоохоронці на Закарпатті розслідують майже 100 «корупційних» справ

Правоохоронними органами Закарпатської області розпочато майже 100 кримінальних проваджень та складено 55 протоколів про корупційні правопорушення.

За 8 місяців цього року правоохоронними органами області розпочато 98 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення, з яких 33 - органами прокуратури, 64 - слідчими органів внутрішніх справ, 1 - слідчими СБУ.

З початку року передано до суду 69 обвинувальних актів стосовно 71 особи  в тому числі 7 з угодами про визнання винуватості.

Майже половину з них (33) - це злочини пов’язані із неправомірною вигодою, ще 33 кримінальні правопорушення, щодо привласнення, розтрати та розкрадання бюджетних коштів (ст. 191 КК України) та 3 злочини щодо зловживання службовим становищем (ст. 364 КК України).

Серед притягнутих до кримінальної відповідальності, у закінчених провадженнях, шестеро посадових осіб органів місцевого самоврядування, дев’ятеро посадових  осіб інших органів державної влади, два працівники райдержадміністрацій  та дев’ять  державних  службовців. Також 14 працівників правоохоронних органів, у тому числі: троє працівників ДПІ в області, чотири митники, троє працівників ОВС, двоє прикордонників, працівник лісової охорони та працівник пенітенціарної установи.

Крім того, за поточний період складено 55 протоколів про корупційні правопорушення, з яких: 33 - прокуратурою, 15 - УСБУ та 7 – органами внутрішніх справ в області. За результатами судового розгляду до адміністративної корупційної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 30 осіб.

Серед осіб відносно яких складено протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень сім осіб місцевих органів виконавчої влади (у т.ч. 4 – колишні голови районних державних адміністрацій), два держслужбовці 6 категорії, двоє колишніх працівників правоохоронних органів за неподання декларацій по доходи, дві посадові особи органів місцевого самоврядування, працівник апеляційного суду, начальник прикордонного загону одного з  районів області,  працівник державної фіскальної служби в області, вісімнадцять голів ДВК (бюджетна сфера), які неправомірно прийняли рішення про виділення собі одноразової грошової винагороди та п’ятеро з інших органів державної влади.

Органи прокуратури, закликають громадськість повідомляти про факти корупції на «телефон довіри» прокуратури Закарпатської області за номером 61-32-77.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання