Новини

В Ужгороді відкрили меморіальну дошку загиблому Воїну Анатолію Тегзі

Пам‘ятна дошка Анатолію Тегзі

В Ужгороді сьогодні, 1 березня, відкрили меморіальну дошку загиблому Герою Анатолію Тегзі – на фасаді ліцею №15, де навчався захисник. Про це повідомили у пресслужбі міської ради. 


Командир тактичної групи «Карпатської Січі» 40-річний Анатолій Тегза за позивним «Варвар» загинув 14 липня 2023 року під час штурму ворожих позицій. Загинув як справжній герой, перед смертю врятувавши побратимів.

На відкриття меморіальної дошки прийшли рідні, друзі та побратими загиблого, однокласники, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Євген Плавайко, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук, педагоги й школярі закладу, містяни.

Під час відкриття дошки

Присутні віддали шану Воїну у хвилині мовчання, поклали квіти до меморіальної дошки. За традицією священники освятили пам’ятний знак та помолилися за всіх українських захисників і захисниць.

Про полеглого захисника командир «Карпатської Січі» Тарас Деяк сказав:  «Анатолій був кращим із кращих, завжди йшов першим у бій і вів за собою. Ми довіряли йому. Одна з операцій біля Бахмута стала для нього останньою – він загинув, врятувавши двох побратимів. Зараз він – наш ангел-охоронець. Анатолій хотів змінити світ, свою країну, свій край. Ми багато говорили про те, якою буде держава після перемоги, і всі ті справи, про які думали з Анатолієм, будемо реалізовувати. Він назавжди залишиться в наших серцях. Ми не народжувалися для війни, але така доля випала на наші плечі й ми гідно будемо крокувати шляхом до Перемоги».

Командир Карпатської Січі Тарас Деяк та побратими

Під час відкриття меморіальної дошки

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.