Новини

Закарпатські ювенали перевіряли, чи дотримуються діти карантину

Ювенали Закарпаття посилили свою роботу з профілактики бездоглядності та безпритульності, а також безпеки дітей краю. Для цього працівники ювенальної превенції проводять спільні координаційні наради та зустрічі з керівниками навчальних закладів, представниками охорони здоров’я та служб у справах дітей, аби відпрацювати алгоритм спільних дій та комунікації в умовах карантину.

Водночас поліцейські активізували проведення спільних із представниками служб у справах дітей профілактичних заходів з виявлення дітей, що залишилися без догляду дорослих, та вживають заходів для їх подальшого соціального влаштування.

Інспектори секторів ювенальної превенції, дотримуючись санітарно-гігієнічних норм, передбачених в час карантину, відвідують за місцем проживання дітей, які перебувають на профілактичному обліку, проводять з ними та їх батьками виховні бесіди.

Поліцейські ювенальної превенції звертаються до закарпатців із проханням бути обережними, дотримуватися необхідних правил карантину та турбуватися про своє здоров’я, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.