
Командиру тактичної групи «Карпатської Січі» Анатолію Тегзі за позивним «Варвар» у четвер, 8 травня, президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України посмертно.
«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” ТЕГЗІ Анатолію Ярославовичу – старшому солдату (посмертно)», − йдеться в указі президента.
Як писав zaholovok.com.ua воїн Анатолій Тегза загинув у віці 40 років під час штурму ворожих позицій 14 липня 2023 року біля Бахмута. Загинув як справжній герой, перед смертю врятувавши побратимів. Торік у березні на фасаді ліцею №15, де навчався захисник, відкрили меморіальну дошку.
Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі