Закарпатці швидше шукають роботу

Кількість працюючих закарпатців в області росте.

У минулому році закарпатцям, які шукали роботу знадобилося менше часу, ніж у 2011 році. Так, якщо раніше з моменту реєстрації у службі зайнятості до працевлаштування в середньому проходило 89 календарних днів, то у минулому році знайти відповідну роботу можна було і через 74 дні. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.

Із позитивних тенденцій чиновник також відзначив ріст чисельності зайнятого населення, яка складала 537,7 тис. закарпатців. "Вперше за останні роки з моменту кризи зросла кількість штатних працівників, хоча і лише на 300 осіб. Тоді як у попередні роки ми фіксували лише зниження цього показника", — зазначив Юрій Фущич.

Серед проблем пан Юрій відзначив наявність дисбалансу над попитом робочої сили, у зв’язку з чим існує проблема з працевлаштуванням молоді. Вже традиційно у 2012 році на ринку праці попитом користувалися робітниці професії: швачки, водії, в’язальники схемних джгутів, продавці, кухарі, бармени, офіціанти тощо.

У 2012 році до служби зайнятості звернулося 36 тис. закарпатців. За направленням центрів зайнятості роботу знайшли понад 20 тис. осіб. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання