Затримано двох підозрюваних у вбивстві закарпатця, тіло якого шукають у Тисі

Йдеться про молодого виноградівця Василя Гоблика, який зник безвісті вніч з 8 на 9 травня. Останній раз бачили його у Виноградові по вулиці Вакарова біля пекарні.

Згідно інформацією місцевих жителів, яку перевіряють правоохоронці в межах кримінального провадження, хлопця вбили, нанісши удар викруткою у скроню. Тіло ж ймовірно скинули у річку Тиса, щоб приховати злочин.

Як повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор, поліція вже затримала 2-х осіб, ймовірно причетних до даної справи і розшукує третього. Про їх роль (співучасники чи свідки) у даній події має встановити слідство.

Також поліція вже сформувала пошукові загони із залученням рятувальників ДСНС та волонтерів з числа громадськості. Досі перевіряють як русло річки Тиса, так і чагарники та прилеглі території, де могло бути заховане тіло загиблого.

Як повідомляють джерела в правоохоронних органах , що підтверджують і громадські активісти Виноградівщини, один із затриманих - це колишній прикордонник Артур Міндак.

Також цей ймовірний підозрюваний був відряджений на службу в зону АТО із жовтня 2014 по лютий 2015 року, але участі в безпосередніх бойових діях не брав.

Дислокувався його підрозділ Держприкордонслужби на Донеччині між Курахово та Мар'янкою на КПВВ "Курахово" та мав неофіційну назву "Чебурашки" (через відповідне зображення на спецтранспорті). Сам же А.Міндак, згідно посадових обов'язків, як "контролер", перевіряв документи на в'їзд-виїзд з тимчасово окупованої території. Місцеві ж повідомляють, що на даному пості "процвітала" корупція здебільшого через "коридор контрабанди", який існував до припинення торгівлі з ОРДЛО в 2017 році. Також ці "контролери" начебто "збивали" кошти і з місцевих пенсіонерів, наприклад, через відсутність всіх документів тощо.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання