Життя в цукерках

Життя в цукерках

Удень вона живе цифрами, важливими документами і відповідальною роботою. А вечорами чи на вихідних перекваліфіковується на безтурботне дівчисько, яке за кілька годин може перетворити черевички, сумочки і кораблики на солодке диво. Знайомтеся – це повелителька цукерок Тетяна Борейко.

Спеціальність у Тані серйозна. Дівчина закінчила економічний факультет. Працювати пішла в не менш серйозну установу - головне управління Державного казначейства України в Закарпатській області. Незвичне хобі дівчина знайшла на своїй серйозній роботі. Одного разу колезі нашої героїні на День народження подарували букет із цукерок на шпажках. Тані задумка дуже сподобалася, а всезнайка Інтернет підказав, що з ласощів ще й не такі дива можна робити. Із картону, тканини, ниток, клею і, звісно ж, цукерок, народжується все те, що ви бачите на фото.

 

-          Свій перший букет зробила рік тому. Вирішила сюрпризом подругу здивувати, - ділиться спогадами Таня. - Подруга подарункові дуже зраділа, але їсти цукерки відмовилася. Каже, коли стану відомою, то вона всім розказуватиме, що свій перший шедевр я зробила для неї.

 

Із того часу друзі і знайомі постійно просять Таню зробити щось цікаве. Зазвичай майстриня сама вирішує як і що має виглядати. Зараз уже має фотоархів і пропонує вибрати щось із нього. Хоча відразу попереджає: двох однакових композицій із цукерок скласти не може. Творча робота чітких рамок не любить. На невеличку композицію Таня витрачає кілька годин, а більш серйозні роботи вимагають кількаденної уваги. Одного разу дівчині довелося чотири рази переробляти своє творіння із цукерок, поки не вийшло те, що сподобалося авторці. На оглядини свої роботи майстриня відправляє найріднішим. Татові все завжди подобається, а от мама і сестра підказують, де і що треба підправити. У результаті – завжди задоволені друзі, для яких все це і твориться. Якось Тані довелося робити цукеркове деревце для співачки Йолки. Шанувальники співачки вирішили порадувати зірку солодким сюрпризом. Отримують схожі подарунки і наречені – на весілля теж такі дерева замовляють. А для дітей – цукеркові ріжки, сумочки і метелики. Має Таня в своєму творчому арсеналі і дивинки для дорослих.

 

-          Моя сестра Люда вирішила подарувати своєму хлопцеві щось цікаве, - розповідає дівчина, - а що саме не сказала. От я і зшила великі червоні губи, прикрасила їх цукерками, а зверху ще й надпис із слова «Люблю» розмістила. Люді сподобалося, а її коханому - тим паче.

 

Зараз Таня починає думати над новорічно-різдвяною тематикою. Минулого року для мами свого хлопця дівчина змайструвала цукеркові туфельки. Оригінальне взуття чекало на свою господиню під ялинкою. Чим не новорічна казка? Таня подумала і вирішила: а чому б і саму ялинку цукерковою не зробити? Тепер колег дівчини чекає несподіванка – незвичайне новорічне деревце в офісі.

Та до січневих свят ще далеко, а подарунки люди люблять у будь-яку пору року. Зараз Таня до своїх солодких композицій додає ще й живі квіти. Роботи виходять цікавішими. Не відмовилася б дівчина і від курсів, які б дозволили її творіння зробити ще кращими. Але в Ужгороді таких немає, а до столиці їхати не дуже виходить. От і доводиться займатися самонавчанням через Інтернет. До речі, всесвітня павутина показує, що ціни на солодкі композиції дуже навіть непогані. Та робити на цьому бізнес Таня поки що не планує. Каже, що гроші бере лише за той матеріал, який витрачає на створення цукеркових подарунків. Зараз дівчину найбільше радує те, що її хобі приносить радість іншим людям, а цукерки, які потрапляють у чудокомпозиції автоматично потрапляють до категорії солодких сувенірів, бо мало хто наважується їсти таку красу.

 

Тетяна Довганинець, спеціально для Zaholovok.com.ua

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання