Закарпатські нардепи через тиждень вперше сядуть у крісла ВР

27 листопада відбудеться перше засдіання Верховної Рали восьмого скликання. Відтак, новообрані закарпатські нардепи, серед яких є новачки у політиці, візьмуть участь у своїй першій парламентській сесії.

Перше засідання Верховної Ради України восьмого скликання відбудеться 27 листопада цього року.Про це на брифінгу повідомив керівник підготовчої депутатської групи з підготовки до першої сесії парламенту восьмого скликання Володимир Гройсман, передає Укрінформ.

«Ми сьогодні розглянули надзвичайно важливе питання і прийняли по ньому рішення консолідовано. Хочу сьогодні оголосити - перше засідання Верховної Ради відбудеться 27 листопада цього року», - сказав Гройсман.

Водночас він наголосив, що потрібно вирішити багато організаційних питань для проведення першого засідання ВР.

«Для проведення засідання потрібно провести багато підготовчої роботи. Тому сьогодні ми визначили підгрупи, які будуть опікуватися усіма організаційними питаннями щодо підготовки першого засідання ВР», - сказав Гройсман.

Він зазначив, що підготовча група продемонструвала готовність якнайшвидше розпочати роботу парламенту.

«Нам було важливо саме визначити дату першого засідання. Це говорить про те, що ми налаштовані на якнайшвидшу роботу для прийняття важливих рішень для України», - резюмував Гройсман.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання